Naujas „Sony“ fotoaparatas „NEX-3N“ – profesionalios fotografijos galimybės kiekvienam
Įvairenybės
Ketvirtadienis, 21 Vasaris 2013 14:46

Naujasis „Sony“ sisteminis fotoaparatas „NEX-3N“ turi ką pasiūlyti ieškantiems kokybiško pakaitalo savo mėgėjiškam fotoaparatui ir tuo pačiu metu norintiems naudotis kompaktišku ir lengvu įrenginiu.

 

Šis sisteminis fotoaparatas su keičiamais objektyvais ir integruota blykste užtikrina profesionalaus lygio rezultatus, dėl kurių nereikia leistis į jokius kompromisus.

 

„NEX-3N“ sveria vos 210 g ir yra mažiausias bei lengviausias pasaulyje sisteminis fotoaparatas su dideliu APS-C tipo vaizdo jutikliu. Šis jutiklis geba užfiksuoti žymiai daugiau šviesos nei įprasti kompaktinės klasės fotoaparatų jutikliai, o tai yra vienas svarbiausių parametrų, lemiančių nuotraukų ir vaizdo kokybę. Pasitelkus papildomus objektyvus su „NEX-3N“ galima išgauti lygiai tokius pačius meniškus efektus nuotraukose, kaip ir fotografuojant su profesionalaus lygio fotoaparatais.

 

Plataus formato kameros jutiklis taip pat išplečia maksimalų jautrumo šviesai lygį iki ISO 16000 reikšmės. Jutiklio galimybes papildo „BIONZ“ vaizdų apdorojimo procesorius, naudojantis tokią pačią vietinę triukšmo mažinimo metodą kaip ir pripažinimą pelniusiame „Sony“ profesionalaus lygio fotoaparate „α99“. Pagal šį metodą triukšmo mažinimo ir vaizdo paryškinimo lygis kiekvienai kadro vietai parenkamas individualiai.

 

Visiškai nauja „Auto Object Framing“ funkcija padeda gauti geresnės kompozicijos ir profesionaliau atrodančius rezultatus be didelių pastangų. Fotoaparatas „NEX-3N“ pats išanalizuoja įamžinamą sceną ir aptinka žmones, nuotolį iki kitų daiktų ar objektų judėjimo trajektoriją bei automatiškai apkerpa nuotrauką parinkdamas idealų atstumą iki jos kraštų.

 

Ryškus didelės 7,5 cm įstrižainės nuotraukų peržiūros ekranėlis gali būti pasuktas 180 laipsnių kampu – taip ištiesus ranką akimirksniu galima gauti autoportretą. Ant fotoaparato korpuso pridėta priartinimo rankenėlė nuo šiol leidžia priartinimo nustatymus valdyti vienos rankos pirštais. Tai patogu tokiose situacijose, kai fotoaparatą reikia laikyti tik viena ranka.

 

Naujasis „NEX-3N“ yra pirmasis „Sony“ sisteminis fotoaparatas, palaikantis naują „TRILUMINOS Colour“ technologiją, kurios pranašumais galima naudotis peržiūrint nuotraukas ir vaizdus per bet kurį „BRAVIA“ televizorių, palaikantį „TRILUMINOS Display“ režimą.

 

Šiuo metu fotoaparatui „NEX-3N“ tinka net trylika skirtingų montuojamų objektyvų. „Sony“ ir „Carl Zeiss“ objektyvų spektras siūlo naudotis nuotolinės, plačiakampės ar makro fotografijos galimybėmis ir išlaisvinti visą kūrybinį potencialą Naujajam fotoaparatui taip pat skirta plati priedų gama nuo dėklų ir dirželių iki papildomų baterijų.

 

Naujasis „NEX-3N“ Europos šalių rinkose turėtų pasirodyti nuo 2013 m. kovo mėn.

 


Susijusios naujienos:

 • Rinkitės jums įdomias paslaugas internetu (2020-04-30)

  Šiandieninis pasaulis yra kupinas pasirinkimų. Žmonės gali pirkti ne tik fizinėse parduotuvėse, o taip pat ir internetinėse, jiems nereikia niekur važiuoti iš namų, nes norimas paslaugas jie gali rasti ir įsigyti vos keliais mygtuko paspaudimais. Rinktis paslaugas internetu yra labai patogus ir laiko sutaupantis sprendimas, tuo labiau jas galima ne tik išsirinkti, bet ir pasiskaityti daugiau, sužinoti naujos ir dar negirdėtos informacijos, palyginti siūlomas paslaugas su konkurentų siūlomomis paslaugomis ir galiausiai išsirinkti labiausiai tinkantį ir patinkantį variantą.

 • Skolų valdymo centras - padės susigrąžinti skolas (2020-04-30)

  Dauguma įmonių teikia mokamas paslaugas ar prekes tai, kad jos pasiektų klientą greičiau nei atvyksta apmokėjimas arba teikia reguliarias paslaugas, už kurias susimokėti reikia kiekvieną mėnesį tuo pačiu metu. Deja ne visada tokios paslaugos einasi taip kaip norėtųsi jas teikiančioms įmonėms ir tokiu būdu dėl atlaidumo ar piktavališkų veiksmų susidaro skolos. Žinoma visos pelno siekiančios įmonės bando maloniai informuoti klientus, kad būtinas tikslus ir nevėluojantis mokėjimas, tačiau visada atsiranda tokių, kurie nepaiso tokių ir panašių prašymų ir elgiasi taip kaip jie išmano. Ką daryti tokiu atveju?

   

 • Kokie būna regos sutrikimai ir kaip juos išgydyti? (2020-04-28)

  Rega – tai vienas iš svarbiausių žmogaus pojūčių, kurio dėka matome mus supančius žmones, aplinką bei visa pasaulį. Ne vienas žmogus yra susimastęs koks gyvenimas būtų netekus regos ir tai dauguma gali išgąsdinti. Norint to išvengti reikalinga nuolatinė akių priežiūra bei profilaktiniai patikrinimai, kurių dėka galima užbėgti blogiems įvykiams už akių. Egzistuoja įvairiausi akių sutrikimai, galintys turėti neigiamos įtakos regėjimui ar bendrai savijautai. Žemiau pateikti dažniausiai aptinkami sutrikimai.

   

 • Ar saugu užsisakyti paslaugas internetu? (2020-03-18)

  Laikui bėgant tobulėja viskas, tačiau sparčiausiai tai matome technologijų srityje. Matome kaip kiekvienais metais senus prietaisus keičia vis naujesni, modernesni ir visapusiškai geresni. Žmonės taikosi prie šių naujovių, todėl keičia savo įprastą gyvenimo būdą nauju. Vienas iš tokių pokyčių, apsipirkinėjimas ar paslaugų užsakymas internetu.

   

 • Buitinės technikos pirkimas internetu: praktiški patarimai (2019-11-04)

  Jeigu norite gyventi kur kas patogiau – siūlome įsigyti kuo daugiau skirtingos technikos, kuri darbus ne tik atlieka automatizuotai, tačiau ir nereikalauja beveik jokios priežiūros. Sugedus įrangai jos remontas taip pat atliekamas labai operatyviai, tad netenka investuoti daug laiko, kol gedimai bus sutvarkyti.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed