Siūlo darbą užsienyje: 500 000 skelbimų, iš jų 2 Jums – kaip juos greičiau surasti?
Įvairenybės
Penktadienis, 15 Vasaris 2019 17:05

“Siūlo darbą užsienyje!”

“Siūlo darbą Lietuvoje!”

“Siūlo darbą kosminėje stotyje!”

“Siūlo darbą po vandeniu!”

Dauguma sutiks, kad darbo paieškos ne visuomet yra pats maloniausias procesas. Skelbimų portaluose susiduriame su sunkiai aprėpiamais darbo pasiūlymų kiekiais, iš kurių dažniausiai tik keli yra tinkami. Kaip apdirbti tokį didelį informacijos kiekį sparčiau ir rasti norimą darbo vietą greičiau?

Nėra jokios slaptos formulės, tiesiog – filtruoti, filtruoti ir dar kartą filtruoti.

Rasite, kai žinosite ko ieškote. Įsivaizduokite, kad dabar Kalėdų laikotarpis. Jūs norite nupirkti ypatingą dovaną artimam žmogui, bet net neįsivaizduojate nuo ko turėtumėte pradėti. Nusprendžiate tiesiog nueiti į prekybos centrą. Aklai tikitės rasti ant padėkliuko patiektą išskirtinę dovaną. Skamba pakankamai nerealiai, taip? Tokia pati tendencija galioja ir darbo paieškose. Skelbimo portaluose daugybė įmonių siūlo darbą  be tarpininkų vyrams, moterims, poroms. Siūlo darbus žuvies fabrikuose, žemės ūkyje, statybose, vairuotojams ir t. t., o Jūs – nei vairavimo teises turite, nei fizinį darbą sugebate dirbti. BET vis tiek naršote tuos pačius skelbimus, gaištate savo laiką, nors puikiai suprantate, jog toks darbas tikrai ne Jums.

O koks darbas man?

Apgalvokite savo norus, įvertinkite turimą darbo patirtį, išsilavinimą ir vaikystės svajones, vualia! – žinote kokį darbą dirbti ar kur praktiką atlikti. Dabar pagalvokite apie gyvenamąją vietą. Jums patinka saulėtos dienos ir purūs, balti debesėliai danguje? Tuomet gal reikėtų dirbti užsienyje – konkrečiau pietų, vakarų šalyse. Patinka šokti Lietuje, o ne sezono metu įsisukti į šiltesnį rūbą IR norite daug uždirbti? Taipogi rekomenduojame žiūrėti į tuos skelbimus, kurie šaukia “siūlo darbą užsienyje”, tik dar žiūrėkite, kad būtų prierašas “Skandinavijoje”, nes pagal aprašymą Švedija, Norvegija, Islandija, Danija (na ir gal dar kokia Olandija) Jums tinka puikiai. Esate patriotas, mylite savo kalbą ir nenorite pabėgti nuo šeimos? – Lietuva Tėvynė mūsų. Vualia nr. 2 – Jūs žinote kurioje šalyje norite dirbti. Ko daugiau reikia? Jums tereikia tik žinoti kaip atskleisti savo sugebėjimus ir apgauti darbdavį, jog esate nr. 1 specialistas visoje visatoje.

Gerai, dabar žinau ką ir kur noriu dirbti, o tai kuo man tai padeda greičiau rasti darbą?

Kaip ir minėjome, galybė užsienio ir Lietuvos įmonių siūlo Jums darbą. Iki šiol, nežinoję ką ir kur norite dirbti, atsidarę skelbimų portalą, Jūs radote  50 000 pasiūlymų. Nuo šiol, ponas X, marketingo specialistas Norvegijoje, mato jau nebe 50 000, o tuos 2, kurie puikiai atitinka visus jo slapčiausius norus. Sveikiname, Jūs jau padarėte 90 % darbo paieškos užduočių – žinote ko norite, todėl galite savo laiką skirti TIKROMS paieškoms.

“Siūlo darbą užsienyje” – ne-e-e

“Siūlo auklės darbą” – ne-e-e-e-e-e

“Siūlo darbą betonuotojui Lietuvoje, Vilniuje” – imam!

 

 


Susijusios naujienos:

 • Rinkitės jums įdomias paslaugas internetu (2020-04-30)

  Šiandieninis pasaulis yra kupinas pasirinkimų. Žmonės gali pirkti ne tik fizinėse parduotuvėse, o taip pat ir internetinėse, jiems nereikia niekur važiuoti iš namų, nes norimas paslaugas jie gali rasti ir įsigyti vos keliais mygtuko paspaudimais. Rinktis paslaugas internetu yra labai patogus ir laiko sutaupantis sprendimas, tuo labiau jas galima ne tik išsirinkti, bet ir pasiskaityti daugiau, sužinoti naujos ir dar negirdėtos informacijos, palyginti siūlomas paslaugas su konkurentų siūlomomis paslaugomis ir galiausiai išsirinkti labiausiai tinkantį ir patinkantį variantą.

 • Skolų valdymo centras - padės susigrąžinti skolas (2020-04-30)

  Dauguma įmonių teikia mokamas paslaugas ar prekes tai, kad jos pasiektų klientą greičiau nei atvyksta apmokėjimas arba teikia reguliarias paslaugas, už kurias susimokėti reikia kiekvieną mėnesį tuo pačiu metu. Deja ne visada tokios paslaugos einasi taip kaip norėtųsi jas teikiančioms įmonėms ir tokiu būdu dėl atlaidumo ar piktavališkų veiksmų susidaro skolos. Žinoma visos pelno siekiančios įmonės bando maloniai informuoti klientus, kad būtinas tikslus ir nevėluojantis mokėjimas, tačiau visada atsiranda tokių, kurie nepaiso tokių ir panašių prašymų ir elgiasi taip kaip jie išmano. Ką daryti tokiu atveju?

   

 • Kokie būna regos sutrikimai ir kaip juos išgydyti? (2020-04-28)

  Rega – tai vienas iš svarbiausių žmogaus pojūčių, kurio dėka matome mus supančius žmones, aplinką bei visa pasaulį. Ne vienas žmogus yra susimastęs koks gyvenimas būtų netekus regos ir tai dauguma gali išgąsdinti. Norint to išvengti reikalinga nuolatinė akių priežiūra bei profilaktiniai patikrinimai, kurių dėka galima užbėgti blogiems įvykiams už akių. Egzistuoja įvairiausi akių sutrikimai, galintys turėti neigiamos įtakos regėjimui ar bendrai savijautai. Žemiau pateikti dažniausiai aptinkami sutrikimai.

   

 • Ar saugu užsisakyti paslaugas internetu? (2020-03-18)

  Laikui bėgant tobulėja viskas, tačiau sparčiausiai tai matome technologijų srityje. Matome kaip kiekvienais metais senus prietaisus keičia vis naujesni, modernesni ir visapusiškai geresni. Žmonės taikosi prie šių naujovių, todėl keičia savo įprastą gyvenimo būdą nauju. Vienas iš tokių pokyčių, apsipirkinėjimas ar paslaugų užsakymas internetu.

   

 • Buitinės technikos pirkimas internetu: praktiški patarimai (2019-11-04)

  Jeigu norite gyventi kur kas patogiau – siūlome įsigyti kuo daugiau skirtingos technikos, kuri darbus ne tik atlieka automatizuotai, tačiau ir nereikalauja beveik jokios priežiūros. Sugedus įrangai jos remontas taip pat atliekamas labai operatyviai, tad netenka investuoti daug laiko, kol gedimai bus sutvarkyti.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed