Paįvairinti „Instagram“
Įvairenybės
Antradienis, 23 Rugpjūtis 2016 10:23

„Instagram“ yra vienas populiariausių nuotraukų ir video dalinimosi platformų internetinėje erdvėje. Kaip „Facebook“ ir „Twitter“ „Instagram“ yra labai mėgstamas socialinis tinklas, kuriame bendrauja milijonai pasaulio gyventojų.

Paprogramės atsiradimo pradžioje, savo profilyje buvo galima pateikti tik nuotraukas ir video. Vėliau, programai patobulėjus, vartotojams leidžiama pasidalinti nuotrauka ar video su konkrečiu vartotoju ir gauti iš jo atsakymą. Šiuo metu „Instagram“ savo vartotojams leidžia susirašinėti tarpusavyje.

Patobulėjus pačiai „Instagram“ atsirado ir jos papildinių. Tam, kad jūsų paskyroje talpinamos nuotraukos atrodytų dar įspūdingiau, galima naudoti papildomus įrankius, kaip „Layout“ ar „Boomerang“. Šie smagūs papildiniai suteiks jūsų fotografijoms ir video medžiagai gyvumo ir žaismingumo. „Layout“ programa galima redaguoti nuotraukas, kurti koliažus. Pasinaudoję šiuo įrankiu, nuotraukas galima ištempti, sulenkti, padidinti, sumažinti, rodyti vertikaliai arba horizontaliai. Kitaip tariant — paversti fotografijas įdomiu ir netradiciniu reginiu. Tuo tarpu, smagioji „Boomerang“ programėlė yra dar populiaresnė. Jos dėka galima kurti mini video, su įvairiausiais efektais. Nufilmuotą medžiagą galima pagreitinti, sulėtinti, sukarpyti ir pateikti sekėjams tik tai, kas patinka jums. Tai be galo smagu ir juokinga, ypač dalyvaujant gimtadienio vakarėlyje ar pramogaujant koncerte. „Insta Square Size No Crop“ — tai dar vienas „Instagram“ papildinys, kurio dėka galite eksperimentuoti su savo ar draugų fotografijomis. Įrankio dėka galima karpyti nuotraukas, uždėti unikalias perdangas, rėmelius, naudoti įvairius filtrus, keisti spalvas ir atspalvius. Jei norisi šmaikščių ir netradicinių nuotraukų, tereikia parsisiųsti šias smagias programėles. Išbandykite jau dabar.

 


Susijusios naujienos:

 • Buitinės technikos pirkimas internetu: praktiški patarimai (2019-11-04)

  Jeigu norite gyventi kur kas patogiau – siūlome įsigyti kuo daugiau skirtingos technikos, kuri darbus ne tik atlieka automatizuotai, tačiau ir nereikalauja beveik jokios priežiūros. Sugedus įrangai jos remontas taip pat atliekamas labai operatyviai, tad netenka investuoti daug laiko, kol gedimai bus sutvarkyti.

 • Siūlo darbą užsienyje: 500 000 skelbimų, iš jų 2 Jums – kaip juos greičiau surasti? (2019-02-15)

  “Siūlo darbą užsienyje!”

  “Siūlo darbą Lietuvoje!”

  “Siūlo darbą kosminėje stotyje!”

  “Siūlo darbą po vandeniu!”

  Dauguma sutiks, kad darbo paieškos ne visuomet yra pats maloniausias procesas. Skelbimų portaluose susiduriame su sunkiai aprėpiamais darbo pasiūlymų kiekiais, iš kurių dažniausiai tik keli yra tinkami. Kaip apdirbti tokį didelį informacijos kiekį sparčiau ir rasti norimą darbo vietą greičiau?

 • Viskas, ką turite žinoti apie IPTV (2018-11-02)

  Internetas daugeliui žmonių reikalingas kaip kasdieninis maistas. Televizija – kaip skanėstai. Be interneto daugelis negali įsivaizduoti savo kasdienybės, tačiau papildomam pagardinimui namuose naudojamasi ir televizijos paslaugomis, kurios įvardijamos kaip vienas patraukliausių laisvalaikio leidimo būdų. Jeigu ir Jums tiek televizija, tiek internetas yra būtina namų sąlyga, tokiu atveju IPTV yra puikus pasirinkimas.

 • Dovanos programuotojams. Ką padovanoti? (2016-12-28)

  Pinigai – lengviausias pasirinkimas, ieškant dovanos vienam ar kitam žmogui, nestokojantis ir pravartumo. Ir visgi, galvojant apie dovanas programuotojams tenka ieškoti kitų galimų opcijų, kadangi solidžios profesionalių programuotojų algos keletą banknotų paverčia ne tik idėjiškai, bet ir praktiškai beverčiais. Būtent dėl to, tenka įdėti kiek daugiau pastangų, atsižvelgiant į programuotojo poreikius tiek laisvalaikiu, tiek ir darbo metu, ieškant jam dovanos, kuri būti tiek džiuginanti, tiek ir naudinga. O tokių tikrai yra.

 • Greitas ir patogus būdas - vyriški kvepalai internetu (2016-12-05)

  Kvepalai vyramsVyrai, priešingai, nei moteriškosios lyties atstovės apsipirkinėjimą prekybos centruose vertina neigiamai. Jiems nesinori leisti laiko parduotuvėse renkantis įvairias prekes, stovėti eilėse prie kasų ar persirengimo kabinų. Turbūt ne reta moteris žino, jog norint pakankinti vyrą - jį reikia nusivesti į prekybos centrą ir priversti laukti, kol ji išsirinks kvepalus ar naujus batelius.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed