„Nikkei“: „Sony“ atleidžia 10 tūkst. darbuotojų
Įvairenybės
Pirmadienis, 09 Balandis 2012 16:09

„Sony“ korporacija atleidžia 10 tūkst. darbuotojų – maždaug 6 proc. visos savo pasaulinės darbo jėgos, praneša „Reuters“.„Nikkei“ laikraštis apie darbo vietų mažinimą pranešė pirmadienį. Kompanijos generalinis direktorius Kazuo Hirai yra priverstas atleisti darbuotojų, nes Japonijos elektronikos gamintoja jau ketverius metus neatneša pelno.

„Sony“ ne vienintelė kompanija Japonijoje mažinanti samdinių skaičių. NEC, „Sumco“ ir „Daiwa Securities“ – tik kelios iš daugelio bandančių apkarpyti savo išlaidas tam, kad atgaivintų verslą.

Kompanija, kuri prognozuoja šiais ką tik pasibaigusiais fiskaliniais metais 2,7 mlrd. JAV dolerių nuostolius, teigė reorganizuosianti savo įmonę. K. Hirai toliau tiesiogiai valdys nesėkmingą „Sony“ televizijos verslą.

K. Hirai tolimesnius įmonės planus atskleis ketvirtadienį.

Pasak „Nikkei“, pusė darbuotojų bus atleista dėl įmonės chemikalų ir LCD operacijų sujungimo.

„Sony“ dar 2008 metų gruodį atleido 16 tūkst. darbuotojų po to, kai pasaulinė finansinė krizė sumažino elektroninių produktų paklausą.

Praeitų metų kovo gale „Sony“ turėjo 168, 2 tūkst. darbuotojų.

„Nikkei“ teigė nežinantys, kiek darbuotojų bus atleista Japonijoje, o kiek užsienyje.

„Sony“ taip pat gali paprašyti savo septynių vykdančiųjų direktorių, kurie ėjo savo pareigas fiskaliniais metais iki kovo pabaigos, grąžinti savo premijas, teigia „Nikkei“ necituodami savo šaltinių.

Paskelbus apie „Sony“ planus atleisti 10 tūkst. darbuotojų, pasigirdo prieštaringų pranešimų.

Pasak Eltos, „Sony“ atstovai BBC pranešė, kad jie neketina ateinančiais metais sumažinti 10 tūkst. darbo vietų.

Tuo tarpu „Wall Street Journal“ teigia, kad „Sony“ 10 tūkst. darbuotojų atleis ne per vienerius, bet per dvejus metus.

Šaltinis:

 


Susijusios naujienos:

 • Viskas išmanėja: dabar galite kreiptis į skyrybų advokatą ir internetu (2020-03-25)

  Skyrybų centras21 amžiuje tiek Lietuvoje, tiek visame pasaulyje skyrybos nėra labai didelė naujiena. Žmonės kuria šeimas, tačiau maždaug kas antra griūva dėl pačių įvairiausių priežasčių. Skyrybos pačios jau iš savęs yra nemalonus procesas, kurio nenori niekas, bet jeigu taip gyvenime nutinka, kad jis yra būtinas, tai tokiu atveju geriausias sprendimas yra kreiptis į skyrybų advokatus ir neskaudinti savęs dar labiau tęsiant santuoką su žmogumi, su kuriuo jaučiamasi nelaimingu.

   

 • Ar saugu užsisakyti paslaugas internetu? (2020-03-18)

  Laikui bėgant tobulėja viskas, tačiau sparčiausiai tai matome technologijų srityje. Matome kaip kiekvienais metais senus prietaisus keičia vis naujesni, modernesni ir visapusiškai geresni. Žmonės taikosi prie šių naujovių, todėl keičia savo įprastą gyvenimo būdą nauju. Vienas iš tokių pokyčių, apsipirkinėjimas ar paslaugų užsakymas internetu.

   

 • Buitinės technikos pirkimas internetu: praktiški patarimai (2019-11-04)

  Jeigu norite gyventi kur kas patogiau – siūlome įsigyti kuo daugiau skirtingos technikos, kuri darbus ne tik atlieka automatizuotai, tačiau ir nereikalauja beveik jokios priežiūros. Sugedus įrangai jos remontas taip pat atliekamas labai operatyviai, tad netenka investuoti daug laiko, kol gedimai bus sutvarkyti.

 • Siūlo darbą užsienyje: 500 000 skelbimų, iš jų 2 Jums – kaip juos greičiau surasti? (2019-02-15)

  “Siūlo darbą užsienyje!”

  “Siūlo darbą Lietuvoje!”

  “Siūlo darbą kosminėje stotyje!”

  “Siūlo darbą po vandeniu!”

  Dauguma sutiks, kad darbo paieškos ne visuomet yra pats maloniausias procesas. Skelbimų portaluose susiduriame su sunkiai aprėpiamais darbo pasiūlymų kiekiais, iš kurių dažniausiai tik keli yra tinkami. Kaip apdirbti tokį didelį informacijos kiekį sparčiau ir rasti norimą darbo vietą greičiau?

 • Viskas, ką turite žinoti apie IPTV (2018-11-02)

  Internetas daugeliui žmonių reikalingas kaip kasdieninis maistas. Televizija – kaip skanėstai. Be interneto daugelis negali įsivaizduoti savo kasdienybės, tačiau papildomam pagardinimui namuose naudojamasi ir televizijos paslaugomis, kurios įvardijamos kaip vienas patraukliausių laisvalaikio leidimo būdų. Jeigu ir Jums tiek televizija, tiek internetas yra būtina namų sąlyga, tokiu atveju IPTV yra puikus pasirinkimas.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed