Įvairenybės
Švedijoje už nelegalų failų platinimą suimti du vyrai
Įvairenybės
Pirmadienis, 06 Balandis 2009 16:06
Jau esame rašę apie Švedijoje balandžio 1 d. įsigaliojusį kovos su piratavimu internete įstatymą ir jo pasekmes interneto vartojimo įpročiams.
Šį kartą Švedijos spauda pranešė, kad Skövdės mieste šalies pietuose policija suėmė du 29 metų vyrus, įtariamus nelegaliu failų platinimu internete.
 
Internetas sparčiai plečiasi
Įvairenybės
Sekmadienis, 05 Balandis 2009 10:17
Kompanijos „Netcraft“ ir „Symantec“ pasidalino kai kurias skaičiais apie interneto būklę šiuo metu.
Pirmiausia, nežiūrint į pasaulinę ekonominę krizę, internete pastebimas augimas visuose segmentuose. Tai galima pasakyti  ne tik apie interneto naudotojus ir tinklapius, bet taip pat ir apie spamą ir platinamas grėsmes.
 
Švedijoje smarkiai išaugo anoniminio naršymo paklausa
Įvairenybės
Penktadienis, 03 Balandis 2009 14:24
 Švedijoje įsigaliojus naujam prieš piratavimą internete nukreiptam įstatymui, smarkiai išaugo anoniminio naršymo paslaugų paklausa, praneša šalies dienraštis „Svenska Dagbladet“.
Labiausiai Švedijos interneto vartotojus domina virtualiųjų privačių tinklų (VPN, virtual private networks) paslaugos. Pasak dienraščio, šią ir kitas interneto vartotojų privatumą užtikrinančias technologijas siūlančios Švedijos ir kitų valstybių bendrovės teigia, kad jų paklausa dabar „viršija visus lūkesčius“.
 
Antipiratinio įstatymo įsigalėjimas Švedijoje duomenų srautą sumažino trečdaliu
Įvairenybės
Ketvirtadienis, 02 Balandis 2009 17:03
Nuo balandžio pirmos dienos įsigalėjo Švedijos vyriausybės direktyva dėl autorinių teisių (Intellectual Property Rights Enforcement Directive, IPRED). Tai žaibiškai sumažino interneto duomenų srautą šalyje 30%.
IPRED direktyva leidžia teisėsaugos organams rinkti asmeninius duomenis tų vartotojų, kurie įtariami neteisėtu failų apsikeitimu. Ženklų interneto duomenų srauto sumažėjimą patvirtina kompanija „Netnod“, analizuojanti telekomunikacinių kompanijų, siejančių Švediją ir kitas šalis, duomenis.
 
Pasaulyje minimas revoliuciją sukėlusio lazerinio spausdintuvo 25-asis jubiliejus
Įvairenybės
Ketvirtadienis, 02 Balandis 2009 16:46
2009 m. balandžio 2 d. – Kompanija „Hewlett-Packard“ (HP) pažymi vieną svarbiausių sukakčių spausdinimo pasaulyje – 25-ąjį pirmojo lazerinio (LaserJet) spausdintuvo jubiliejų. Nuo atsiradimo 1984-aisiais visame pasaulyje buvo parduota daugiau nei 132 milijonai lazerinių spausdintuvų. Visus 25 metus HP išliko tarp spausdintuvų rinkos lyderių: pirmoji sukūrė daugiafunkcinį, spalvotą, mažiausią spausdintuvą bei pristatė daugelį kitų naujovių.
Lietuvoje pirmasis lazerinis spausdintuvas „LaserJet 4“ oficialiai buvo parduotas 1993-aisiais metais. Šį spausdintuvą įsigijo tuometinė Lietuvos Respublikos ekonomikos ministerija. Įrenginys tuomet kainavo 2485 JAV dolerių.
 
Kirminas "Conficker" išlieka miegančiu ugnikalniu
Įvairenybės
Ketvirtadienis, 02 Balandis 2009 16:10
Nors balandžio 1-ąją aktyvavęsis kirminas "Conficker" nestartavo žaibiška plataus masto ataka, vis dėlto jis išlieka ypač pavojingas virusas, galintis pakenkti pasaulinei interneto infrastruktūrai. Saugumo sprendimų kūrėjos ESET analitikai įspėja, kad šiuo kirminu apkrėstos sistemos, pavirtusiais kompiuteriniais zombiais, artimiausiu metu gali būti išnaudotos siunčiant nepageidaujamus laiškus ir kitas kompiuterines kenkėjiškas programas, kurios naudojamos plataus masto atakoms.
 
„HP“ išleido žinyną perėjimui į „žaliąsias“ informacines technologijas
Įvairenybės
Ketvirtadienis, 02 Balandis 2009 13:08
Kompanija „HP“ išleido riboto tiražo knygą „Žaliosios informacinės technologijos pradedantiesiems“.
Knyga padės kompanijoms pereiti prie mažiau aplinkai kenkiančių technologijų.
Šis žinynas skirtas visiems darbuotojams, nuo aukštas pareigas užimančių vadovų iki eilinių darbuotojų, kurie yra susirūpinę gamtosaugos problemomis. Jame pateiktos gan paprastos ir aiškios idėjos, kaip maksimaliai sumažinti informacinių technologijų įtaką aplinkai, ir kaip efektyviau naudoti IT išteklius, mažinant žalingą poveikį klimatui.
 
Bilas Geitsas asmeniniu marketingo konsultantu pasisamdė lietuvį
Įvairenybės
Trečiadienis, 01 Balandis 2009 10:39

Bilas Geitsas grįžta į "Microsoft" ir savo asmeniniu konsultantu samdo pasaulyje žinomą marketingo strategijos web 2.0 amžiuje konsultantą Liną Šimonį.
"Laikai pasikeitė ir "Microsoft" laukia nauji iššūkiai, susiję su web 2.0 ideologijos įsigalėjimu ir naujomis marketingo galimybėmis web 2.0 eroje. "Microsoft" planuoja ir naujajame amžiuje būti lyderiu, todėl renka pačių geriausių specialistų komandą. Liną Šimonį pasisamdyti asmeniniu marketingo strategijos konsultantu paskatino jo parašyta el. knyga "The New Rules of Business Blogs", – teigia "Microsoft" įkūrėjas Bilas Geitsas.
"Pastaruoju metu dažnai bendrauju su įvairių sričių profesionalais iš viso pasaulio. Pastebėjau, kad užsieniečiai yra atviresni bendradarbiavimui, nei lietuviai. Kai man parašė Bilas Geitsas, buvo iš tiesų netikėta. Tai, kad kompiuterinių technologijų pradininkas man patiki būti jo asmeniniu konsultantu – didžiausias mano 17-os metų darbo įvertinimas", – teigia Linas Šimonis.

Neoficialias duomenimis, amerikiečio ir lietuvio susitikimas artimiausiu metu numatomas Lietuvoje. Spėjama, kad Bilas Geitsas vizitą į Europą derins su skrydžiu į Londoną, kur šiais metais planuojama įkurti "Bilo ir Melindos fondo" biurą.
Linas Šimonis – 17-os metų patirtį turintis marketingo strategijos specialistas, pirmojo lietuviško asmeninio puslapio apie marketingą pozicionavimas.lt autorius. Linas Šimonis "BusinessWeek" ekspertų grupės narys; el. knygų "The New Rules of Business Blogs" ir "The 2 Marketing Steps Every Women's Basketball Team should make" autorius.


 
Universitetas siūlo socialinių tinklų magistro laipsnį
Įvairenybės
Antradienis, 31 kovas 2009 13:36
Kaip skelbia Telegraph.co.uk, Birmingham City universitete nuo kitų metų bus dėstomas socialiniams tinklams skirtas kursas, apie socialinių tinklų  panaudojimą versle. Mokymosi, kuris trunka metus, kaina sudaro 6200 JAV dolerių, o studentas gaus magistro laipsnį.
Pasak šio kurso sumanytojo Džono Hikmeno, jis jau gavo palankių atsiliepimų iš potencialių studentų, pasiruošusių socialinių tinklų studijoms. „Studijų metų mes apžvelgsime, ką žmonės gali veikti „Facebook“ ir „Twitter“ socialiniuose tinkluose, ir kaip šie tinklai gali būti panaudoti bendravimui ir marketingui“ – teigia Hikmenas.
 
Pristatytas HP ir kino studijos "DreamWorks" bendro darbo vaisius – 3D filmas "Monstrai prieš ateivius"
Įvairenybės
Antradienis, 31 kovas 2009 13:18
Penktadienį įvyko pasaulinė ilgai laukto 3D filmo "Monstrai prieš ateivius" premjera. Šis filmas – tai bendras HP technologijų ir kino studijos "DreamWorks Animation SKG Inc." kūrybiškumo rezultatas.
HP darbo stočių, HP Proliant serverių bei kitų HP technologijų dėka "DreamWorks" kūrėjai 3D filmų gamybą galėjo perkelti į naują kokybinį lygį – šiame filme žiūrovai akis į akį susidurs su monstrais primenančiais skystį, kurių rankos ir burnos pradingsta, o kūnai yra permatomi.
Sukurti filmą "Monstrai prieš ateivius" prireikė daugiau nei 40 milijonų darbo kompiuteriu valandų – tai aštuonis kartus daugiau nei kuriant "Šreką" ir beveik dvigubai daugiau nei užtruko sukurti "Kung Fu Panda".
 
„Google“ ruošia siurprizą „Gmail“ jubiliejaus proga
Įvairenybės
Pirmadienis, 30 kovas 2009 20:49
5-ojo elektroninio pašto paslaugos „Gmail“ gimtadienio proga „Google“ ruošia malonų siurprizą jos vartotojams, praneša „Computerworld.com“.
Skelbiama, kad artimiausiu metu, jau šiandien arba antradienį, bus pranešta apie „rimtą“ „Gmail“patobulinimą. Leidinio teigimu, veikiausiai tai bus į „Gmail“ įdiegta automatinio vertimo į pagrindines Europos kalbas ir iš jų funkcija.
„Gmail“ elektroninio pašto paslauga oficialiai buvo pristatyta 2004 m. balandžio 1 d. Nors kai kurie net IT srityje dirbantys profesionalai „neriboto dydžio“ elektroninio pašto dėžutę tada buvo palaikę Melagių dienos pokštu, „Gmail“ paslauga per 5 metus labai išpopuliarėjo ir, ekspertų teigimu, pakeitė visą per naršyklę pasiekiamo el. pašto paslaugų rinką.
 
<< Pradžia < Ankstesnis 121 122 123 124 125 126 127 128 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed