Patikrinti partnerio ištikimybę padės lietuviai
Įvairenybės
Ketvirtadienis, 25 Spalis 2012 09:46

Vienos technologijos dažnai keičia kitas, tačiau dažnai jos nepadeda išspręsti svarbiausių gyvenimo iššūkių. Tuo įsitikinęs ir iš Afrikos kilęs vilnietis Mawuna Koutonin, kurio vadovaujama lietuvių programuotojų komanda šiuo metu kuria sprendimą padėsiantį nustatyti, ar gyvenimo draugas – jums ištikimas.

 

„Viskas prasidėjo nuo to, kad su draugais bare pastebėjome vaikiną, kuris tuo metu bučiavo tikrai ne savo merginą. Tikimės, kad produktas kurį netrukus paleisime, gelbės apgaudinėjamiems žmonėms, apsaugos ne tik jų jausmus, bet skyrybų atveju net ir turtą“,- trumpai sumanymo esmę apibūdina Qoqoriqo.com vadovas M. Koutonin.

 

Plačiau apie savo sumanymą jis papasakos visiems susirinkusiems į džiausią nemokamą spalio mėnesio renginį – „Hub Camp“, kuris vyks rytoj, spalio 26 d., penktadienį nuo 16 val. „Swedbank“ konferencijų salėje (Konstitucijos pr. 20a), Vilniuje. Visą pranešėjų sąrašą galima rasti renginį organizuojančio bendradarbystės centro „Hub Vilnius“ Facebook paskyroje (http://on.fb.me/RGuUYo).

 

Nuo praėjusių metų tradicija tapęs mėnesinis renginys kaskart sutraukia kelių šimtų klausytojų. Jo pasiklausyti susirenka ne tik miestelėnai, bet ir šalies svečiai.

 

„Kiekvieną renginį publikai pristatome po penkis – aštuonis įdomius skirtingų sričių pranėšėjus. Čia ateinanti publika jau įprato susitikti su platesnei visuomenei dažnai nežinomais žmonėmis, kurių kūriniai keičia ne tik miesto, bet ir šalies gyvenimą“, – trumpai vieną pagrindinių renginio sėkmės priežasčių apibūdina „Hub Vilnius“ koordinatorius Sergej Oleškevič.

 

Renginys nemokamas! „Ateik pats ir atsivesk savo draugus“,– kviečia „Hub Vilnius“ bendruomenė.

 

Trumpą renginio vaizdo klipą galite rasti čia http://youtu.be/W_yqsSJOgLs.

 


Susijusios naujienos:

 • Rinkitės jums įdomias paslaugas internetu (2020-04-30)

  Šiandieninis pasaulis yra kupinas pasirinkimų. Žmonės gali pirkti ne tik fizinėse parduotuvėse, o taip pat ir internetinėse, jiems nereikia niekur važiuoti iš namų, nes norimas paslaugas jie gali rasti ir įsigyti vos keliais mygtuko paspaudimais. Rinktis paslaugas internetu yra labai patogus ir laiko sutaupantis sprendimas, tuo labiau jas galima ne tik išsirinkti, bet ir pasiskaityti daugiau, sužinoti naujos ir dar negirdėtos informacijos, palyginti siūlomas paslaugas su konkurentų siūlomomis paslaugomis ir galiausiai išsirinkti labiausiai tinkantį ir patinkantį variantą.

 • Skolų valdymo centras - padės susigrąžinti skolas (2020-04-30)

  Dauguma įmonių teikia mokamas paslaugas ar prekes tai, kad jos pasiektų klientą greičiau nei atvyksta apmokėjimas arba teikia reguliarias paslaugas, už kurias susimokėti reikia kiekvieną mėnesį tuo pačiu metu. Deja ne visada tokios paslaugos einasi taip kaip norėtųsi jas teikiančioms įmonėms ir tokiu būdu dėl atlaidumo ar piktavališkų veiksmų susidaro skolos. Žinoma visos pelno siekiančios įmonės bando maloniai informuoti klientus, kad būtinas tikslus ir nevėluojantis mokėjimas, tačiau visada atsiranda tokių, kurie nepaiso tokių ir panašių prašymų ir elgiasi taip kaip jie išmano. Ką daryti tokiu atveju?

   

 • Kokie būna regos sutrikimai ir kaip juos išgydyti? (2020-04-28)

  Rega – tai vienas iš svarbiausių žmogaus pojūčių, kurio dėka matome mus supančius žmones, aplinką bei visa pasaulį. Ne vienas žmogus yra susimastęs koks gyvenimas būtų netekus regos ir tai dauguma gali išgąsdinti. Norint to išvengti reikalinga nuolatinė akių priežiūra bei profilaktiniai patikrinimai, kurių dėka galima užbėgti blogiems įvykiams už akių. Egzistuoja įvairiausi akių sutrikimai, galintys turėti neigiamos įtakos regėjimui ar bendrai savijautai. Žemiau pateikti dažniausiai aptinkami sutrikimai.

   

 • Ar saugu užsisakyti paslaugas internetu? (2020-03-18)

  Laikui bėgant tobulėja viskas, tačiau sparčiausiai tai matome technologijų srityje. Matome kaip kiekvienais metais senus prietaisus keičia vis naujesni, modernesni ir visapusiškai geresni. Žmonės taikosi prie šių naujovių, todėl keičia savo įprastą gyvenimo būdą nauju. Vienas iš tokių pokyčių, apsipirkinėjimas ar paslaugų užsakymas internetu.

   

 • Buitinės technikos pirkimas internetu: praktiški patarimai (2019-11-04)

  Jeigu norite gyventi kur kas patogiau – siūlome įsigyti kuo daugiau skirtingos technikos, kuri darbus ne tik atlieka automatizuotai, tačiau ir nereikalauja beveik jokios priežiūros. Sugedus įrangai jos remontas taip pat atliekamas labai operatyviai, tad netenka investuoti daug laiko, kol gedimai bus sutvarkyti.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed