Skaitmeninis dizainas ir programavimas: įmonė prieš freelancerį
Įvairenybės
Trečiadienis, 28 Gegužė 2014 09:37

Sparčiai augant laisvai samdomų darbuotojų, siūlančių skaitmeninio dizaino ir programavimo paslaugas, skaičiui, naudinga plačiau pasidomėti darbo su įmone ar freelanceriu pliusais ir minusais.

 

Dirbant su įmone – daugiau garantijų

Įmonėms skiriant vis daugiau dėmesio vizualiniam įvaizdžiui, pastaruoju metu ypač didėja laisvai samdomų dizainerių ir programuotojų, siūlančių rinktis jų teikiamas paslaugas, skaičius. Tokias tendencijas pastebi lietuviško ir suomiško kapitalo įmonės UAB „Gamadigi“ direktorė Julija Moisenko. „Laisvai samdomų specialistų kiekis auga didėjant bendram vizualinių sprendimų profesionalų poreikiui ir sparčiai plečiantis jų turimų žinių bagažui. Dažniausiai, buvimas freelanceriu yra papildomas, analogiško darbo patirties jau turinčių specialistų darbas, padedantis sugeneruoti daugiau pajamų, ar žmonių, kurie nori patys valdyti savo darbo specifiką ir užimtumo grafiką, pasirinkimas. Tokį kelią renkasi ir tarptautinių projektų įgyvendinimo patirties norintys įgyti darbuotojai“, – svarsto J. Moisenko.

 

Vizualinės komunikacijos sprendimų kompanijos direktorė tvirtina, jog darbas su skaitmeninio dizaino ar programavimo paslaugas teikiančia įmone klientui suteikia daugiau garantijų.

 

„Visų pirma, įmonė vykdo nuolatinę komunikaciją apie savo veiklą, todėl prireikus ją galima surasti daug lengviau ir greičiau nei freelancerį, kuris neretai neturi netgi internetinės svetainės ar sutvarkyto darbų aplanko. Freelancerio paslaugomis dažniausiai naudojasi per ilgą laiką nuolatiniais tapę klientai, informacija besidalinantys „savame rate“. Taip pat svarbu, jog kompanija gali klientui pasiūlyti kompleksiškas, viena kitą papildančias paslaugas, koordinuojamas savo srities specialistų“, - sako direktorė.

 

Pasak J. Moisenko, pagrindinė problema, su kuria gali tekti susidurti renkantis darbą su freelanceriu yra tai, jog vieną dieną jis paprasčiausiai dings – tai yra neatliks suplanuoto darbo ir nepaaiškinęs priežasčių nuspręs nebetęsti projekto. Įmonėje yra kitaip – pasirašius sutartį užduotis įgyvendinama iki galo, nesvarbu su kokiomis komplikacijomis tenka susidurti proceso eigoje. Sutartys su freelanceriais taip pat pasirašinėjamos, tačiau tam reikia žymiai daugiau žmogiškųjų ir materialinių išteklių.

 

Savireklama ir pasirinkimo laisvė

Kaip teigia J. Moisenko, samdant freelancerį itin svarbus pasitikėjimas šiuo darbuotoju.

 

„Įgyvendindama projektus įmonė susitelkia į kliento poreikius ir jam skiria visą dėmesį, palaikydama nuolatinę komunikaciją, kuri nenutrūksta netgi įgyvendinus projektą. Freelanceris laiką skirsto vadovaudamasis savo užimtumo grafiku, o atlikęs numatytą darbą dažniausiai nebesirūpina tolimesniais kliento poreikiais“, – įžvalgomis dalinasi UAB „Gamadigi“ direktorė.

 

Vadovės teigimu, laisvai samdomi darbuotojai turi išmanyti ne tik sritį, kurioje dirba, bet ir turėti marketingo komunikacijos, viešųjų ryšių bei raštvedybos žinių, reikalingų norint išlaikyti tvarkingą dokumentaciją, parduoti savo paslaugas ir pritraukti naujus klientus. Įmonėse šį darbą atlieka konkrečios srities profesionalai.

 

Pagrindinė J. Moisenko išskiriama teigiama buvimo laisvai samdomu darbuotoju pusė – galimybė visiškai vadovauti savo teikiamoms paslaugoms ir nustatinėti pageidaujamas kainas.

 

„Būdamas freelanceris, žmogus gali pats fiksuoti savo veiklos kainas, rinktis tik pačius įdomiausius ar daugiausiai iššūkių keliančius projektus, planuoti laiką kaip jam patinka ir dirbti pasirinktoje aplinkoje,“ - pasakoja UAB „Gamadigi“ ekspertė ir užbaigia – „Žinoma, lyginant freelancerių ir įmonių teikiamas paslaugas, galima kainų konkurencija, tačiau, klientams, norintiems stabilumo ir užtikrintumo, nedvejodama rekomenduočiau rinktis dizaino ir programavimo sferose besispecializuojančias įmones, siūlančias kokybiškas paslaugas bei suteikiančias garantijas nudirbtiems darbams“.

 

Apie įmonę

UAB „Gamadigi” – lietuviško ir suomiško kapitalo įmonė, kuri specializuojasi vizualinės komunikacijos sprendimuose. Nuo 2012 metų UAB „Gamadigi” veikia Lietuvos, Skandinavijos ir Vakarų Europos skaitmeninės reklamos produkcijos rinkose. Kompanija teikia skaitmeninio dizaino, video montavimo, internetinių svetainių kūrybos ir reklaminių skydelių kūrimo paslaugas. Daugiau apie įmonę: www.gamadigi.com

 


Susijusios naujienos:

 • Buitinės technikos pirkimas internetu: praktiški patarimai (2019-11-04)

  Jeigu norite gyventi kur kas patogiau – siūlome įsigyti kuo daugiau skirtingos technikos, kuri darbus ne tik atlieka automatizuotai, tačiau ir nereikalauja beveik jokios priežiūros. Sugedus įrangai jos remontas taip pat atliekamas labai operatyviai, tad netenka investuoti daug laiko, kol gedimai bus sutvarkyti.

 • Siūlo darbą užsienyje: 500 000 skelbimų, iš jų 2 Jums – kaip juos greičiau surasti? (2019-02-15)

  “Siūlo darbą užsienyje!”

  “Siūlo darbą Lietuvoje!”

  “Siūlo darbą kosminėje stotyje!”

  “Siūlo darbą po vandeniu!”

  Dauguma sutiks, kad darbo paieškos ne visuomet yra pats maloniausias procesas. Skelbimų portaluose susiduriame su sunkiai aprėpiamais darbo pasiūlymų kiekiais, iš kurių dažniausiai tik keli yra tinkami. Kaip apdirbti tokį didelį informacijos kiekį sparčiau ir rasti norimą darbo vietą greičiau?

 • Viskas, ką turite žinoti apie IPTV (2018-11-02)

  Internetas daugeliui žmonių reikalingas kaip kasdieninis maistas. Televizija – kaip skanėstai. Be interneto daugelis negali įsivaizduoti savo kasdienybės, tačiau papildomam pagardinimui namuose naudojamasi ir televizijos paslaugomis, kurios įvardijamos kaip vienas patraukliausių laisvalaikio leidimo būdų. Jeigu ir Jums tiek televizija, tiek internetas yra būtina namų sąlyga, tokiu atveju IPTV yra puikus pasirinkimas.

 • Dovanos programuotojams. Ką padovanoti? (2016-12-28)

  Pinigai – lengviausias pasirinkimas, ieškant dovanos vienam ar kitam žmogui, nestokojantis ir pravartumo. Ir visgi, galvojant apie dovanas programuotojams tenka ieškoti kitų galimų opcijų, kadangi solidžios profesionalių programuotojų algos keletą banknotų paverčia ne tik idėjiškai, bet ir praktiškai beverčiais. Būtent dėl to, tenka įdėti kiek daugiau pastangų, atsižvelgiant į programuotojo poreikius tiek laisvalaikiu, tiek ir darbo metu, ieškant jam dovanos, kuri būti tiek džiuginanti, tiek ir naudinga. O tokių tikrai yra.

 • Greitas ir patogus būdas - vyriški kvepalai internetu (2016-12-05)

  Kvepalai vyramsVyrai, priešingai, nei moteriškosios lyties atstovės apsipirkinėjimą prekybos centruose vertina neigiamai. Jiems nesinori leisti laiko parduotuvėse renkantis įvairias prekes, stovėti eilėse prie kasų ar persirengimo kabinų. Turbūt ne reta moteris žino, jog norint pakankinti vyrą - jį reikia nusivesti į prekybos centrą ir priversti laukti, kol ji išsirinks kvepalus ar naujus batelius.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed