Paminėtas pirmosios privačios IT bendrovės Lietuvoje 25-tasis jubiliejus!
Įvairenybės
Penktadienis, 04 Spalis 2013 14:39

Paskutiniąją rugsėjo savaitę viena seniausių Lietuvos IT įmonių, Baltic Amadeus, minėjo savo 25-tąjį veiklos jubiliejų. 1988 m. rugsėjo 27 dieną buvo užregistruota bendra Tarybų Sąjungos – Austrijos įmonė „Baltic Amadeus“, kuri vėliau tapo pirmąja privačia IT bendrove Lietuvoje.

 

Įmonės kolektyvas savo darbu  ženkliai prisidėjo prie Lietuvos informacinės visuomenės formavimo – pirmieji lietuviškai „prakalbino“ kompiuterius, pasaulinio lygio IT kompanijoms parodė kelią į Lietuvą ir visą laiką išliko tarp didžiausių šalies IT bendrovių. Būti pirmu niekada nėra lengva, tačiau šiandien tikrai galime pasidžiaugti, nes pasiekti rezultatai buvo verti visų įdėtų pastangų ir darbo!

 

Per 25-erius metus informacinių technologijų pasaulis nuolat kito, nepaisant to, įmonė visad vadovavosi savo pagrindiniu principu – paversti kliento poreikius patikimais IT sprendimais. Teikdami paslaugas stambiausioms Lietuvos ir užsienio finansų, telekomunikacijų, energetikos ir pramonės sektorių institucijoms bei kitoms verslo įmonėms sukaupėme solidžią patirtį. Ilgametė partnerystė su pasaulinėmis IT korporacijomis ir Baltic Amadeus profesionalų gebėjimai padėjo pasiekti puikių rezultatų. Tęstinumas ir atsakingumas, partnerystės ir ilgalaikio bendradarbiavimo puoselėjimas, kūrybiškumas ir veržlumas – tai kertinės savybės, išskiriančios Baltic Amadeus iš kitų kompanijų.  Tegu ši sėkminga 25-rių metų Baltic Amadeus gyvavimo patirtis būna kiekvieno Jūsų palydovu kelyje į sėkmingą ateitį!

 


Susijusios naujienos:

 • Rinkitės jums įdomias paslaugas internetu (2020-04-30)

  Šiandieninis pasaulis yra kupinas pasirinkimų. Žmonės gali pirkti ne tik fizinėse parduotuvėse, o taip pat ir internetinėse, jiems nereikia niekur važiuoti iš namų, nes norimas paslaugas jie gali rasti ir įsigyti vos keliais mygtuko paspaudimais. Rinktis paslaugas internetu yra labai patogus ir laiko sutaupantis sprendimas, tuo labiau jas galima ne tik išsirinkti, bet ir pasiskaityti daugiau, sužinoti naujos ir dar negirdėtos informacijos, palyginti siūlomas paslaugas su konkurentų siūlomomis paslaugomis ir galiausiai išsirinkti labiausiai tinkantį ir patinkantį variantą.

 • Skolų valdymo centras - padės susigrąžinti skolas (2020-04-30)

  Dauguma įmonių teikia mokamas paslaugas ar prekes tai, kad jos pasiektų klientą greičiau nei atvyksta apmokėjimas arba teikia reguliarias paslaugas, už kurias susimokėti reikia kiekvieną mėnesį tuo pačiu metu. Deja ne visada tokios paslaugos einasi taip kaip norėtųsi jas teikiančioms įmonėms ir tokiu būdu dėl atlaidumo ar piktavališkų veiksmų susidaro skolos. Žinoma visos pelno siekiančios įmonės bando maloniai informuoti klientus, kad būtinas tikslus ir nevėluojantis mokėjimas, tačiau visada atsiranda tokių, kurie nepaiso tokių ir panašių prašymų ir elgiasi taip kaip jie išmano. Ką daryti tokiu atveju?

   

 • Kokie būna regos sutrikimai ir kaip juos išgydyti? (2020-04-28)

  Rega – tai vienas iš svarbiausių žmogaus pojūčių, kurio dėka matome mus supančius žmones, aplinką bei visa pasaulį. Ne vienas žmogus yra susimastęs koks gyvenimas būtų netekus regos ir tai dauguma gali išgąsdinti. Norint to išvengti reikalinga nuolatinė akių priežiūra bei profilaktiniai patikrinimai, kurių dėka galima užbėgti blogiems įvykiams už akių. Egzistuoja įvairiausi akių sutrikimai, galintys turėti neigiamos įtakos regėjimui ar bendrai savijautai. Žemiau pateikti dažniausiai aptinkami sutrikimai.

   

 • Ar saugu užsisakyti paslaugas internetu? (2020-03-18)

  Laikui bėgant tobulėja viskas, tačiau sparčiausiai tai matome technologijų srityje. Matome kaip kiekvienais metais senus prietaisus keičia vis naujesni, modernesni ir visapusiškai geresni. Žmonės taikosi prie šių naujovių, todėl keičia savo įprastą gyvenimo būdą nauju. Vienas iš tokių pokyčių, apsipirkinėjimas ar paslaugų užsakymas internetu.

   

 • Buitinės technikos pirkimas internetu: praktiški patarimai (2019-11-04)

  Jeigu norite gyventi kur kas patogiau – siūlome įsigyti kuo daugiau skirtingos technikos, kuri darbus ne tik atlieka automatizuotai, tačiau ir nereikalauja beveik jokios priežiūros. Sugedus įrangai jos remontas taip pat atliekamas labai operatyviai, tad netenka investuoti daug laiko, kol gedimai bus sutvarkyti.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed