Paįvairinti „Instagram“
Įvairenybės
Antradienis, 23 Rugpjūtis 2016 10:23

„Instagram“ yra vienas populiariausių nuotraukų ir video dalinimosi platformų internetinėje erdvėje. Kaip „Facebook“ ir „Twitter“ „Instagram“ yra labai mėgstamas socialinis tinklas, kuriame bendrauja milijonai pasaulio gyventojų.

Paprogramės atsiradimo pradžioje, savo profilyje buvo galima pateikti tik nuotraukas ir video. Vėliau, programai patobulėjus, vartotojams leidžiama pasidalinti nuotrauka ar video su konkrečiu vartotoju ir gauti iš jo atsakymą. Šiuo metu „Instagram“ savo vartotojams leidžia susirašinėti tarpusavyje.

Patobulėjus pačiai „Instagram“ atsirado ir jos papildinių. Tam, kad jūsų paskyroje talpinamos nuotraukos atrodytų dar įspūdingiau, galima naudoti papildomus įrankius, kaip „Layout“ ar „Boomerang“. Šie smagūs papildiniai suteiks jūsų fotografijoms ir video medžiagai gyvumo ir žaismingumo. „Layout“ programa galima redaguoti nuotraukas, kurti koliažus. Pasinaudoję šiuo įrankiu, nuotraukas galima ištempti, sulenkti, padidinti, sumažinti, rodyti vertikaliai arba horizontaliai. Kitaip tariant — paversti fotografijas įdomiu ir netradiciniu reginiu. Tuo tarpu, smagioji „Boomerang“ programėlė yra dar populiaresnė. Jos dėka galima kurti mini video, su įvairiausiais efektais. Nufilmuotą medžiagą galima pagreitinti, sulėtinti, sukarpyti ir pateikti sekėjams tik tai, kas patinka jums. Tai be galo smagu ir juokinga, ypač dalyvaujant gimtadienio vakarėlyje ar pramogaujant koncerte. „Insta Square Size No Crop“ — tai dar vienas „Instagram“ papildinys, kurio dėka galite eksperimentuoti su savo ar draugų fotografijomis. Įrankio dėka galima karpyti nuotraukas, uždėti unikalias perdangas, rėmelius, naudoti įvairius filtrus, keisti spalvas ir atspalvius. Jei norisi šmaikščių ir netradicinių nuotraukų, tereikia parsisiųsti šias smagias programėles. Išbandykite jau dabar.

 


Susijusios naujienos:

 • Viskas išmanėja: dabar galite kreiptis į skyrybų advokatą ir internetu (2020-03-25)

  Skyrybų centras21 amžiuje tiek Lietuvoje, tiek visame pasaulyje skyrybos nėra labai didelė naujiena. Žmonės kuria šeimas, tačiau maždaug kas antra griūva dėl pačių įvairiausių priežasčių. Skyrybos pačios jau iš savęs yra nemalonus procesas, kurio nenori niekas, bet jeigu taip gyvenime nutinka, kad jis yra būtinas, tai tokiu atveju geriausias sprendimas yra kreiptis į skyrybų advokatus ir neskaudinti savęs dar labiau tęsiant santuoką su žmogumi, su kuriuo jaučiamasi nelaimingu.

   

 • Ar saugu užsisakyti paslaugas internetu? (2020-03-18)

  Laikui bėgant tobulėja viskas, tačiau sparčiausiai tai matome technologijų srityje. Matome kaip kiekvienais metais senus prietaisus keičia vis naujesni, modernesni ir visapusiškai geresni. Žmonės taikosi prie šių naujovių, todėl keičia savo įprastą gyvenimo būdą nauju. Vienas iš tokių pokyčių, apsipirkinėjimas ar paslaugų užsakymas internetu.

   

 • Buitinės technikos pirkimas internetu: praktiški patarimai (2019-11-04)

  Jeigu norite gyventi kur kas patogiau – siūlome įsigyti kuo daugiau skirtingos technikos, kuri darbus ne tik atlieka automatizuotai, tačiau ir nereikalauja beveik jokios priežiūros. Sugedus įrangai jos remontas taip pat atliekamas labai operatyviai, tad netenka investuoti daug laiko, kol gedimai bus sutvarkyti.

 • Siūlo darbą užsienyje: 500 000 skelbimų, iš jų 2 Jums – kaip juos greičiau surasti? (2019-02-15)

  “Siūlo darbą užsienyje!”

  “Siūlo darbą Lietuvoje!”

  “Siūlo darbą kosminėje stotyje!”

  “Siūlo darbą po vandeniu!”

  Dauguma sutiks, kad darbo paieškos ne visuomet yra pats maloniausias procesas. Skelbimų portaluose susiduriame su sunkiai aprėpiamais darbo pasiūlymų kiekiais, iš kurių dažniausiai tik keli yra tinkami. Kaip apdirbti tokį didelį informacijos kiekį sparčiau ir rasti norimą darbo vietą greičiau?

 • Viskas, ką turite žinoti apie IPTV (2018-11-02)

  Internetas daugeliui žmonių reikalingas kaip kasdieninis maistas. Televizija – kaip skanėstai. Be interneto daugelis negali įsivaizduoti savo kasdienybės, tačiau papildomam pagardinimui namuose naudojamasi ir televizijos paslaugomis, kurios įvardijamos kaip vienas patraukliausių laisvalaikio leidimo būdų. Jeigu ir Jums tiek televizija, tiek internetas yra būtina namų sąlyga, tokiu atveju IPTV yra puikus pasirinkimas.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed