Įvairenybės
Hakerių atakos metu „nulaužta“ 40 tūkstančių tinklapių
Įvairenybės
Trečiadienis, 03 Birželis 2009 19:55
virusvirusKompiuterinio saugumo ekspertai pranešė apie tai, kad galingos hakerių atakos metu nukentėjo dešimtys tūkstančių tinklapių.
 
Šalin autorines teises! „Piratų partiją“ – į Europarlamentą!
Įvairenybės
Antradienis, 02 Birželis 2009 20:31
Švedijoje sparčiai populiarėja politinė „Piratų partija“ („Piratpartiet“), pasisakanti už keitimosi rinkmenomis legalizavimą, patentų naikinimą bei autorių teisių įstatymų reformas. „Piratų partija“ neigia, kad kūrybai yra būtinos autorinės teisės. Partijos lyderio Rickardo Falkvinge’ės nuomone, tai yra mitas, sukurtas tų, kurie nori pasipelnyti iš kūrybos bei inovacijų draudimo. Dabar naudojama autorinių teisių sistema kertasi su ekonominiais visuomenės interesais, todėl „Piratų partija“ siekia pakeisti teisinę sistemą, reguliuojančią intelektualinės nuosavybės, patentų ir prekinių ženklų apsaugą. Neseniai atliktos apklausos duomenys rodo, kad šios partijos atstovai gali patekti į Europos parlamentą.
 
Birželio 2 dieną sukanka 25 metai „Tetris“ žaidimui
Įvairenybės
Antradienis, 02 Birželis 2009 20:17
tetristetrisBirželio 2 dieną Los Andžele įvyks legendinio žaidimo „Tetris“ 25 metų jubiliejaus šventimas.
Iškilmingoje ceremonijoje dalyvaus ir pats unikalaus žaidimo kūrėjas Aleksejus Pažytnovas. Jo teigimu, jis užsimanė parašyti programą 1984 metų birželį, kada jam buvo 29 metai.
 
Šiandien pradeda veikti paroda „Computex 2009“
Įvairenybės
Antradienis, 02 Birželis 2009 15:23
Computex 2009Computex 2009Šiandien, birželio 2 dieną, Taivane pradeda veikti didžiausia Azijoje aukštųjų technologijų paroda „Computex 2009“.
Pirmoji „Computex“ paroda įvyko 1981 metais. Ji tapo vieta, kurioje mažos ir vidutinės Taivanio kompiuterinės industrijos įmonės galėjo pademonstruoti savo pasiekimus. Galiausiai paroda tapo antrąja pasaulyje po „CeBIT“.
 
Page'o dėsnis: kodėl kompiuteriai bėgant laikui lėtėja?
Įvairenybės
Pirmadienis, 01 Birželis 2009 11:57
Tikriausiai esate girdėję garsųjį Moore'o dėsnį - mikroschemoje esančių tranzistorių skaičius (atitinkamai ir kompiuterių pajėgumas) padvigubėja kas 18 mėnesių. Dabar vienas kompanijos "Google" įkūrėjų Larry Page'as sugalvojo "atvirkštinę" dėsnio versiją, teigiančią, kad per tą patį laiką kompiuteriams skirtos programos pradeda veikti dvigubai lėčiau.
 
Gandai: „Apple“ ruošia penktos kartos „iPod Nano“ ir šešis naujus „iPhone“ modelius
Įvairenybės
Ketvirtadienis, 28 Gegužė 2009 12:08
Interneto šaltinis „iLounge“ teigia, kad kompanija „Apple“ greitu metu išleis penktos kartos (5G) „iPod Nano“ grotuvą.
Teigiama, kad „Pod Nano 5G“ turės 1,5:1 (dabar 1,33:1) formato ekraną plačiaekranės video medžiagos peržiūrai. Sensorinis navigacinis ratas bus mažesnis negu „iPod Nano 4G“ modelyje. Naujasis „Nano“ turės ir kamerą, esančią galinėje korpuso panelės dalyje.
 
Informacijos saugumas – Lietuvos įmonių „pamiršta zona“
Įvairenybės
Trečiadienis, 27 Gegužė 2009 11:37
Tyrimai patvirtina, kad informacijos saugumui Lietuvos įmonės vis dar skiria menką dėmesį. Beveik prieš dvejus metus kompanijos „IBM Lietuva“ atliktas tyrimas parodė, kad daugiau nei ketvirtadalis –virš 25 proc. – įmonių lėšų informacijos saugumui neskiria visai, o apie 65 proc. verslininkų informacijos saugumui užtikrinti skiria tik iki 5 proc. savo informacinių technologijų biudžeto. Tačiau panašu, kad, laikui bėgant, situacija į gerąją pusę nepakito.
 
Humanoidai gali pradėti kariauti?
Įvairenybės
Antradienis, 26 Gegužė 2009 19:45
Šiandien robotai karinių konfliktų zonoje jau nieko nebestebina. Tai žvalgybiniai lėktuvai, išminuotojai ir kt. Savo mintimis šia tema pasidalino robotų srities ekspertas Danielis Vilsonas.
 
Parodoje „Infobalt“ pristatytas naujas namų roboto modelis
Įvairenybės
Pirmadienis, 25 Gegužė 2009 13:15
Gegužės 19- 22 dienomis Vilniuje vykusioje parodoje „Infobalt 2009” vieno didžiausių pasaulyje namų robotų gamintojo „iRobot“ atstovai Lietuvoje, lankytojams pristatė naują roboto- siurblio modelį „Roomba 580”.
 
Taivano stadionas apšviečiamas saulės energijos dėka
Įvairenybės
Šeštadienis, 23 Gegužė 2009 19:50

Saulės energija apšviečiamas stadijonasSaulės energija apšviečiamas stadijonasTaivane baigėsi stadiono statybos, kurį galima vadinti ekologinės inžinerijos stebuklu. Drakono formos statinys atrodo įspūdingai, o pats stadionas apšviečiamas saulės energijos dėka. Stadiono, kuris talpina 50 tūkstančių žiūrovų, stogą sudaro 8844 saulės baterijos. Norėtųsi tikėtis, kad vis daugiau statinių bus ekologiškesni.

 
Trijų metų mergaitė interneto aukcione nusipirko ekskavatorių
Įvairenybės
Šeštadienis, 23 Gegužė 2009 14:57

Trijų metų mergaitė iš Naujosios Zelandijos netyčia interneto aukcione įsigijo ekskavatorių, rašo „The Times“.

Skelbiama, jog kai Pipi Kirlan tėvai nuėjo miegoti, mergaitė priėjo prie kompiuterio ir pradėjo žaisti su pele ir klaviatūra. Kompiuteris buvo prijungtas prie interneto.

Ryte vaiko mama Sara perskaitė elektroninį laišką iš „Trade Me“ aukciono: „Dėkojame, kad nusipirkote „Kobelco“ firmos ekskavatorių. Tikimės, kad jis Jums patiks“. Laiške taip pat buvo pirkinio kaina – 12640 JAV dolerių. Mama papasakojo „The Times“, kad „buvo šoke dėl tokios didelės kainos“.

 
<< Pradžia < Ankstesnis 121 122 123 124 125 126 127 128 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed