Įvairenybės
Švedijos teismas „The Pirate Bay“ steigėjus pripažino kaltais
Įvairenybės
Penktadienis, 17 Balandis 2009 12:54
Penktadienį Stokholmo (Švedija) apygardos teismas pripažino kaltais keturis failų keitimosi svetainę „The Pirate Bay“ įkūrusius ir prižiūrėjusius vyrus, pranešė Švedijos naujienų agentūra TT.
Visi kaltinamieji - Fredrikas Neijus, Gottfridas Svartholmas Wargas, Peteris Sunde ir Carlas Lundströmas – teismo buvo pripažinti kaltais „talkinus kitiems asmenims pažeidinėjant autorių teises ginančius įstatymus“.
 
USB žaislai
Įvairenybės
Penktadienis, 17 Balandis 2009 12:32
Gausybė iš pirmo žvilgsnio „nekompiuterinių“ daiktų, kuriuos galima prijungti per USB jungtį, yra neišsemiamų žmonijos galimybių nenaudingų daiktų kūrime įrodymas.
USB krokodilas turi vidinę atmintį, bet 44 JAV doleriai už 128 Mb yra daugoka. Jo dydis daro jį ne ypač patogiu kasdieniniame naudojime, nors panašūs daiktai dažniausiai perkami ne iš praktinių sumetimų.
 
Elektroninio pašto šiukšlės išeikvoja milžiniškus energijos resursus
Įvairenybės
Penktadienis, 17 Balandis 2009 11:29
Elektroniniu paštu platinama neprašyta komercinė reklama kasmet iššvaisto apie 33 teravatvalandes (TWh) elektros energijos - tokius duomenis pateikė antivirusinės programinės įrangos gamintoja bendrovė „McAfee“, atlikusi savarankišką tyrimą.
 
Krematoriumas pasiūlė lankyti laidotuves online
Įvairenybės
Ketvirtadienis, 16 Balandis 2009 15:25
Didžiosios Britanijos Skantorpo miesto krematoriumas pasiūlė velionio artimiesiems mokamą online laidotuvių paslaugą. Tiems, kas negali jose dalyvauti, už 30 svarų sterlingų suteikiama galimybė stebėti jas web kameros pagalba.
 
Penktadienį bus paskelbtas nuosprendis „The Pirate Bay“ byloje
Įvairenybės
Ketvirtadienis, 16 Balandis 2009 10:54
Penktadienį Stokholmo teismas paskelbs nuosprendį „The Pirate Bay“ torrent trackerio byloje.
Šis tinklapis leidžia 25 milijonams žmonių keistis nuorodomis į nemokamą muziką, filmus ir kompiuterinius žaidimus. Visa ši medžiaga yra vartotojų kompiuteriuose, o ne „The Pirate Bay“ serveriuose, kas leidžia trackerio kūrėjams teigti, jog jie nepažeidžia įstatymų.
 
Atliktas interneto vartojimo ir elektroninės valdžios rodiklių tyrimas
Įvairenybės
Trečiadienis, 15 Balandis 2009 10:54
Informacinės visuomenės plėtros komiteto prie LRV užsakymu atliktas tyrimas, kuriame įvertinti elektroninės valdžios ir interneto vartojimo rodikliai.
Tyrimo tikslas – nustatyti kompiuterių bei interneto vartotojų auditoriją ir įvertinti internetu teikiamos informacijos sklaidos rodiklius, kurie rodo informacijos ir ryšių technologijomis elektroniniu būdu teikiamų viešųjų ir administracinių paslaugų naudojimo situaciją Lietuvoje.
 
Iš „Amazon.com“ reitingų dingo 57 tūkstančiai knygų
Įvairenybės
Antradienis, 14 Balandis 2009 20:10
Internetinė parduotuvė „Amazon.com“ balandžio 14 dieną atsiprašė savo tinklapio lankytojų už klaidą, dėl kurios iš reitingo dingo 57 tūkstančiai knygų. „Dingę“ leidiniai buvo priskirti „kūnas ir siela“, „reprodukcinė ir seksualinė sveikata“, „erotika“ kategorijoms. Kai duomenys apie pradingusias knygas tik tai pasirodė (tai nutiko balandžio 11 ir 12 dienomis), parduotuvės lankytojai pamanė, kad parduotuvės vadovybė specialiai pašalino iš reitingų su homoseksualia tematika susijusią literatūrą, skelbia laikraštis „The Guardian“.
 
Rusų ir kinų hakeriai įveikė JAV elektros perdavimo sistemos apsaugas
Įvairenybės
Antradienis, 14 Balandis 2009 12:40
Žinia apie tai, kad kompiuteriniams įsilaužėliams iš Rusijos ir Kinijos pavyko įveikti JAV elektros tiekimo sistemos valdymo apsaugos barjerus, sukėlė didelį susirūpinimą Jungtinėse Valstijose, praneša „Vnunet.com“.
Dienraštis „The Wall Street Journal“, remdamasis JAV žvalgybos tarnybų atstovais, pranešė, kad Kinijos ir Rusijos įsilaužėliams pavyko įveikti kai kurių kompiuterinių elektros perdavimo tinklo sistemų apsaugą ir įdiegti vadinamąsias „laiko bombas“ – kenkėjišką programinę įrangą, kuri prireikus gali būti aktyvuota.
 
Prancūzijos parlamentas persigalvojo priimti antipiratinį įstatymą
Įvairenybės
Penktadienis, 10 Balandis 2009 11:05
Prancūzijos parlamento žemieji rūmai nepritarė įstatymo projektui, numatančiam nelegaliai besikeičiančių failais vartotojų atjungimą nuo interneto, praneša „AP“. Posėdyje dalyvavo mažiau negu pusė parlamentarų.
Šį įstatymo projektą pasiūlė Prancūzijos prezidentas Nikolia Sarkozi, kurį kritikavo Prancūzijos interneto tiekėjai ir naudotojai.
 
„Google“ prašo laikraščių pagreitėjimo
Įvairenybės
Ketvirtadienis, 09 Balandis 2009 14:54
Erikas Šmitas, kompanijos „Google“ generalinis direktorius, susitikime su Amerikos laikraščių asociacijos nariais (Newspaper Association of Americа) pasiskundė popierinių leidinių tinklapių lėtu darbu.
 
Video: „Google“ duomenų centro viduje
Įvairenybės
Trečiadienis, 08 Balandis 2009 13:36
Renginio „Google Data Center Efficiency Summit“ metu, kuris buvo skirtas energijos efektyviam naudojimui, trumpo videoklipo pagalba „Google“ specialistai supažindino visuomenę su duomenų centrų struktūra.
 
<< Pradžia < Ankstesnis 121 122 123 124 125 126 127 128 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed