Siūlo darbą užsienyje: 500 000 skelbimų, iš jų 2 Jums – kaip juos greičiau surasti?
Įvairenybės
Penktadienis, 15 Vasaris 2019 17:05

“Siūlo darbą užsienyje!”

“Siūlo darbą Lietuvoje!”

“Siūlo darbą kosminėje stotyje!”

“Siūlo darbą po vandeniu!”

Dauguma sutiks, kad darbo paieškos ne visuomet yra pats maloniausias procesas. Skelbimų portaluose susiduriame su sunkiai aprėpiamais darbo pasiūlymų kiekiais, iš kurių dažniausiai tik keli yra tinkami. Kaip apdirbti tokį didelį informacijos kiekį sparčiau ir rasti norimą darbo vietą greičiau?

Nėra jokios slaptos formulės, tiesiog – filtruoti, filtruoti ir dar kartą filtruoti.

Rasite, kai žinosite ko ieškote. Įsivaizduokite, kad dabar Kalėdų laikotarpis. Jūs norite nupirkti ypatingą dovaną artimam žmogui, bet net neįsivaizduojate nuo ko turėtumėte pradėti. Nusprendžiate tiesiog nueiti į prekybos centrą. Aklai tikitės rasti ant padėkliuko patiektą išskirtinę dovaną. Skamba pakankamai nerealiai, taip? Tokia pati tendencija galioja ir darbo paieškose. Skelbimo portaluose daugybė įmonių siūlo darbą  be tarpininkų vyrams, moterims, poroms. Siūlo darbus žuvies fabrikuose, žemės ūkyje, statybose, vairuotojams ir t. t., o Jūs – nei vairavimo teises turite, nei fizinį darbą sugebate dirbti. BET vis tiek naršote tuos pačius skelbimus, gaištate savo laiką, nors puikiai suprantate, jog toks darbas tikrai ne Jums.

O koks darbas man?

Apgalvokite savo norus, įvertinkite turimą darbo patirtį, išsilavinimą ir vaikystės svajones, vualia! – žinote kokį darbą dirbti ar kur praktiką atlikti. Dabar pagalvokite apie gyvenamąją vietą. Jums patinka saulėtos dienos ir purūs, balti debesėliai danguje? Tuomet gal reikėtų dirbti užsienyje – konkrečiau pietų, vakarų šalyse. Patinka šokti Lietuje, o ne sezono metu įsisukti į šiltesnį rūbą IR norite daug uždirbti? Taipogi rekomenduojame žiūrėti į tuos skelbimus, kurie šaukia “siūlo darbą užsienyje”, tik dar žiūrėkite, kad būtų prierašas “Skandinavijoje”, nes pagal aprašymą Švedija, Norvegija, Islandija, Danija (na ir gal dar kokia Olandija) Jums tinka puikiai. Esate patriotas, mylite savo kalbą ir nenorite pabėgti nuo šeimos? – Lietuva Tėvynė mūsų. Vualia nr. 2 – Jūs žinote kurioje šalyje norite dirbti. Ko daugiau reikia? Jums tereikia tik žinoti kaip atskleisti savo sugebėjimus ir apgauti darbdavį, jog esate nr. 1 specialistas visoje visatoje.

Gerai, dabar žinau ką ir kur noriu dirbti, o tai kuo man tai padeda greičiau rasti darbą?

Kaip ir minėjome, galybė užsienio ir Lietuvos įmonių siūlo Jums darbą. Iki šiol, nežinoję ką ir kur norite dirbti, atsidarę skelbimų portalą, Jūs radote  50 000 pasiūlymų. Nuo šiol, ponas X, marketingo specialistas Norvegijoje, mato jau nebe 50 000, o tuos 2, kurie puikiai atitinka visus jo slapčiausius norus. Sveikiname, Jūs jau padarėte 90 % darbo paieškos užduočių – žinote ko norite, todėl galite savo laiką skirti TIKROMS paieškoms.

“Siūlo darbą užsienyje” – ne-e-e

“Siūlo auklės darbą” – ne-e-e-e-e-e

“Siūlo darbą betonuotojui Lietuvoje, Vilniuje” – imam!

 

 


Susijusios naujienos:

 • Viskas išmanėja: dabar galite kreiptis į skyrybų advokatą ir internetu (2020-03-25)

  Skyrybų centras21 amžiuje tiek Lietuvoje, tiek visame pasaulyje skyrybos nėra labai didelė naujiena. Žmonės kuria šeimas, tačiau maždaug kas antra griūva dėl pačių įvairiausių priežasčių. Skyrybos pačios jau iš savęs yra nemalonus procesas, kurio nenori niekas, bet jeigu taip gyvenime nutinka, kad jis yra būtinas, tai tokiu atveju geriausias sprendimas yra kreiptis į skyrybų advokatus ir neskaudinti savęs dar labiau tęsiant santuoką su žmogumi, su kuriuo jaučiamasi nelaimingu.

   

 • Ar saugu užsisakyti paslaugas internetu? (2020-03-18)

  Laikui bėgant tobulėja viskas, tačiau sparčiausiai tai matome technologijų srityje. Matome kaip kiekvienais metais senus prietaisus keičia vis naujesni, modernesni ir visapusiškai geresni. Žmonės taikosi prie šių naujovių, todėl keičia savo įprastą gyvenimo būdą nauju. Vienas iš tokių pokyčių, apsipirkinėjimas ar paslaugų užsakymas internetu.

   

 • Buitinės technikos pirkimas internetu: praktiški patarimai (2019-11-04)

  Jeigu norite gyventi kur kas patogiau – siūlome įsigyti kuo daugiau skirtingos technikos, kuri darbus ne tik atlieka automatizuotai, tačiau ir nereikalauja beveik jokios priežiūros. Sugedus įrangai jos remontas taip pat atliekamas labai operatyviai, tad netenka investuoti daug laiko, kol gedimai bus sutvarkyti.

 • Viskas, ką turite žinoti apie IPTV (2018-11-02)

  Internetas daugeliui žmonių reikalingas kaip kasdieninis maistas. Televizija – kaip skanėstai. Be interneto daugelis negali įsivaizduoti savo kasdienybės, tačiau papildomam pagardinimui namuose naudojamasi ir televizijos paslaugomis, kurios įvardijamos kaip vienas patraukliausių laisvalaikio leidimo būdų. Jeigu ir Jums tiek televizija, tiek internetas yra būtina namų sąlyga, tokiu atveju IPTV yra puikus pasirinkimas.

 • Dovanos programuotojams. Ką padovanoti? (2016-12-28)

  Pinigai – lengviausias pasirinkimas, ieškant dovanos vienam ar kitam žmogui, nestokojantis ir pravartumo. Ir visgi, galvojant apie dovanas programuotojams tenka ieškoti kitų galimų opcijų, kadangi solidžios profesionalių programuotojų algos keletą banknotų paverčia ne tik idėjiškai, bet ir praktiškai beverčiais. Būtent dėl to, tenka įdėti kiek daugiau pastangų, atsižvelgiant į programuotojo poreikius tiek laisvalaikiu, tiek ir darbo metu, ieškant jam dovanos, kuri būti tiek džiuginanti, tiek ir naudinga. O tokių tikrai yra.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed