Nauja „Omnitel“ paslauga padės kontroliuoti išlaidas mobiliajam internetui užsienyje
Įvairenybės
Trečiadienis, 16 Spalis 2013 16:11

Telekomunikacijų bendrovė „Omnitel“ nuo spalio 16 dienos suteikia savo klientams galimybę kontroliuoti ne tik mėnesio, bet ir dienos išlaidas mobiliajam internetui užsienyje. Naujoji „Omnitel“ paslauga „Para naršymo užsienyje“ padės kontroliuoti sąskaitos dydį, o naršantiems daugiau – net iki šešių kartų sumažins megabaito kainą.

 

„Norime suteikti savo klientams dar daugiau laisvės naudotis mobiliojo interneto paslaugomis užsienyje nesibaiminant dėl savo sąskaitos, – sakė „Omnitel“ viceprezidentas rinkodarai ir paslaugoms Darius Maikštėnas. – Naujoji paslauga bus pravarti ne tik daug keliaujantiems verslo klientams, bet ir kiekvienam vartotojui, išvykstančiam į svečias šalis su išmaniuoju telefonu.“

Telefonu užsienyje naršantiems „Omnitel“ klientams nuo šiol suteikiamas dienos limitas, kuris, taikant standartinį 1,88 Lt/MB duomenų perdavimo tarifą, Šiaurės ir Baltijos šalyse kainuoja tik 9 Lt, o kitose Europos šalyse – 29 Lt. Šį limitą pasiekęs klientas tądien toliau galės naršyti nemokamai ir persiųsti savo išmaniuoju telefonu iki 30 MB duomenų per dieną.

Kai klientas pasieks 30 MB dienos duomenų kiekį, „Omnitel“ jį apie tai informuos SMS žinute. Taip pat klientui bus pasiūlyta įsigyti papildomą, iki dienos pabaigos galiosiantį 30 MB mobiliųjų duomenų paketą išmaniajam telefonui, kuris Šiaurės ir Baltijos šalyse kainuos 9 litus, o kitose Europos šalyse – 29 litus. Jei klientas nuspręs papildomo duomenų paketo tą dieną nebeužsisakyti, internetas jam bus išjungtas automatiškai, sąskaita nedidės, o kitą dieną bus suteikiamas naujas dienos limitas ir dienos duomenų kiekis.


Paslauga „Para naršymo užsienyje“ lygiai tokiu pačiu principu veiks ir naršant užsienyje nešiojamuoju arba planšetiniu kompiuteriu. Taikant 1,88 Lt/MB standartinį duomenų perdavimo tarifą, naršymui kompiuteryje yra suteikiamas 50 MB dienos duomenų paketas, kuris naršant Šiaurės ir Baltijos šalyse kainuos 19 Lt, kitose Europos šalyse – 49 Lt. Apie pasiektą dienos duomenų kiekį klientas bus informuojamas interneto naršyklėje ir lygiai taip pat galės pats nuspręsti, ar įsigyti papildomų dienos duomenų paketų, ar tądien internetą išjungti.

Klientų patogumui paslauga „Para naršymo užsienyje“ yra įjungiama automatiškai visiems reguliaraus mokėjimo paslaugų vartotojams.

Visos kainos pranešime spaudai nurodytos su PVM. Išsamią informaciją apie naująją „Omnitel“ paslaugą rasite čia:


privatiems klientams: http://www.omnitel.lt/privatiems/planai-ir-paslaugos/paslaugos/paslaugos-uzsienyje/para-narsymo-uzsienyje/62481;


verslo klientams: http://www.omnitel.lt/verslui/planai-ir-paslaugos/paslaugos/paslaugos-uzsienyje/para-narsymo-uzsienyje/62479

 


Susijusios naujienos:

 • Rinkitės jums įdomias paslaugas internetu (2020-04-30)

  Šiandieninis pasaulis yra kupinas pasirinkimų. Žmonės gali pirkti ne tik fizinėse parduotuvėse, o taip pat ir internetinėse, jiems nereikia niekur važiuoti iš namų, nes norimas paslaugas jie gali rasti ir įsigyti vos keliais mygtuko paspaudimais. Rinktis paslaugas internetu yra labai patogus ir laiko sutaupantis sprendimas, tuo labiau jas galima ne tik išsirinkti, bet ir pasiskaityti daugiau, sužinoti naujos ir dar negirdėtos informacijos, palyginti siūlomas paslaugas su konkurentų siūlomomis paslaugomis ir galiausiai išsirinkti labiausiai tinkantį ir patinkantį variantą.

 • Skolų valdymo centras - padės susigrąžinti skolas (2020-04-30)

  Dauguma įmonių teikia mokamas paslaugas ar prekes tai, kad jos pasiektų klientą greičiau nei atvyksta apmokėjimas arba teikia reguliarias paslaugas, už kurias susimokėti reikia kiekvieną mėnesį tuo pačiu metu. Deja ne visada tokios paslaugos einasi taip kaip norėtųsi jas teikiančioms įmonėms ir tokiu būdu dėl atlaidumo ar piktavališkų veiksmų susidaro skolos. Žinoma visos pelno siekiančios įmonės bando maloniai informuoti klientus, kad būtinas tikslus ir nevėluojantis mokėjimas, tačiau visada atsiranda tokių, kurie nepaiso tokių ir panašių prašymų ir elgiasi taip kaip jie išmano. Ką daryti tokiu atveju?

   

 • Kokie būna regos sutrikimai ir kaip juos išgydyti? (2020-04-28)

  Rega – tai vienas iš svarbiausių žmogaus pojūčių, kurio dėka matome mus supančius žmones, aplinką bei visa pasaulį. Ne vienas žmogus yra susimastęs koks gyvenimas būtų netekus regos ir tai dauguma gali išgąsdinti. Norint to išvengti reikalinga nuolatinė akių priežiūra bei profilaktiniai patikrinimai, kurių dėka galima užbėgti blogiems įvykiams už akių. Egzistuoja įvairiausi akių sutrikimai, galintys turėti neigiamos įtakos regėjimui ar bendrai savijautai. Žemiau pateikti dažniausiai aptinkami sutrikimai.

   

 • Ar saugu užsisakyti paslaugas internetu? (2020-03-18)

  Laikui bėgant tobulėja viskas, tačiau sparčiausiai tai matome technologijų srityje. Matome kaip kiekvienais metais senus prietaisus keičia vis naujesni, modernesni ir visapusiškai geresni. Žmonės taikosi prie šių naujovių, todėl keičia savo įprastą gyvenimo būdą nauju. Vienas iš tokių pokyčių, apsipirkinėjimas ar paslaugų užsakymas internetu.

   

 • Buitinės technikos pirkimas internetu: praktiški patarimai (2019-11-04)

  Jeigu norite gyventi kur kas patogiau – siūlome įsigyti kuo daugiau skirtingos technikos, kuri darbus ne tik atlieka automatizuotai, tačiau ir nereikalauja beveik jokios priežiūros. Sugedus įrangai jos remontas taip pat atliekamas labai operatyviai, tad netenka investuoti daug laiko, kol gedimai bus sutvarkyti.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed