Naujas „Sony“ fotoaparatas „α58“ padės nepraleisti nė vienos svarbios akimirkos
Įvairenybės
Ketvirtadienis, 21 Vasaris 2013 14:35

Spontaniškiausioms gyvenimo akimirkoms skirtas naujasis „Sony“ veidrodinis SLT tipo fotoaparatas „α58“ padės užfiksuoti kiekvieną svarbų momentą. Perregimo veidrodžio technologija, spartus ir tikslus autofokusavimas bei fotografavimas užtikrins, kad nuo šiol niekada nepraleisite tų taip retai pasitaikančių fotografijos momentų. Net ir tiems, kurie iki šiol niekada nenaudojo fotoaparato su keičiamu objektyvu, „Sony α58“ leis gauti kokybiškesnes nuotraukas ir turėti po ranka profesionaliems fotoaparatams būdingas ypatybes.

 

Fotoaparato „α58“ širdis – visiškai naujas vaizdo jutiklis „Exmor APS HD CMOS“, išsiskiriantis itin aukšta 20,1 mln. taškų siekiančia raiška. Jį papildantis vaizdų apdorojimo procesorius „BIONZ“ užtikrina išskirtinai detalias ir švarias nuotraukas bei nepriekaištingus „Full HD“ raiškos vaizdus, taip pat platų jautrumo šviesai reikšmės diapazoną nuo ISO 100 iki 16000.

Siekiant išplėsti naujojo „α58“ galimybes šiuo metu galima pasirinkti net iš 35 skirtingų „A-mount“ tipo objektyvų (tarp kurių – ir du telekonverteriai), kurie leidžia gauti geriausius rezultatus bet kokiose sąlygose ir situacijose. Fotografuojant su užrakto užlaikymo nustatymu ar dideliu priartinimu nereikia baimintis dėl neryškių, išsiliejusio vaizdo nuotraukų, nes tokiais atvejais pastebimas rankų virpėjimo pasekmes pašalina naujoji „SteadyShot INSIDE“ funkcija.

 

Skirtingai nei įprasti veidrodiniai fotoaparatai, naujasis „α58“ naudoja „Sony“ perregimo veidrodžio technologiją „Translucent Mirror“, kuri pro objektyvą patenkančią šviesą kreipia ir į vaizdą fiksuojantį jutiklį, ir į atskirą autofokusavimo jutiklį. Tai leidžia išlaikyti nuolatinį fokusą, fotoaparato ekranėlyje ar vaizdo ieškiklyje matyti per objektyvą patenkantį vaizdą, be jokio uždelsimo užfiksuoti bet kokią sceną ar pasinaudoti didelės spartos fotografavimo galimybe.

 

Be to, fotoaparate naudojamas naujas vaizdo ieškiklis „OLED Tru-Finder“ fotografavimo nustatymų – šviesumo, baltos spalvos balanso ar apertūros – rezultatą parodo realiuoju laiku ir taip suteikia dar daugiau galimybių padaryti idealią nuotrauką pirmu bandymu.

 

Dėl anksčiau išvardytų veiksenos ypatybių „α58“ yra idealus veiksmo scenų fotoaparatas, kurio galima lengvai ir tiksliai fiksuoti sporto renginius, laukinę gamtą ar spontaniškas akimirkas iš šeimos gyvenimo ar susitikimo su draugais. „Telezoom Continuous Advance Priority AE“ režimas padeda priartinti svarbų momentą ir jį užfiksuoti 8 kadrų per sekundę sparta. Lanksti 15 taškų autofokusavimo sistema nuo šiol turi „Lock-on Autofocus“ funkciją, kuri sparčiau reaguoja į ir padeda tiksliau sekti greitai judančius objektus.

 

Ankstesniuose „Sony“ fotoaparatuose naudota „Auto Portrait Framing“ funkcija modelyje „α58“ evoliucionavo į lankstesnę „Auto Object Framing“ funkciją, padedančią gauti geresnės kompozicijos ir profesionaliau atrodančius rezultatus. Nuo šiol fotoaparatas „α58“ nuo šiol pats geba išanalizuoti įamžinamą sceną joje aptikdama žmones, nuotolį iki kitų daiktų ar judančių objektų trajektoriją. Pagal tai fotoaparatas automatiškai apkerpa nuotrauką parinkdamas idealų atstumą iki jos kraštų, o „Pixel Super Resolution Technology“ užtikrina, kad apkirptos nuotraukos išsaugo pirminę raišką.

 

Pasukus fotoaparato „α58“ valdymo ratuką galima pasiekti specialių „Picture Effect“ sąrašą ir iš karto nuotraukoms ar nufilmuotiems vaizdams pritaikyti vieną iš 15 vaizdo patobulinimų, tarp kurių yra tokie efektai kaip „Toy Camera“, „Mono“ ar „Partial Colour“.

 

Naujasis „α58“ yra pirmasis „Sony“ fotoaparatas su keičiamais „A-mount“ tipo objektyvais, palaikantis naują „TRILUMINOS Colour“ technologiją, kurios pranašumais galima naudotis peržiūrint nuotraukas ir vaizdus per bet kurį „BRAVIA“ televizorių, palaikantį „TRILUMINOS Display“ režimą.

„Sony“ naujasis fotoaparatas „α58“ Europos šalių rinkose turėtų pasirodyti nuo 2013 m. balandžio mėn.

 


Susijusios naujienos:

 • Rinkitės jums įdomias paslaugas internetu (2020-04-30)

  Šiandieninis pasaulis yra kupinas pasirinkimų. Žmonės gali pirkti ne tik fizinėse parduotuvėse, o taip pat ir internetinėse, jiems nereikia niekur važiuoti iš namų, nes norimas paslaugas jie gali rasti ir įsigyti vos keliais mygtuko paspaudimais. Rinktis paslaugas internetu yra labai patogus ir laiko sutaupantis sprendimas, tuo labiau jas galima ne tik išsirinkti, bet ir pasiskaityti daugiau, sužinoti naujos ir dar negirdėtos informacijos, palyginti siūlomas paslaugas su konkurentų siūlomomis paslaugomis ir galiausiai išsirinkti labiausiai tinkantį ir patinkantį variantą.

 • Skolų valdymo centras - padės susigrąžinti skolas (2020-04-30)

  Dauguma įmonių teikia mokamas paslaugas ar prekes tai, kad jos pasiektų klientą greičiau nei atvyksta apmokėjimas arba teikia reguliarias paslaugas, už kurias susimokėti reikia kiekvieną mėnesį tuo pačiu metu. Deja ne visada tokios paslaugos einasi taip kaip norėtųsi jas teikiančioms įmonėms ir tokiu būdu dėl atlaidumo ar piktavališkų veiksmų susidaro skolos. Žinoma visos pelno siekiančios įmonės bando maloniai informuoti klientus, kad būtinas tikslus ir nevėluojantis mokėjimas, tačiau visada atsiranda tokių, kurie nepaiso tokių ir panašių prašymų ir elgiasi taip kaip jie išmano. Ką daryti tokiu atveju?

   

 • Kokie būna regos sutrikimai ir kaip juos išgydyti? (2020-04-28)

  Rega – tai vienas iš svarbiausių žmogaus pojūčių, kurio dėka matome mus supančius žmones, aplinką bei visa pasaulį. Ne vienas žmogus yra susimastęs koks gyvenimas būtų netekus regos ir tai dauguma gali išgąsdinti. Norint to išvengti reikalinga nuolatinė akių priežiūra bei profilaktiniai patikrinimai, kurių dėka galima užbėgti blogiems įvykiams už akių. Egzistuoja įvairiausi akių sutrikimai, galintys turėti neigiamos įtakos regėjimui ar bendrai savijautai. Žemiau pateikti dažniausiai aptinkami sutrikimai.

   

 • Ar saugu užsisakyti paslaugas internetu? (2020-03-18)

  Laikui bėgant tobulėja viskas, tačiau sparčiausiai tai matome technologijų srityje. Matome kaip kiekvienais metais senus prietaisus keičia vis naujesni, modernesni ir visapusiškai geresni. Žmonės taikosi prie šių naujovių, todėl keičia savo įprastą gyvenimo būdą nauju. Vienas iš tokių pokyčių, apsipirkinėjimas ar paslaugų užsakymas internetu.

   

 • Buitinės technikos pirkimas internetu: praktiški patarimai (2019-11-04)

  Jeigu norite gyventi kur kas patogiau – siūlome įsigyti kuo daugiau skirtingos technikos, kuri darbus ne tik atlieka automatizuotai, tačiau ir nereikalauja beveik jokios priežiūros. Sugedus įrangai jos remontas taip pat atliekamas labai operatyviai, tad netenka investuoti daug laiko, kol gedimai bus sutvarkyti.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed