Paįvairinti „Instagram“
Įvairenybės
Antradienis, 23 Rugpjūtis 2016 10:23

„Instagram“ yra vienas populiariausių nuotraukų ir video dalinimosi platformų internetinėje erdvėje. Kaip „Facebook“ ir „Twitter“ „Instagram“ yra labai mėgstamas socialinis tinklas, kuriame bendrauja milijonai pasaulio gyventojų.

Paprogramės atsiradimo pradžioje, savo profilyje buvo galima pateikti tik nuotraukas ir video. Vėliau, programai patobulėjus, vartotojams leidžiama pasidalinti nuotrauka ar video su konkrečiu vartotoju ir gauti iš jo atsakymą. Šiuo metu „Instagram“ savo vartotojams leidžia susirašinėti tarpusavyje.

Patobulėjus pačiai „Instagram“ atsirado ir jos papildinių. Tam, kad jūsų paskyroje talpinamos nuotraukos atrodytų dar įspūdingiau, galima naudoti papildomus įrankius, kaip „Layout“ ar „Boomerang“. Šie smagūs papildiniai suteiks jūsų fotografijoms ir video medžiagai gyvumo ir žaismingumo. „Layout“ programa galima redaguoti nuotraukas, kurti koliažus. Pasinaudoję šiuo įrankiu, nuotraukas galima ištempti, sulenkti, padidinti, sumažinti, rodyti vertikaliai arba horizontaliai. Kitaip tariant — paversti fotografijas įdomiu ir netradiciniu reginiu. Tuo tarpu, smagioji „Boomerang“ programėlė yra dar populiaresnė. Jos dėka galima kurti mini video, su įvairiausiais efektais. Nufilmuotą medžiagą galima pagreitinti, sulėtinti, sukarpyti ir pateikti sekėjams tik tai, kas patinka jums. Tai be galo smagu ir juokinga, ypač dalyvaujant gimtadienio vakarėlyje ar pramogaujant koncerte. „Insta Square Size No Crop“ — tai dar vienas „Instagram“ papildinys, kurio dėka galite eksperimentuoti su savo ar draugų fotografijomis. Įrankio dėka galima karpyti nuotraukas, uždėti unikalias perdangas, rėmelius, naudoti įvairius filtrus, keisti spalvas ir atspalvius. Jei norisi šmaikščių ir netradicinių nuotraukų, tereikia parsisiųsti šias smagias programėles. Išbandykite jau dabar.

 


Susijusios naujienos:

 • Rinkitės jums įdomias paslaugas internetu (2020-04-30)

  Šiandieninis pasaulis yra kupinas pasirinkimų. Žmonės gali pirkti ne tik fizinėse parduotuvėse, o taip pat ir internetinėse, jiems nereikia niekur važiuoti iš namų, nes norimas paslaugas jie gali rasti ir įsigyti vos keliais mygtuko paspaudimais. Rinktis paslaugas internetu yra labai patogus ir laiko sutaupantis sprendimas, tuo labiau jas galima ne tik išsirinkti, bet ir pasiskaityti daugiau, sužinoti naujos ir dar negirdėtos informacijos, palyginti siūlomas paslaugas su konkurentų siūlomomis paslaugomis ir galiausiai išsirinkti labiausiai tinkantį ir patinkantį variantą.

 • Skolų valdymo centras - padės susigrąžinti skolas (2020-04-30)

  Dauguma įmonių teikia mokamas paslaugas ar prekes tai, kad jos pasiektų klientą greičiau nei atvyksta apmokėjimas arba teikia reguliarias paslaugas, už kurias susimokėti reikia kiekvieną mėnesį tuo pačiu metu. Deja ne visada tokios paslaugos einasi taip kaip norėtųsi jas teikiančioms įmonėms ir tokiu būdu dėl atlaidumo ar piktavališkų veiksmų susidaro skolos. Žinoma visos pelno siekiančios įmonės bando maloniai informuoti klientus, kad būtinas tikslus ir nevėluojantis mokėjimas, tačiau visada atsiranda tokių, kurie nepaiso tokių ir panašių prašymų ir elgiasi taip kaip jie išmano. Ką daryti tokiu atveju?

   

 • Kokie būna regos sutrikimai ir kaip juos išgydyti? (2020-04-28)

  Rega – tai vienas iš svarbiausių žmogaus pojūčių, kurio dėka matome mus supančius žmones, aplinką bei visa pasaulį. Ne vienas žmogus yra susimastęs koks gyvenimas būtų netekus regos ir tai dauguma gali išgąsdinti. Norint to išvengti reikalinga nuolatinė akių priežiūra bei profilaktiniai patikrinimai, kurių dėka galima užbėgti blogiems įvykiams už akių. Egzistuoja įvairiausi akių sutrikimai, galintys turėti neigiamos įtakos regėjimui ar bendrai savijautai. Žemiau pateikti dažniausiai aptinkami sutrikimai.

   

 • Ar saugu užsisakyti paslaugas internetu? (2020-03-18)

  Laikui bėgant tobulėja viskas, tačiau sparčiausiai tai matome technologijų srityje. Matome kaip kiekvienais metais senus prietaisus keičia vis naujesni, modernesni ir visapusiškai geresni. Žmonės taikosi prie šių naujovių, todėl keičia savo įprastą gyvenimo būdą nauju. Vienas iš tokių pokyčių, apsipirkinėjimas ar paslaugų užsakymas internetu.

   

 • Buitinės technikos pirkimas internetu: praktiški patarimai (2019-11-04)

  Jeigu norite gyventi kur kas patogiau – siūlome įsigyti kuo daugiau skirtingos technikos, kuri darbus ne tik atlieka automatizuotai, tačiau ir nereikalauja beveik jokios priežiūros. Sugedus įrangai jos remontas taip pat atliekamas labai operatyviai, tad netenka investuoti daug laiko, kol gedimai bus sutvarkyti.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed