Policija sieks užtikrinti vieningos pajėgų valdymo sistemos priežiūrą
Įvairenybės
Pirmadienis, 22 Liepa 2013 14:14

Policijos departamentas prie LR Vidaus reikalų ministerijos siekdamas užtikrinti Vieningos pajėgų valdymo sistemos (VPVS) infrastruktūros pasiekiamumą, saugumą bei našumą su UAB BAIP pasirašė priežiūros paslaugų teikimo sutartį, pagal kurią nuo šių metų birželio 21d. pratęsiama VPVS infrastruktūros priežiūra metams. Šios sutarties įgyvendinimas finansuojamas Europos Sąjungos Išorės sienų fondo dalies „Specialiosios tranzito schemos"  2013 metinės programos lėšomis.

 

VPVS sistemos pagalba užtikrinamas Policijos departamento, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento, Valstybės sienos apsaugos ir Viešojo saugumo tarnybų bendradarbiavimas operatyviai reaguojant į netikėtas situacijas, susijusias su tranzitu, centralizuotai koordinuojant operacijas bei didinant teritorijos, kurioje valdomos pajėgos, apimtį. „Mums būtina nepertraukiamai ir operatyviai reaguoti, keistis informacija, koordinuoti skirtingų tarnybų darbą. Nors VPVS infrastruktūroje jau yra suprojektuoti tarnybinių stočių telkiniai aukšto prieinamumo rodikliams pasiekti, tačiau būtina užtikrinti atitinkamą tokių sistemų priežiūrą bei vystymą. Sistema turi būti ne tik naši, funkcionali, bet tuo pačiu saugi ir greitai atstatoma“ – komentuodamas priežiūros paslaugų pasirašymo sutartį sakė Policijos departamento prie LR Vidaus reikalų ministerijos Policijos informacijos valdybos viršininkas Artūras Kavolis.

 

BAIP teikiamos priežiūros paslaugos apima visą VPVS infrastruktūrą, užtikrinančią VPVS bei kitos taikomosios programinės įrangos funkcionavimą tiek darbinėje, tiek testinėje aplinkose įskaitant profilaktinę priežiūrą, pakeitimų valdymą, kritinių incidentų sprendimą, rezervinį kopijavimą ir atstatymą bei IT konsultacijas.

 

Apie UAB BAIP

 

UAB BAIP priklauso BAIP grupei kartu su NRD AS ir UAB NRD. BAIP grupė – kritinių informacinių sistemų kūrimo, vystymo, atsparumo ir kibernetinės gynybos paslaugas vyriausybėms ir didelėms organizacijoms teikianti įmonių grupė. Kartu su gimininga kompanija NRD AS BAIP veikia ir vykdo projektus Centrinėje ir Rytų Europoje bei Rytų Afrikoje.

 


Susijusios naujienos:

 • Rinkitės jums įdomias paslaugas internetu (2020-04-30)

  Šiandieninis pasaulis yra kupinas pasirinkimų. Žmonės gali pirkti ne tik fizinėse parduotuvėse, o taip pat ir internetinėse, jiems nereikia niekur važiuoti iš namų, nes norimas paslaugas jie gali rasti ir įsigyti vos keliais mygtuko paspaudimais. Rinktis paslaugas internetu yra labai patogus ir laiko sutaupantis sprendimas, tuo labiau jas galima ne tik išsirinkti, bet ir pasiskaityti daugiau, sužinoti naujos ir dar negirdėtos informacijos, palyginti siūlomas paslaugas su konkurentų siūlomomis paslaugomis ir galiausiai išsirinkti labiausiai tinkantį ir patinkantį variantą.

 • Skolų valdymo centras - padės susigrąžinti skolas (2020-04-30)

  Dauguma įmonių teikia mokamas paslaugas ar prekes tai, kad jos pasiektų klientą greičiau nei atvyksta apmokėjimas arba teikia reguliarias paslaugas, už kurias susimokėti reikia kiekvieną mėnesį tuo pačiu metu. Deja ne visada tokios paslaugos einasi taip kaip norėtųsi jas teikiančioms įmonėms ir tokiu būdu dėl atlaidumo ar piktavališkų veiksmų susidaro skolos. Žinoma visos pelno siekiančios įmonės bando maloniai informuoti klientus, kad būtinas tikslus ir nevėluojantis mokėjimas, tačiau visada atsiranda tokių, kurie nepaiso tokių ir panašių prašymų ir elgiasi taip kaip jie išmano. Ką daryti tokiu atveju?

   

 • Kokie būna regos sutrikimai ir kaip juos išgydyti? (2020-04-28)

  Rega – tai vienas iš svarbiausių žmogaus pojūčių, kurio dėka matome mus supančius žmones, aplinką bei visa pasaulį. Ne vienas žmogus yra susimastęs koks gyvenimas būtų netekus regos ir tai dauguma gali išgąsdinti. Norint to išvengti reikalinga nuolatinė akių priežiūra bei profilaktiniai patikrinimai, kurių dėka galima užbėgti blogiems įvykiams už akių. Egzistuoja įvairiausi akių sutrikimai, galintys turėti neigiamos įtakos regėjimui ar bendrai savijautai. Žemiau pateikti dažniausiai aptinkami sutrikimai.

   

 • Ar saugu užsisakyti paslaugas internetu? (2020-03-18)

  Laikui bėgant tobulėja viskas, tačiau sparčiausiai tai matome technologijų srityje. Matome kaip kiekvienais metais senus prietaisus keičia vis naujesni, modernesni ir visapusiškai geresni. Žmonės taikosi prie šių naujovių, todėl keičia savo įprastą gyvenimo būdą nauju. Vienas iš tokių pokyčių, apsipirkinėjimas ar paslaugų užsakymas internetu.

   

 • Buitinės technikos pirkimas internetu: praktiški patarimai (2019-11-04)

  Jeigu norite gyventi kur kas patogiau – siūlome įsigyti kuo daugiau skirtingos technikos, kuri darbus ne tik atlieka automatizuotai, tačiau ir nereikalauja beveik jokios priežiūros. Sugedus įrangai jos remontas taip pat atliekamas labai operatyviai, tad netenka investuoti daug laiko, kol gedimai bus sutvarkyti.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed