Įvairenybės
Amerikos bibliotekos priešinasi „Google Book Search“ projektui
Įvairenybės
Antradienis, 05 Gegužė 2009 21:08
Amerikos bibliotekų asociacija ir JAV Mokslinių bibliotekų asociacija paragino peržiūrėti susitarimą tarp korporacijos „Google“ ir teisų į knygas savininkų, kuris leis patalpinti internete milijonus spausdintų leidinių.
Asociacijos susirūpinusios tuo, kad minėtas susitarimas leis „Google“ tapti vienintelių skaitmeninių žurnalų ir akademinių knygų šaltiniu.
 
Antimonopolininkai ištirs „Google“ ryšį su „Apple“
Įvairenybės
Antradienis, 05 Gegužė 2009 18:28
JAV federalinė prekybos komisija pradėjo tirti „Google“ ir „Apple“ ryšį, rašo „The New York Times“. Komisija ketina sužinoti ar darbuotojai, vienu metu įeinantys į abiejų kompanijų direktorių tarybos darbą, nepažeidė antimonopolinio įstatymo.
 
Pagerintas Lietuvos SMS rašymo rekordas
Įvairenybės
Ketvirtadienis, 30 Balandis 2009 10:46
14 metų moksleivė Modesta Žemgulytė iš Klaipėdos sumušė Lietuvos greitojo SMS rašymo rekordą.
Varžybose specialų trumpųjų žinučių (SMS) tekstą ji parašė per 1 min. 2 sekundes – 2 sekundėmis greičiau nei praėjusių metų čempionas, kurio laikas jau užfiksuotas šalies rekordų knygoje.
 
„IPv4“ adresai pasibaigs per artimiausius 2 metus
Įvairenybės
Trečiadienis, 29 Balandis 2009 13:46
Už interneto vardų registravimą Šiaurės ir Pietų Amerikos bei kitose šalyse atsakinga organizacija ARIN (American Registry for Internet Numbers) nusprendė kreiptis į ketvirtosios interneto prokolo versijos adresų sritis rezervavusių bendrovių vadovus ragindama greičiau pereiti prie „IPv6“ technologijos.
 
Kaune atidarytas „Microsoft“ inovacijų centras
Įvairenybės
Trečiadienis, 29 Balandis 2009 12:01
Balandžio 29 dieną Kaune duris atvėrė „Microsoft“ inovacijų centras. Kauno Mokslo ir technologijų parke „Technopolis" įsikūrusiame centre bus vykdomos studentams, mokslo įstaigoms, pradedančiajam verslui skirtos tyrimų programos. Atidaromą „Microsoft“ inovacijų centrą ir trečią kartą Vilniuje rengiamą konferenciją „Inovacijų diena“ sujungė vaizdo tiltas.
 
„Pac-Man“ kovoja su Alzheimerio liga
Įvairenybės
Trečiadienis, 29 Balandis 2009 09:52
Klasikinė aštuoniasdešimtųjų arkada „Pac-Man“ padės kovoti su baisia, nepagydoma liga. Mayo klinikos tyrėjai, esančioje Floridos valstijoje Amerikoje, išsiaiškino kokiu būdų galima skaldyti amiloidinius baltymus, kurie yra pagrindinė Alzheimerio ligos atsiradimo priežastis.
 
Prasidėjo „Rapidshare“ vartotojų persekiojimai
Įvairenybės
Antradienis, 28 Balandis 2009 18:36
Prasidėjo vartotojų, talpinančių autorines teises pažeidžiančią medžiagą į visuotinai žinomo failų apsikeitimo serviso „Rapidshare“ serverius, persekiojimas.
Atsakydama į autorinių teisių savininkų užklausas, „Rapidshare“ administracija pradėjo teikti vartotojų, talpinančių įstatymus pažeidžiančią medžiagą, IP adresus.
 
„Google“ žemėlapyje Australijoje rasta anglų kalbos abėcėlė
Įvairenybės
Pirmadienis, 27 Balandis 2009 20:59
Australų dizaineris tik ką baigė sudarinėti abėcėlę „Google Maps“ pagalba.
Retas Dešvudas  pusės metų bėgyje tik ir „vartė“ „Google Maps“ žemėlapius.
Galų gale Australijos valstijoje Viktorijoje jis rado visas penkias balses ir dvidešimt vieną anglų kalbos abėcėlės priebalsę. Sunkiausia buvo rasti raidę „K“.
 
Po bandymo pagerinti SMS siuntimo rekordą - 26000 dolerių sąskaita
Įvairenybės
Šeštadienis, 25 Balandis 2009 14:32
Du draugai iš centrinės Pensilvanijos beveik kiekvieną kovo mėnesio minutę praleido susirašinėdami SMS. Taip jie siekė pagerinti jau kelis metus gyvuojantį žinučių siuntimo rekordą. Tikslą pasiekti jiems pavyko - iš viso išsiųsta 217000 pranešimų, tačiau vienas jų jau gavo operatoriaus išrašytą 26000 dolerių sąskaitą.
 
JAV populiarėja „blogerio“ profesija
Įvairenybės
Šeštadienis, 25 Balandis 2009 14:00
Tinklaraščio rašymas Amerikoje tampa pelningu užsiėmimu. Statistikos duomenimis, šioje šalyje atlygį gaunančių „blogerių“ yra beveik tiek pat, kiek advokatų, ir kur kas daugiau nei programuotojų ir gaisrininkų, rašo „The Wall Street Journal“.
 
JAV bus sukurtas naujas poskyris kovai su kibernetiniais nusukaltimais
Įvairenybės
Penktadienis, 24 Balandis 2009 16:04
Artimiausiu metu JAV ketina suformuoti specialų poskyrį kovai su kibernetiniais nusikaltėliais.
Amerikos valdžia susirūpinusi tuo, kad vyriausybės ir kariniai šalies tinklai dažnai atakuojami. Neseniai paaiškėjo, kad nusikaltėliams pavyko gauti nesankcionuotą prieigą prie informacijos apie patį brangiausią Pentagono projektą – sunkiai pastebimą penktos kartos reaktyvinį naikintuvą „F-35 Lightning II“. O Niujorko policijos departamento kompiuteriai kasdien atakuojami iki 70 tūkstančių kartų.
 
<< Pradžia < Ankstesnis 121 122 123 124 125 126 127 128 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed