Pradedantiems IT specialistams – patyrusių profesionalų pamokos
Įvairenybės
Pirmadienis, 17 Rugsėjis 2012 00:00

Jauni IT specialistai kviečiami išbandyti savo jėgas praktikoje, dalyvaujant intensyvioje tobulėjimo programoje „Mėnuo su IT“. Programą organizuojanti tarptautine IT paslaugų bendrovė „Tieto Lietuva“ tokiu būdu siekia suteikti pradedantiems specialistams praktinių įgūdžių ir atrasti talentingų darbuotojų.

„Ieškodami naujų komandos narių, pastebime, kad yra nemaža dalis kandidatų, kurie neturi realios patirties arba turi jos mažai, ne visai tiksliai įsivaizduoja programinės įrangos kūrėjo darbą, atsakomybes ir iššūkius. Norime parodyti IT kompanijos „vidų”, kaip dirbama projektuose, kaip sprendžiami iššūkiai ir kaip gimsta genialūs sprendimai, kaip organizuojamas darbas, – pasakojo programos „Mėnuo su IT“ sumanytojas ir grupės vadovas Dainius Linga, – Norime, kad IT specialistas suvoktų, kas yra svarbu ir patogu vartotojui, kaip jis/ji gali vystyti savo lyderystės sugebėjimus dirbant komandoje, kaip priimami architektūriniai ir projektavimo sprendimai, kaip naudojamos naujausios technologijos.“

Programos „Mėnuo su IT“ dalyviai dirbs prie JAVA technologijomis paremtų sprendimų kūrimo pagal AGILE metodologiją bei susipažins su naudotojo patirties (UX) principais, gaus patyrusių IT ekspertų konsultacijas ir pagalbą, analizuos projektus ir klausysis profesionalų asmeninės patirties pamokų. Nuošalyje neliks ir bendrųjų kompetencijų lavinimas: nuo lyderystės iki argumentacijos – „Tieto Lietuva“ specialistai pasiruošę dalintis ne tik praktiniais patarimais, bet ir asmeninėmis įžvalgomis apie tai, kas svarbiausia siekiant sėkmingos karjeros IT sektoriuje.

„Ieškome norinčių mokytis ir tobulėti kandidatų, kuriems patinka dinamiška aplinka, naujausios technologijos ir kurie nori pakeisti pasaulį, sukurdami kažką inovatyvaus, kas bus naudojama daugybės žmonių“, – lūkesčiais dalinosi „Tieto Lietuva“ personalo vadovė Kristina Maciulevičiūtė.

Programa „Mėnuo su IT“ vyks 2012 m. spalio 1-26 d. Visi norintys dalyvauti kviečiami siųsti savo gyvenimo aprašymą bei motyvacinį laišką el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia ?jungti Javaskript?, kad matytum?te tai iki rugsėjo 23 d.. Programos pabaigoje geriausi dalyviai gaus darbo pasiūlymą ir galimybę prisijungti prie „Tieto Lietuva“ komandos. Norintys apie programą sužinoti daugiau kviečiami į rugsėjo 19 d. „Tieto Lietuva“ biure vyksiantį pristatymą. Daugiau informacijos apie programą „Mėnuo su IT“ pateikiama tinklalapyje www.tieto.lt/itakademija.

Apie „Tieto Lietuva“

„Tieto“ yra pirmaujanti IT paslaugų bendrovė Šiaurės Europoje bei didžiausia IT paslaugų bendrovė Baltijos šalyse. Jos biuruose beveik 30 šalių dirba apie 18 tūkst. specialistų, iš jų 160 – grupės įmonėje „Tieto Lietuva“.

Lietuvoje bendrovė dirba telekomunikacijų, finansinių paslaugų, viešajame sektoriuose, įskaitant energetiką ir sveikatos apsaugą, kuria mobiliuosius sprendimus, ryšių su klientais valdymo sistemas, teikia IT sprendimus ir paslaugas „Tieto“ klientams Šiaurės šalyse.

 


Susijusios naujienos:

 • Rinkitės jums įdomias paslaugas internetu (2020-04-30)

  Šiandieninis pasaulis yra kupinas pasirinkimų. Žmonės gali pirkti ne tik fizinėse parduotuvėse, o taip pat ir internetinėse, jiems nereikia niekur važiuoti iš namų, nes norimas paslaugas jie gali rasti ir įsigyti vos keliais mygtuko paspaudimais. Rinktis paslaugas internetu yra labai patogus ir laiko sutaupantis sprendimas, tuo labiau jas galima ne tik išsirinkti, bet ir pasiskaityti daugiau, sužinoti naujos ir dar negirdėtos informacijos, palyginti siūlomas paslaugas su konkurentų siūlomomis paslaugomis ir galiausiai išsirinkti labiausiai tinkantį ir patinkantį variantą.

 • Skolų valdymo centras - padės susigrąžinti skolas (2020-04-30)

  Dauguma įmonių teikia mokamas paslaugas ar prekes tai, kad jos pasiektų klientą greičiau nei atvyksta apmokėjimas arba teikia reguliarias paslaugas, už kurias susimokėti reikia kiekvieną mėnesį tuo pačiu metu. Deja ne visada tokios paslaugos einasi taip kaip norėtųsi jas teikiančioms įmonėms ir tokiu būdu dėl atlaidumo ar piktavališkų veiksmų susidaro skolos. Žinoma visos pelno siekiančios įmonės bando maloniai informuoti klientus, kad būtinas tikslus ir nevėluojantis mokėjimas, tačiau visada atsiranda tokių, kurie nepaiso tokių ir panašių prašymų ir elgiasi taip kaip jie išmano. Ką daryti tokiu atveju?

   

 • Kokie būna regos sutrikimai ir kaip juos išgydyti? (2020-04-28)

  Rega – tai vienas iš svarbiausių žmogaus pojūčių, kurio dėka matome mus supančius žmones, aplinką bei visa pasaulį. Ne vienas žmogus yra susimastęs koks gyvenimas būtų netekus regos ir tai dauguma gali išgąsdinti. Norint to išvengti reikalinga nuolatinė akių priežiūra bei profilaktiniai patikrinimai, kurių dėka galima užbėgti blogiems įvykiams už akių. Egzistuoja įvairiausi akių sutrikimai, galintys turėti neigiamos įtakos regėjimui ar bendrai savijautai. Žemiau pateikti dažniausiai aptinkami sutrikimai.

   

 • Ar saugu užsisakyti paslaugas internetu? (2020-03-18)

  Laikui bėgant tobulėja viskas, tačiau sparčiausiai tai matome technologijų srityje. Matome kaip kiekvienais metais senus prietaisus keičia vis naujesni, modernesni ir visapusiškai geresni. Žmonės taikosi prie šių naujovių, todėl keičia savo įprastą gyvenimo būdą nauju. Vienas iš tokių pokyčių, apsipirkinėjimas ar paslaugų užsakymas internetu.

   

 • Buitinės technikos pirkimas internetu: praktiški patarimai (2019-11-04)

  Jeigu norite gyventi kur kas patogiau – siūlome įsigyti kuo daugiau skirtingos technikos, kuri darbus ne tik atlieka automatizuotai, tačiau ir nereikalauja beveik jokios priežiūros. Sugedus įrangai jos remontas taip pat atliekamas labai operatyviai, tad netenka investuoti daug laiko, kol gedimai bus sutvarkyti.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed