Siūlo darbą užsienyje: 500 000 skelbimų, iš jų 2 Jums – kaip juos greičiau surasti?
Įvairenybės
Penktadienis, 15 Vasaris 2019 17:05

“Siūlo darbą užsienyje!”

“Siūlo darbą Lietuvoje!”

“Siūlo darbą kosminėje stotyje!”

“Siūlo darbą po vandeniu!”

Dauguma sutiks, kad darbo paieškos ne visuomet yra pats maloniausias procesas. Skelbimų portaluose susiduriame su sunkiai aprėpiamais darbo pasiūlymų kiekiais, iš kurių dažniausiai tik keli yra tinkami. Kaip apdirbti tokį didelį informacijos kiekį sparčiau ir rasti norimą darbo vietą greičiau?

Nėra jokios slaptos formulės, tiesiog – filtruoti, filtruoti ir dar kartą filtruoti.

Rasite, kai žinosite ko ieškote. Įsivaizduokite, kad dabar Kalėdų laikotarpis. Jūs norite nupirkti ypatingą dovaną artimam žmogui, bet net neįsivaizduojate nuo ko turėtumėte pradėti. Nusprendžiate tiesiog nueiti į prekybos centrą. Aklai tikitės rasti ant padėkliuko patiektą išskirtinę dovaną. Skamba pakankamai nerealiai, taip? Tokia pati tendencija galioja ir darbo paieškose. Skelbimo portaluose daugybė įmonių siūlo darbą  be tarpininkų vyrams, moterims, poroms. Siūlo darbus žuvies fabrikuose, žemės ūkyje, statybose, vairuotojams ir t. t., o Jūs – nei vairavimo teises turite, nei fizinį darbą sugebate dirbti. BET vis tiek naršote tuos pačius skelbimus, gaištate savo laiką, nors puikiai suprantate, jog toks darbas tikrai ne Jums.

O koks darbas man?

Apgalvokite savo norus, įvertinkite turimą darbo patirtį, išsilavinimą ir vaikystės svajones, vualia! – žinote kokį darbą dirbti ar kur praktiką atlikti. Dabar pagalvokite apie gyvenamąją vietą. Jums patinka saulėtos dienos ir purūs, balti debesėliai danguje? Tuomet gal reikėtų dirbti užsienyje – konkrečiau pietų, vakarų šalyse. Patinka šokti Lietuje, o ne sezono metu įsisukti į šiltesnį rūbą IR norite daug uždirbti? Taipogi rekomenduojame žiūrėti į tuos skelbimus, kurie šaukia “siūlo darbą užsienyje”, tik dar žiūrėkite, kad būtų prierašas “Skandinavijoje”, nes pagal aprašymą Švedija, Norvegija, Islandija, Danija (na ir gal dar kokia Olandija) Jums tinka puikiai. Esate patriotas, mylite savo kalbą ir nenorite pabėgti nuo šeimos? – Lietuva Tėvynė mūsų. Vualia nr. 2 – Jūs žinote kurioje šalyje norite dirbti. Ko daugiau reikia? Jums tereikia tik žinoti kaip atskleisti savo sugebėjimus ir apgauti darbdavį, jog esate nr. 1 specialistas visoje visatoje.

Gerai, dabar žinau ką ir kur noriu dirbti, o tai kuo man tai padeda greičiau rasti darbą?

Kaip ir minėjome, galybė užsienio ir Lietuvos įmonių siūlo Jums darbą. Iki šiol, nežinoję ką ir kur norite dirbti, atsidarę skelbimų portalą, Jūs radote  50 000 pasiūlymų. Nuo šiol, ponas X, marketingo specialistas Norvegijoje, mato jau nebe 50 000, o tuos 2, kurie puikiai atitinka visus jo slapčiausius norus. Sveikiname, Jūs jau padarėte 90 % darbo paieškos užduočių – žinote ko norite, todėl galite savo laiką skirti TIKROMS paieškoms.

“Siūlo darbą užsienyje” – ne-e-e

“Siūlo auklės darbą” – ne-e-e-e-e-e

“Siūlo darbą betonuotojui Lietuvoje, Vilniuje” – imam!

 

 


Susijusios naujienos:

 • Viskas, ką turite žinoti apie IPTV (2018-11-02)

  Internetas daugeliui žmonių reikalingas kaip kasdieninis maistas. Televizija – kaip skanėstai. Be interneto daugelis negali įsivaizduoti savo kasdienybės, tačiau papildomam pagardinimui namuose naudojamasi ir televizijos paslaugomis, kurios įvardijamos kaip vienas patraukliausių laisvalaikio leidimo būdų. Jeigu ir Jums tiek televizija, tiek internetas yra būtina namų sąlyga, tokiu atveju IPTV yra puikus pasirinkimas.

 • Dovanos programuotojams. Ką padovanoti? (2016-12-28)

  Pinigai – lengviausias pasirinkimas, ieškant dovanos vienam ar kitam žmogui, nestokojantis ir pravartumo. Ir visgi, galvojant apie dovanas programuotojams tenka ieškoti kitų galimų opcijų, kadangi solidžios profesionalių programuotojų algos keletą banknotų paverčia ne tik idėjiškai, bet ir praktiškai beverčiais. Būtent dėl to, tenka įdėti kiek daugiau pastangų, atsižvelgiant į programuotojo poreikius tiek laisvalaikiu, tiek ir darbo metu, ieškant jam dovanos, kuri būti tiek džiuginanti, tiek ir naudinga. O tokių tikrai yra.

 • Greitas ir patogus būdas - vyriški kvepalai internetu (2016-12-05)

  Kvepalai vyramsVyrai, priešingai, nei moteriškosios lyties atstovės apsipirkinėjimą prekybos centruose vertina neigiamai. Jiems nesinori leisti laiko parduotuvėse renkantis įvairias prekes, stovėti eilėse prie kasų ar persirengimo kabinų. Turbūt ne reta moteris žino, jog norint pakankinti vyrą - jį reikia nusivesti į prekybos centrą ir priversti laukti, kol ji išsirinks kvepalus ar naujus batelius.

 • Kaip pradėti IT verslą? (2016-09-02)

  Gyvename moderniųjų technologijų amžiuje, kai įvairi elektronika bei technika mums suteikia labai daug įvairių galimybių vienu metu. Internetas, o kartu išmanieji įrenginiai mums atveria daugiau platybių vystyti verslą, dirbti ir greičiau įgyvendinti planus.

 • Kompiuterinės žinios kuria sėkmės istorijas (2016-08-23)

  Ukmergės Vlado Šlaito viešojoje bibliotekoje nuo rudens kompiuterinio raštingumo mokosi didelis būrys mūsų rajono senjorų. Kursai tokie populiarūs, kad eilė į priekį jau surašyta net keliems mėnesiams.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed