Naujam paštui – nauja apsauga: „Kaspersky Lab“ atnaujino pašto serverių su Microsoft Exchange platforma sprendimą
Įvairenybės
Trečiadienis, 16 Spalis 2013 15:41

„Kaspersky Lab“ skelbia išleidusi naują „Kaspersky Security for Microsoft Exchange Servers“ versiją. Dabar sprendimo „Kaspersky Security pašto serveriams“ priedas palaiko „Microsoft Exchange Server 2013“ ir pasižymi patobulintomis technologijomis apsaugant korporatyvinį paštą nuo kenkėjiškos programinės įrangos, šlamšto ir netikrų tinklalapių.Korporatyvinis elektroninis paštas – mėgstamas kenkėjiškų programų platintojų ir šlamšto siuntėjų taikinys. Būtent todėl specializuoti pašto sprendimai reikalauja atskiros apsaugos. „Kaspersky Lab“ jau seniai teikia tokią galimybę: „Kaspersky Security pašto serveriams“, kurio sudėtyje yra „Kaspersky Security for Microsoft Exchange Servers“ priedas, – tai aukštos klasės sprendimas, specialiai sukurtas korporatyvinio pašto apsaugai.

Atnaujinta produkto versija skiriasi keliomis naujomis funkcijomis. Pavyzdžiui, sprendime įgyvendintas centrinis visų serverių, naudojančių „Microsoft Exchange“, saugumo parametrų valdymas vienu valdymo pultu. Be „Microsoft Exchange Server 2013“, naujas sprendimas palaiko ir „Microsoft Windows Server 2012“ bei yra atnaujintos vartotojo sąsajos.

Be to, „Kaspersky Security for Microsoft Exchange Servers“ pasitelktas naujas antivirusinis branduolys, didinantis pašto tikrinimo dėl kenkėjiškų objektų aptikimo kokybę, taip pat naujas antišlamšto branduolys, užtikrinantis greitesnį ir efektyvesnį pašto tikrinimą. Įdiegta papildomo įtartinų laiškų tikrinimo technologija „Reputacinis filtravimas“ didina šlamšto aptikimo lygį ir leidžia sumažinti netikro suveikimo galimybes. Atnaujinta sprendimo versija taip pat pasižymi netikrų laiškų aptikimo ir blokavimo pašto sraute funkcija.

„Korporatyvinio pašto saugumo užtikrinimas – svarbi realiai apsaugotos bendrovės IT infrastruktūros dalis, kadangi didelis kibernetinių atakų skaičius šiandien prasideda būtent nuo pašto žinutės, atsiųstos vienu iš bendrovės adresų. Todėl naujoje mūsų sprendimo versijoje papildomą dėmesį skyrėme antivirusinėms ir antišlamšto technologijoms, jas atnaujinome pagal aktualias grėsmių plėtros tendencijas“, – pasakoja Dmitrijus Aliošynas (Dmitry Aleshin), „Kaspersky Lab“ produktų vadovas.

 


Susijusios naujienos:

 • Rinkitės jums įdomias paslaugas internetu (2020-04-30)

  Šiandieninis pasaulis yra kupinas pasirinkimų. Žmonės gali pirkti ne tik fizinėse parduotuvėse, o taip pat ir internetinėse, jiems nereikia niekur važiuoti iš namų, nes norimas paslaugas jie gali rasti ir įsigyti vos keliais mygtuko paspaudimais. Rinktis paslaugas internetu yra labai patogus ir laiko sutaupantis sprendimas, tuo labiau jas galima ne tik išsirinkti, bet ir pasiskaityti daugiau, sužinoti naujos ir dar negirdėtos informacijos, palyginti siūlomas paslaugas su konkurentų siūlomomis paslaugomis ir galiausiai išsirinkti labiausiai tinkantį ir patinkantį variantą.

 • Skolų valdymo centras - padės susigrąžinti skolas (2020-04-30)

  Dauguma įmonių teikia mokamas paslaugas ar prekes tai, kad jos pasiektų klientą greičiau nei atvyksta apmokėjimas arba teikia reguliarias paslaugas, už kurias susimokėti reikia kiekvieną mėnesį tuo pačiu metu. Deja ne visada tokios paslaugos einasi taip kaip norėtųsi jas teikiančioms įmonėms ir tokiu būdu dėl atlaidumo ar piktavališkų veiksmų susidaro skolos. Žinoma visos pelno siekiančios įmonės bando maloniai informuoti klientus, kad būtinas tikslus ir nevėluojantis mokėjimas, tačiau visada atsiranda tokių, kurie nepaiso tokių ir panašių prašymų ir elgiasi taip kaip jie išmano. Ką daryti tokiu atveju?

   

 • Kokie būna regos sutrikimai ir kaip juos išgydyti? (2020-04-28)

  Rega – tai vienas iš svarbiausių žmogaus pojūčių, kurio dėka matome mus supančius žmones, aplinką bei visa pasaulį. Ne vienas žmogus yra susimastęs koks gyvenimas būtų netekus regos ir tai dauguma gali išgąsdinti. Norint to išvengti reikalinga nuolatinė akių priežiūra bei profilaktiniai patikrinimai, kurių dėka galima užbėgti blogiems įvykiams už akių. Egzistuoja įvairiausi akių sutrikimai, galintys turėti neigiamos įtakos regėjimui ar bendrai savijautai. Žemiau pateikti dažniausiai aptinkami sutrikimai.

   

 • Ar saugu užsisakyti paslaugas internetu? (2020-03-18)

  Laikui bėgant tobulėja viskas, tačiau sparčiausiai tai matome technologijų srityje. Matome kaip kiekvienais metais senus prietaisus keičia vis naujesni, modernesni ir visapusiškai geresni. Žmonės taikosi prie šių naujovių, todėl keičia savo įprastą gyvenimo būdą nauju. Vienas iš tokių pokyčių, apsipirkinėjimas ar paslaugų užsakymas internetu.

   

 • Buitinės technikos pirkimas internetu: praktiški patarimai (2019-11-04)

  Jeigu norite gyventi kur kas patogiau – siūlome įsigyti kuo daugiau skirtingos technikos, kuri darbus ne tik atlieka automatizuotai, tačiau ir nereikalauja beveik jokios priežiūros. Sugedus įrangai jos remontas taip pat atliekamas labai operatyviai, tad netenka investuoti daug laiko, kol gedimai bus sutvarkyti.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed