Pusė JAV namų ūkių turi bent vieną „Apple“ produktą
Įvairenybės
Pirmadienis, 02 Balandis 2012 16:46

Kompanijos „Apple“ sukurti produktai pirmauja beveik visose elektronikos prekių kategorijose. Tačiau, kad būtų dar lengviau suvokti, kokiu mastu yra perkami kompanijos technikos įrenginiai, verta atkreipti dėmesį į CNBC atliktą tyrimą.

Tyrimo metu buvo analizuojama visos Amerikos rinka. Rezultatai rodo, jog net pusė, t.y. 50 procentų, Jungtinių Amerikos Valstijų namų ūkių turi bent vieną „Apple“ sukurtą įrenginį. Tai reiškia, jog net 55 mln. JAV namų yra bent vienas „iPhone“, „iPad“, „iPod“ ar kompiuteris „Mac“.

Tyrimas atskleidė, jog dažniausias „Apple“ įrenginių pirkėjas yra vidurinį išsilavinimą turintis, studento ar jaunesnio amžiaus asmuo. 63 procentai visų kompanijos įrenginių pirkėjų priklauso 18-34 ar 35-49 metų amžiaus grupei. Tad peršasi nuomonė, jog „Apple“ vartotojai nėra vien tik vaikai.

Ne ką mažiau svarbus faktas yra tai, jog net 77 procentai „Apple“ vartotojų per metus uždirba 70 tūkst. ar daugiau JAV dolerių.

Šaltinis: itouch.lt

 


Susijusios naujienos:

 • Buitinės technikos pirkimas internetu: praktiški patarimai (2019-11-04)

  Jeigu norite gyventi kur kas patogiau – siūlome įsigyti kuo daugiau skirtingos technikos, kuri darbus ne tik atlieka automatizuotai, tačiau ir nereikalauja beveik jokios priežiūros. Sugedus įrangai jos remontas taip pat atliekamas labai operatyviai, tad netenka investuoti daug laiko, kol gedimai bus sutvarkyti.

 • Siūlo darbą užsienyje: 500 000 skelbimų, iš jų 2 Jums – kaip juos greičiau surasti? (2019-02-15)

  “Siūlo darbą užsienyje!”

  “Siūlo darbą Lietuvoje!”

  “Siūlo darbą kosminėje stotyje!”

  “Siūlo darbą po vandeniu!”

  Dauguma sutiks, kad darbo paieškos ne visuomet yra pats maloniausias procesas. Skelbimų portaluose susiduriame su sunkiai aprėpiamais darbo pasiūlymų kiekiais, iš kurių dažniausiai tik keli yra tinkami. Kaip apdirbti tokį didelį informacijos kiekį sparčiau ir rasti norimą darbo vietą greičiau?

 • Viskas, ką turite žinoti apie IPTV (2018-11-02)

  Internetas daugeliui žmonių reikalingas kaip kasdieninis maistas. Televizija – kaip skanėstai. Be interneto daugelis negali įsivaizduoti savo kasdienybės, tačiau papildomam pagardinimui namuose naudojamasi ir televizijos paslaugomis, kurios įvardijamos kaip vienas patraukliausių laisvalaikio leidimo būdų. Jeigu ir Jums tiek televizija, tiek internetas yra būtina namų sąlyga, tokiu atveju IPTV yra puikus pasirinkimas.

 • Dovanos programuotojams. Ką padovanoti? (2016-12-28)

  Pinigai – lengviausias pasirinkimas, ieškant dovanos vienam ar kitam žmogui, nestokojantis ir pravartumo. Ir visgi, galvojant apie dovanas programuotojams tenka ieškoti kitų galimų opcijų, kadangi solidžios profesionalių programuotojų algos keletą banknotų paverčia ne tik idėjiškai, bet ir praktiškai beverčiais. Būtent dėl to, tenka įdėti kiek daugiau pastangų, atsižvelgiant į programuotojo poreikius tiek laisvalaikiu, tiek ir darbo metu, ieškant jam dovanos, kuri būti tiek džiuginanti, tiek ir naudinga. O tokių tikrai yra.

 • Greitas ir patogus būdas - vyriški kvepalai internetu (2016-12-05)

  Kvepalai vyramsVyrai, priešingai, nei moteriškosios lyties atstovės apsipirkinėjimą prekybos centruose vertina neigiamai. Jiems nesinori leisti laiko parduotuvėse renkantis įvairias prekes, stovėti eilėse prie kasų ar persirengimo kabinų. Turbūt ne reta moteris žino, jog norint pakankinti vyrą - jį reikia nusivesti į prekybos centrą ir priversti laukti, kol ji išsirinks kvepalus ar naujus batelius.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed