Pristatomi geriausi techninių universitetų absolventai
Įvairenybės
Antradienis, 22 Birželis 2010 09:53
Penktus metus iš eilės projekto „Geriausieji techniškųjų universitetų absolventai“ (GTUA) metu išrinkti geriausi KTU ir VGTU absolventai. Interneto svetainės www.cvonline.lt specialioje skiltyje pristatoma po 100 perspektyviausių šių metų absolventų iš abiejų universitetų.

Lietuvos techniškieji universitetai bendradarbiauja vykdydami projektą GTUA, kuriuo siekiama ne tik įvertinti geriausius studentus, bet ir atkreipti visuomenės dėmesį į šių absolventų turimas žinias, jų veržlumą ir perspektyvumą. Projekto GTUA laureatai atrenkami atsižvelgus į akademinį pažangumą, aktyvią mokslinę bei visuomeninę veiklą, kryptingus ir aiškius absolvento karjeros tikslus.

Geriausiais pripažinti absolventai gali įrodyti, kad teorinės žinios ir nuoseklus darbas savoje srityje kuria neabejotiną vertę šalies ateičiai. Siekiant produktyviai taikyti turimas žinias itin svarbus sėkmingas jaunų specialistų ir verslo sektoriaus bendradarbiavimas, todėl esminis projekto GTUA tikslas – suteikti galimybę geriausiems absolventams ir potencialiems darbdaviams atrasti vieniems kitus.

„Šiais metais pastebėjome, kad KTU ir VGTU absolventai yra dar labiau motyvuoti, žino, ko nori. Turime jaunus gabius specialistus, didžiulį potencialą Lietuvos ekonomikai“, – teigė KTU Karjeros centro psichologė Sigita Novikovienė ir pridūrė, kad darbuotojus-lyderius vertinančioms įmonėms taip pat vertėtų tuo pasinaudoti.

2010 metų projekto GTUA laureatai pristatomi www.cvonline.lt/pages/Geriausi%20absolventai/plainmenu. Daugiau informacijos apie projektą www.karjera.ktu.lt/absolventai ir www.karjera.vgtu.lt/absolventai.

Šaltinis:
 


Susijusios naujienos:

 • Rinkitės jums įdomias paslaugas internetu (2020-04-30)

  Šiandieninis pasaulis yra kupinas pasirinkimų. Žmonės gali pirkti ne tik fizinėse parduotuvėse, o taip pat ir internetinėse, jiems nereikia niekur važiuoti iš namų, nes norimas paslaugas jie gali rasti ir įsigyti vos keliais mygtuko paspaudimais. Rinktis paslaugas internetu yra labai patogus ir laiko sutaupantis sprendimas, tuo labiau jas galima ne tik išsirinkti, bet ir pasiskaityti daugiau, sužinoti naujos ir dar negirdėtos informacijos, palyginti siūlomas paslaugas su konkurentų siūlomomis paslaugomis ir galiausiai išsirinkti labiausiai tinkantį ir patinkantį variantą.

 • Skolų valdymo centras - padės susigrąžinti skolas (2020-04-30)

  Dauguma įmonių teikia mokamas paslaugas ar prekes tai, kad jos pasiektų klientą greičiau nei atvyksta apmokėjimas arba teikia reguliarias paslaugas, už kurias susimokėti reikia kiekvieną mėnesį tuo pačiu metu. Deja ne visada tokios paslaugos einasi taip kaip norėtųsi jas teikiančioms įmonėms ir tokiu būdu dėl atlaidumo ar piktavališkų veiksmų susidaro skolos. Žinoma visos pelno siekiančios įmonės bando maloniai informuoti klientus, kad būtinas tikslus ir nevėluojantis mokėjimas, tačiau visada atsiranda tokių, kurie nepaiso tokių ir panašių prašymų ir elgiasi taip kaip jie išmano. Ką daryti tokiu atveju?

   

 • Kokie būna regos sutrikimai ir kaip juos išgydyti? (2020-04-28)

  Rega – tai vienas iš svarbiausių žmogaus pojūčių, kurio dėka matome mus supančius žmones, aplinką bei visa pasaulį. Ne vienas žmogus yra susimastęs koks gyvenimas būtų netekus regos ir tai dauguma gali išgąsdinti. Norint to išvengti reikalinga nuolatinė akių priežiūra bei profilaktiniai patikrinimai, kurių dėka galima užbėgti blogiems įvykiams už akių. Egzistuoja įvairiausi akių sutrikimai, galintys turėti neigiamos įtakos regėjimui ar bendrai savijautai. Žemiau pateikti dažniausiai aptinkami sutrikimai.

   

 • Ar saugu užsisakyti paslaugas internetu? (2020-03-18)

  Laikui bėgant tobulėja viskas, tačiau sparčiausiai tai matome technologijų srityje. Matome kaip kiekvienais metais senus prietaisus keičia vis naujesni, modernesni ir visapusiškai geresni. Žmonės taikosi prie šių naujovių, todėl keičia savo įprastą gyvenimo būdą nauju. Vienas iš tokių pokyčių, apsipirkinėjimas ar paslaugų užsakymas internetu.

   

 • Buitinės technikos pirkimas internetu: praktiški patarimai (2019-11-04)

  Jeigu norite gyventi kur kas patogiau – siūlome įsigyti kuo daugiau skirtingos technikos, kuri darbus ne tik atlieka automatizuotai, tačiau ir nereikalauja beveik jokios priežiūros. Sugedus įrangai jos remontas taip pat atliekamas labai operatyviai, tad netenka investuoti daug laiko, kol gedimai bus sutvarkyti.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed