Įvairenybės
Šiemet „CeBIT“ sulaukė 20 proc. mažiau lankytojų
Įvairenybės
Pirmadienis, 09 kovas 2009 15:36
Hanoveryje pasibaigusios didžiausios Europoje IT ir telekomunikacijų parodos rengėjai pranešė, kad šiemet ją aplankė 400 tūkst. lankytojų. Tai 20 proc. mažiau, nei prieš metus.
Statistiniai duomenys liudija, kad šiemet apie 20 proc. lankytojų į „CeBIT 2009“ atvyko iš užsienio šalių. Nors šiemet mažiau svečių atvyko iš Azijos, daugiau jų sulaukta iš Šiaurės bei Pietų Amerikos ir Artimųjų Rytų.
Daugiausia lankytojų iki šiol buvo susilaukusi „CeBIT 2001“ paroda: ją apžiūrėjo daugiau kaip 850 tūkst. žmonių, parodoje dalyvavo daugiau nei 8 tūkst. bendrovių.

Šaltinis: balsas.lt
 
Technologijos keičia jaunimo įpročius
Įvairenybės
Šeštadienis, 07 kovas 2009 12:55
Audito ir verslo konsultacijų kompanijos „Deloitte” atlikto tyrimo duomenimis, trims ketvirtadaliams jaunimo nuo 14 iki 25 metų amžiaus kompiuteris tapo populiaresne laisvalaikio leidimo priemone už ilgą laiką šioje srityje pirmavusią televiziją.
Analizuojant šios vartotojų grupės ypatumus skirtingose šalyse pastebėta, kad pastarajai kitų informacijos kanalų įtaka lyginant su televizija ženkliai išaugo.
Tyrimo metu buvo apklausti per 8 800 JAV, Didžiosios Britanijos, Vokietijos, Japonijos ir Brazilijos gyventojų nuo 14 iki 75 metų amžiaus.
Tyrimas atskleidė, kad daugiausiai laiko prie kompiuterio jauni žmonės praleidžia žaisdami kompiuterinius žaidimus, klausydami muzikos ir bendraudami socialiniuose tinklapiuose. 80% apklaustųjų nurodė, kad internetu dažniausiai siunčiasi ir klauso muziką, o 73% teigė, kad reguliariai naudojasi socialiniais tinklapiais ir pokalbių svetainėmis.
 
Kiniečių antivirusinė programa muša rekordus
Įvairenybės
Penktadienis, 06 kovas 2009 16:04
Kinijos antivirusinių programų „Qihoo” tiekėjas praneša, kad iki 2008 metų pabaigos antivirusinė programa „Qihoo” buvo įdiegta 200 milijonų kartų.
Per dvejus metus „Qihoo 360“ tapo viena stambiausių nemokamų apsaugos duomenų programų platformų. Kaip teigia „Qihoo 360“ vadovas Čžou Chunvei, pagrindiniu uždaviniu šiuo metu yra kompanijos programų populiarinimas, o ne pelno gavimas.
Kompanijos prezidentas Ci Sedunas teigia, kad, kaip ir ankščiau, programas galima bus atsisiųsti nemokamai, bet pridūrė, kad šiuo metu kuriamas unikalus pelno gavimo modelis. Taip pat 2009 metais kompanija planuoja kurti naujas apsaugos nuo virusų programas.

Parengė: redakcija
 
Katalikų vyskupai ragina gavėnios metu atsisakyti sms ir iPod
Įvairenybės
Ketvirtadienis, 05 kovas 2009 10:57
Italų dvasininkai nusprendė, kad atsisakyti gavėnios metu šokolado, alkoholio, rūkymo yra per mažai ir pareikalavo savo parapijiečių atsisakyti sms žinučių, iPod‘ų ir bendravimo Facebook tinkle, rašo „The Independent“.
Italų vyskupas Benito Konči paragino Italijos jaunimą Velykų išvakarėse penktadieniais atsisakyti sms bendravimo. Dvasininko manymu, tai padės jaunimui „apsivalyti nuo virtualaus pasaulio ir vėl pajausti ryšį su pačiu savimi“.
 
Teismas prieš „Pirate Bay“ eina į pabaigą
Įvairenybės
Trečiadienis, 04 kovas 2009 21:23
Švedijoje eina į pabaigą teismas prieš populiaraus torrent-portalo „Pirate Bay“ savininkus. Paskutinis bylos svarstymas įvyko vakar, kovo 3 dieną, Stokholme. Tikimasi, kad nuosprendį teismas paskelbs per keletą mėnesių.
Prokurorai kaltina „Pirate Bay“ tuo, kad portalas neteisėtai platina autorinėmis teisėmis apsaugotą informaciją ir prašo kiekvienam teisiamajam skirti metus kalėjimo, praneša BBC.
 
Švedijoje žaidimą „World of Warcraft“ prilygino kokainui
Įvairenybės
Trečiadienis, 04 kovas 2009 18:17
Švedijos „The Youth Care Foundation“ organizacijos atstovai prilygino kokainui žaidimą „World of Warcraft“ ir pavadino jį pačiu pavojingiausiu žaidimu pasaulyje, prie kurio labiausiai priprantama.
 
„Nokia 1600“ veikia po to, kai buvo praryta žuvies
Įvairenybės
Antradienis, 03 kovas 2009 19:58
Neįprastas atsitikimas įvyko Didžiojoje Britanijoje. Kaip rašo laikraštis „The Sun“, Endriu Čitlas netyčia įmetė mobilųjį telefoną „Nokia 1600“ į jūrą. Po to mobilųjį telefoną aptiko žvejys Glenas Kerli, jis „Nokia 1600“ rado 25 svarų menkės skrandyje.
 
<< Pradžia < Ankstesnis 121 122 123 124 125 126 127 128 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed