Skolų valdymo centras - padės susigrąžinti skolas
Įvairenybės
Ketvirtadienis, 30 Balandis 2020 13:57

Dauguma įmonių teikia mokamas paslaugas ar prekes tai, kad jos pasiektų klientą greičiau nei atvyksta apmokėjimas arba teikia reguliarias paslaugas, už kurias susimokėti reikia kiekvieną mėnesį tuo pačiu metu. Deja ne visada tokios paslaugos einasi taip kaip norėtųsi jas teikiančioms įmonėms ir tokiu būdu dėl atlaidumo ar piktavališkų veiksmų susidaro skolos. Žinoma visos pelno siekiančios įmonės bando maloniai informuoti klientus, kad būtinas tikslus ir nevėluojantis mokėjimas, tačiau visada atsiranda tokių, kurie nepaiso tokių ir panašių prašymų ir elgiasi taip kaip jie išmano. Ką daryti tokiu atveju?

 

 

Geriausias būdas, taupantis tiek įmonės laiką tiek ir pastangas, tai kreipimasis į skolų išieškotojus, kurie gali profesionaliai, efektyviai, o svarbiausia – greitai susisiekti su visais skolininkais ir sužinoti kiekvieną konkretų atvejį bei jį paspartinti įmonės gerovės link. Skolų išieškotojai išanalizuoja kiekvieną skolininką iki menkiausių smulkmenų, taip surasdami bent menkiausias užuomazgas, kaip būtų galima kuo draugiškiau susikalbėti su skolininkų bei apsimesti jų draugu, patarančiu susimokėti kuo anksčiau, jei nenori turėti didesnių finansinių įsipareigojimų ateityje. Skolų valdymo centras ruošiasi tokiems pokalbiams itin atsakingai, susidarinėdami galimus scenarijus, klausimus bei atsakymus. Taip bandoma užkirsti visokiems neigiamiems įvykiams už akių ir procesą atlikti kuo sėkmingiau. Paprastai kiekvienas pokalbis būna užsirašinėjamas, tam kad jei bendrauti tektų antrą kartą, būtų galima naudoti ankstesniu pokalbius kaip argumentus. Su kiekvienu skolininku susitariama dėl apmokėjimo internetu ir sekamas procesas iki pat mokėjimo atlikimo, todėl skolų valdymo centras gali tapti ilgalaikiu užsakovo partneriu.

Taigi, jei teikiate paslaugas, už kurias klientai linkę neatsiskaitinėti ar atsiskaitinėti pavėluotai, tai tokiu atveju rekomenduojama sudaryti naudingą susitarimą su skolų valdymo centru, kuris gali nuolatos rūpintis laiku ar ne laiku atliekamais apmokėjimais bei operatyviai ir sistemingai siekti, kad nesusidarytų ilgalaikių skolų, kurios gali pridaryti nemalonumų tiek užsakovui, tiek ir pačiam skolininkui finansiniais klausimais. Ieškantiems patikimų ir kokybiškų skolų valdymo centrų, rekomenduojama pasidomėti bei susisiekti su PlanasChuliganas.lt, kurie visą skolų ieškojimo procesą atlieką sistemingai ir be jokių priekaištų.

 


Susijusios naujienos:

 • Rinkitės jums įdomias paslaugas internetu (2020-04-30)

  Šiandieninis pasaulis yra kupinas pasirinkimų. Žmonės gali pirkti ne tik fizinėse parduotuvėse, o taip pat ir internetinėse, jiems nereikia niekur važiuoti iš namų, nes norimas paslaugas jie gali rasti ir įsigyti vos keliais mygtuko paspaudimais. Rinktis paslaugas internetu yra labai patogus ir laiko sutaupantis sprendimas, tuo labiau jas galima ne tik išsirinkti, bet ir pasiskaityti daugiau, sužinoti naujos ir dar negirdėtos informacijos, palyginti siūlomas paslaugas su konkurentų siūlomomis paslaugomis ir galiausiai išsirinkti labiausiai tinkantį ir patinkantį variantą.

 • Kokie būna regos sutrikimai ir kaip juos išgydyti? (2020-04-28)

  Rega – tai vienas iš svarbiausių žmogaus pojūčių, kurio dėka matome mus supančius žmones, aplinką bei visa pasaulį. Ne vienas žmogus yra susimastęs koks gyvenimas būtų netekus regos ir tai dauguma gali išgąsdinti. Norint to išvengti reikalinga nuolatinė akių priežiūra bei profilaktiniai patikrinimai, kurių dėka galima užbėgti blogiems įvykiams už akių. Egzistuoja įvairiausi akių sutrikimai, galintys turėti neigiamos įtakos regėjimui ar bendrai savijautai. Žemiau pateikti dažniausiai aptinkami sutrikimai.

   

 • Ar saugu užsisakyti paslaugas internetu? (2020-03-18)

  Laikui bėgant tobulėja viskas, tačiau sparčiausiai tai matome technologijų srityje. Matome kaip kiekvienais metais senus prietaisus keičia vis naujesni, modernesni ir visapusiškai geresni. Žmonės taikosi prie šių naujovių, todėl keičia savo įprastą gyvenimo būdą nauju. Vienas iš tokių pokyčių, apsipirkinėjimas ar paslaugų užsakymas internetu.

   

 • Buitinės technikos pirkimas internetu: praktiški patarimai (2019-11-04)

  Jeigu norite gyventi kur kas patogiau – siūlome įsigyti kuo daugiau skirtingos technikos, kuri darbus ne tik atlieka automatizuotai, tačiau ir nereikalauja beveik jokios priežiūros. Sugedus įrangai jos remontas taip pat atliekamas labai operatyviai, tad netenka investuoti daug laiko, kol gedimai bus sutvarkyti.

 • Siūlo darbą užsienyje: 500 000 skelbimų, iš jų 2 Jums – kaip juos greičiau surasti? (2019-02-15)

  “Siūlo darbą užsienyje!”

  “Siūlo darbą Lietuvoje!”

  “Siūlo darbą kosminėje stotyje!”

  “Siūlo darbą po vandeniu!”

  Dauguma sutiks, kad darbo paieškos ne visuomet yra pats maloniausias procesas. Skelbimų portaluose susiduriame su sunkiai aprėpiamais darbo pasiūlymų kiekiais, iš kurių dažniausiai tik keli yra tinkami. Kaip apdirbti tokį didelį informacijos kiekį sparčiau ir rasti norimą darbo vietą greičiau?


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed