„Password 2013“ apdovanojimuose efektyviausia pripažinta „Bitės Išmaniųjų mokykla“
Įvairenybės
Ketvirtadienis, 09 Gegužė 2013 09:23

Švietimo programa „Bitės Išmaniųjų mokykla“ tapo „Password 2013“ apdovanojimų laureate. Ji išrinkta efektyviausia pernai vykdyta tradicine rinkodaros kampanija ir efektyviausia metų rinkodaros kampanija. „Bitės Išmaniųjų mokykloje“ visų operatorių vartotojai supažindinami su išmaniųjų telefonų galimybėmis, jų naudojimo specifika ir naujomis technologijomis.

 

„Programa nebuvo ir nėra skirta pelnyti apdovanojimų ar pelnyti pripažinimą – jos dėmesys buvo sutelktas į vartotoją. „Bitės Išmaniųjų mokykloje“ atsakydami į vartotojams rūpimus klausimus apie išmaniuosius su jais kalbėjome paprasta, jiems suprantama kalba. Todėl jaučiamės pamaloninti, kai mūsų darbą įvertina ne tik vartotojai, bet ir nešališka komisija. „Bitėje“ tikime, kad svarbu daryti, o ne kalbėti, ir rezultatai yra puikūs“, – sako telekomunikacijų bendrovės „Bitė Lietuva“ generalinis direktorius Chrisas Robbinsas.

 

„Bitės Išmaniųjų mokyklas“ vartotojai surasti gali visuose bendrovės salonuose Lietuvoje. Juose jie yra nemokamai supažindinami su išmaniųjų telefonų galimybėmis ir jų pritaikymu kasdieniame gyvenime. Klientams konsultantai įdiegia el. pašto, socialinių tinklų programas, moko kaip parsisiųsti reikalingų programėlių.

 

Apdovanojimuose „Password 2013“ nugalėtojus rinko komisija, sudaryta iš reklamos, rinkodaros ir rinkos tyrimų specialistų. Nugalėtojai buvo vertinami pagal tris kriterijus: įžvalgą, įgyvendinimą ir rezultatus.

 

Įgyvendinat programą vartotojams kuriama papildoma vertė, mezgamas tvirtesnis ryšys su „Bite“ ir suteikiama galimybė susipažinti su naujais produktais. Šie rezultatai atsispindėjo ir bendrovės teikiamų paslaugų statistikoje – „Bitės“ interneto telefone vartotojų skaičius augo beveik 70 proc. labiau nei rinkos vidurkis.

 


Susijusios naujienos:

 • Rinkitės jums įdomias paslaugas internetu (2020-04-30)

  Šiandieninis pasaulis yra kupinas pasirinkimų. Žmonės gali pirkti ne tik fizinėse parduotuvėse, o taip pat ir internetinėse, jiems nereikia niekur važiuoti iš namų, nes norimas paslaugas jie gali rasti ir įsigyti vos keliais mygtuko paspaudimais. Rinktis paslaugas internetu yra labai patogus ir laiko sutaupantis sprendimas, tuo labiau jas galima ne tik išsirinkti, bet ir pasiskaityti daugiau, sužinoti naujos ir dar negirdėtos informacijos, palyginti siūlomas paslaugas su konkurentų siūlomomis paslaugomis ir galiausiai išsirinkti labiausiai tinkantį ir patinkantį variantą.

 • Skolų valdymo centras - padės susigrąžinti skolas (2020-04-30)

  Dauguma įmonių teikia mokamas paslaugas ar prekes tai, kad jos pasiektų klientą greičiau nei atvyksta apmokėjimas arba teikia reguliarias paslaugas, už kurias susimokėti reikia kiekvieną mėnesį tuo pačiu metu. Deja ne visada tokios paslaugos einasi taip kaip norėtųsi jas teikiančioms įmonėms ir tokiu būdu dėl atlaidumo ar piktavališkų veiksmų susidaro skolos. Žinoma visos pelno siekiančios įmonės bando maloniai informuoti klientus, kad būtinas tikslus ir nevėluojantis mokėjimas, tačiau visada atsiranda tokių, kurie nepaiso tokių ir panašių prašymų ir elgiasi taip kaip jie išmano. Ką daryti tokiu atveju?

   

 • Kokie būna regos sutrikimai ir kaip juos išgydyti? (2020-04-28)

  Rega – tai vienas iš svarbiausių žmogaus pojūčių, kurio dėka matome mus supančius žmones, aplinką bei visa pasaulį. Ne vienas žmogus yra susimastęs koks gyvenimas būtų netekus regos ir tai dauguma gali išgąsdinti. Norint to išvengti reikalinga nuolatinė akių priežiūra bei profilaktiniai patikrinimai, kurių dėka galima užbėgti blogiems įvykiams už akių. Egzistuoja įvairiausi akių sutrikimai, galintys turėti neigiamos įtakos regėjimui ar bendrai savijautai. Žemiau pateikti dažniausiai aptinkami sutrikimai.

   

 • Ar saugu užsisakyti paslaugas internetu? (2020-03-18)

  Laikui bėgant tobulėja viskas, tačiau sparčiausiai tai matome technologijų srityje. Matome kaip kiekvienais metais senus prietaisus keičia vis naujesni, modernesni ir visapusiškai geresni. Žmonės taikosi prie šių naujovių, todėl keičia savo įprastą gyvenimo būdą nauju. Vienas iš tokių pokyčių, apsipirkinėjimas ar paslaugų užsakymas internetu.

   

 • Buitinės technikos pirkimas internetu: praktiški patarimai (2019-11-04)

  Jeigu norite gyventi kur kas patogiau – siūlome įsigyti kuo daugiau skirtingos technikos, kuri darbus ne tik atlieka automatizuotai, tačiau ir nereikalauja beveik jokios priežiūros. Sugedus įrangai jos remontas taip pat atliekamas labai operatyviai, tad netenka investuoti daug laiko, kol gedimai bus sutvarkyti.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed