Įvairenybės
Nakčiai palikti kompiuteriai iššvaisto energijos už milijardus
Įvairenybės
Pirmadienis, 30 kovas 2009 14:01
Internete paskelbtos studijos, pavadintos ,,JAV kompiuterių sunaudojamos energijos ataskaita 2009“ autoriai teigia, kad nakčiai neišjungę kompiuterių jų savininkai praranda milijardus dolerių.
Visų bereikalingai naktį neišjungiamų kompiuterių sunaudojamą elektros energiją pavertus į piniginę išraišką, per metus susidaro šokiruojanti 2.8 milijardų JAV dolerių suma.
Visų JAV per naktį veikiančių kompiuterių sunaudojama elektros energija lygi 20 mln. tonų į aplinką išskiriamo anglies dvideginio. Tiek teršalų per metus į aplinką išskiria 4 mln. automobilių.
 
Interneto archyvai saugomi transportiniuose konteineriuose
Įvairenybės
Sekmadienis, 29 kovas 2009 20:38
Ką darytumėte, jei jums reiktų saugoti tris petabaitus duomenų, užtikrinti internautams galimybę jais naudotis, ir tuo pat metu norėtumėte taupyti erdvę ir energiją? IT kompanija "Sun" visam interneto archyvui saugoti panaudojo krovinių konteineryje patalpinta duomenų centrą.
"The Internet Archive" yra ne pelno siekianti organizacija, kuri formuoja ir prižiūri istorinę interneto svetainių ir kitokio skaitmeninio turinio duomenų bazę.
 
Interneto archyvas sutilpo į 6 m konteinerį
Įvairenybės
Šeštadienis, 28 kovas 2009 14:26
Atsakyti į klausimą, kokio dydžio yra internetas ir kiek jis sveria, dabar kur kas paprasčiau. Vakar visas „Internet Archive“ – nuo 1996 m. kiekvieno tinklalapio kopijas saugantis duomenų centras – buvo perkeltas į bendrovės „Sun“ pagamintą serverių konteinerį.
6 m ilgio, 2,4 m pločio ir 2,4 m aukščio konteineryje „Sun Modular Datacenter“, mažesniame nei įprasta svetainė, telpa 13 metų kauptas interneto archyvas, kuriame šiuo metu yra daugiau nei 150 milijardų WWW tinklalapių kopijų, skelbia „The Register“.
Tokio „duomenų konteinerio“ idėja „Internet Archive“ įkūrėjui Brewsteriui Kahle kilo dar 2001 m. , kai jis svarstė apie tinkamiausią duomenų centrą savo projektui saugoti. Pasak B. Kahle, sukūrus 4 ar 5 tokio duomenų centro kopijas ir jas perkėlus į skirtingas pasaulio dalis, technogeninės ar gamtos katastrofos atveju būtų galima išsaugoti interneto archyvą ir jo neištiktų liepsnose pražuvusios legendinės Aleksandrijos bibliotekos likimas.
 
Melagių dieną „Intel“ pakeis visus savo logotipus
Įvairenybės
Penktadienis, 27 kovas 2009 14:57
Kartais svarbūs sprendimai priiminėjami neįvertinus netikėto, bet svarbaus konteksto: bendrovė „Intel“ nusprendė balandžio 1-ąją, tarptautinę melagių dieną, pakeisti visus savo produktų logotipus, praneša „Fudzilla“.
Leidinio teigimu kažkam iš „Intel“ rinkodaros „profų“ neatėjo į galvą, kad daugelis šiuos naujus logotipus pamačiusių žmonių paprasčiausiai nepatikės, jog jie yra tikri.
 
Paauglys parodė palydovui 18 metrų falą
Įvairenybės
Penktadienis, 27 kovas 2009 12:31
Aštuoniolikmetis britas, sužavėtas „Google Earth“ programos galimybėmis, nupiešė ant savo namo stogo didžiulį aštuoniolikos metrų falą, – rašo „Daily Mail“.
Idėja taip papuošti namo stogą autoriui gimė po dokumentinio filmo apie „Google Earth“ programos galimybes peržiūros. Nepaisant to, piešinys liko nepastebėtas beveik metus, kol jo nepamatė skridusio virš namo sraigtasparnio pilotas.
 
Dizaineris gėjus padavė į teismą „Microsoft“
Įvairenybės
Trečiadienis, 25 kovas 2009 13:29
Netradicinės seksualinės orientacijos žaidimų dizaineris padavė į teismą „Microsoft“ korporaciją, skelbia „The Daily Mail“. 38 metų Džreimis Diuranas reikalauja išmokėti jam 45000 svarų kompensaciją už moralinę ir materialinę žalą. Dizainerio žodžiais, kolegos ne kartą įžeidinėjo jį dėl to, kad jis yra gėjus.
Diuranas teigia, kad jam ateidavo įžeidžiančio turinio rašteliai ir elektroniniai laiškai. Pirmus laiškus jis pradėjo gauti praeitų metų sausį. Dėl reguliarių įžeidinėjimu jis susirgo depresiją, dėl to negalėjo dirbti septynis mėnesius. Dizaineris reikalauja ne tik kompensuoti moralinę žalą, bet ir užmokėti už tą laiką, kai jis buvo depresijos būsenoje.
 
Plinta nauja pavojingo viruso "Conficker" atmaina
Įvairenybės
Trečiadienis, 25 kovas 2009 11:20
Internete sparčiai plinta nauja kirmino tipo viruso "Conficker" versija. Ankstesnės šio viruso versijos sutrikdė tūkstančių kompiuterių visame pasaulyje darbą. Pasak kompiuterių saugumo ekspertų, naujoji "Win32/Conficker.X" modifikacija kelia dar didesnę grėsmę nei jos pirmtakai. Virusas puikiai parengtas plataus masto kompiuterių atakoms ir duomenų vagystėms.
Nauja viruso versija žaibiškai plinta ne tik pasinaudodama "Windows" šeimos operacinių sistemų saugumo spraga, bet ir per nešiojamas duomenų atmintines. Užkrėsta sistema tampa viruso kūrėjų valdomo užgrobtų kompiuterių tinklo dalimi. Tokie tinklai naudojami masiniam nepageidaujamų elektroninio pašto laiškų siuntinėjimui, virtualioms atakoms.
 
„Intel“ procesoriai potencialiai pažeidžiami hakerių
Įvairenybės
Pirmadienis, 23 kovas 2009 18:12
Kai kurie „Intel“ procesorių ypatumai teoriškai gali būti naudojami kompiuterio kontrolei perimti.
Šią informaciją praėjusios savaitės pabaigoje išplatino „Invisible Things Lab“ kompanijos darbuotojai Džoanna Rutkowska ir Rafalis Wojtczukas, o taip pat Prancūzijos gynybos ministerijos kompiuterinio saugumo specialistas Loikas Diuflo.
Kaip skelbiama, problema susiusi su „Intel“ čipų taip vadinamu sisteminio valdymo režimu (System Management Mode, SMM).
 
Bilas Geitsas vėl turtingiausias pasaulio žmogus
Įvairenybės
Ketvirtadienis, 12 kovas 2009 21:01
Turtingiausio pasaulio žmogaus titulą pagal „Forbes“ žurnalo versiją vėl gavo „Microsoft“ korporacijos įkūrėjas Bilas Geitsas, kurio turtas vertinamas 40 milijardų JAV dolerių.
Nors Geitsas ir vėl tapo turtingiausiu pasaulio žmogumi, bet dėl krizės per metus jis prarado 18 milijardų dolerių. Jo pagrindinis konkurentas Vorenas Bafetas per metus prarado 25 milijardus dolerių ir užėmė antrąją vietą. Trečioje vietoje meksikiečių magnatas Karlosas Slimas.
Praėjusiais metais pirmasis buvo „Berkshire Hathaway“ holdingo kompanijos savininkas Vorenas Bafetas, kurio turtas buvo vertinamas 62 milijardais dolerių. Iki tol 13 metų pirmavęs Bilas Geitsas, kuris pasitraukė iš aktyvaus vadovavimo kompanijai ir pradėjo daug dėmesio skirti labdarai.

Parengė: redakcija
 
Kas šimtajame kompiuteryje yra šnipinėjimo programa
Įvairenybės
„Panda Security“ kompanija skelbia, kad šnipinėjimo programos, skirtos finansinės ir asmeninės informacijos pasisavinimui, yra kas šimtajame prie interneto prijungtame kompiuteryje.
„Panda Security“ ataskaita remiasi nemokama antivirusine programa „ActiveScan“ surinktais duomenimis. Iš 67 milijonų praėjusiais metais „ActiveScan“ patikrintų kompiuterių, maždaug 1% turėjo šnipinėjimo programas. Turint omeny, kad visame pasaulyje prie interneto yra prijungtas apie 1 milijardas kompiuterių, infekuotų kompiuterių kiekis gali siekti 10 milijonų.
 
„Konoos Bambook“ iš natūralaus bambuko
Įvairenybės
Pirmadienis, 09 kovas 2009 22:30
Rusijos rinkai pristatytas klaviatūros bambukiniame korpuse ir optinės pelės „Konoos 001 Bambook“ komplektas. Jis išsiskiria elegantišku dizainu ir gaminamas iš ekologiškų medžiagų, todėl papuoš namus ir padarys juos jaukesnius. Žemi ir patogūs klavišai užtikrins komfortišką spausdinimą. Yra papildomi klavišai interneto, el. pašto ir skaičiuotuvo valdymui. Pelė turi du papildomus mygtukus darbui naršyklėse.
 
<< Pradžia < Ankstesnis 121 122 123 124 125 126 127 128 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed