Skolų valdymo centras - padės susigrąžinti skolas
Įvairenybės
Ketvirtadienis, 30 Balandis 2020 13:57

Dauguma įmonių teikia mokamas paslaugas ar prekes tai, kad jos pasiektų klientą greičiau nei atvyksta apmokėjimas arba teikia reguliarias paslaugas, už kurias susimokėti reikia kiekvieną mėnesį tuo pačiu metu. Deja ne visada tokios paslaugos einasi taip kaip norėtųsi jas teikiančioms įmonėms ir tokiu būdu dėl atlaidumo ar piktavališkų veiksmų susidaro skolos. Žinoma visos pelno siekiančios įmonės bando maloniai informuoti klientus, kad būtinas tikslus ir nevėluojantis mokėjimas, tačiau visada atsiranda tokių, kurie nepaiso tokių ir panašių prašymų ir elgiasi taip kaip jie išmano. Ką daryti tokiu atveju?

 

 

Geriausias būdas, taupantis tiek įmonės laiką tiek ir pastangas, tai kreipimasis į skolų išieškotojus, kurie gali profesionaliai, efektyviai, o svarbiausia – greitai susisiekti su visais skolininkais ir sužinoti kiekvieną konkretų atvejį bei jį paspartinti įmonės gerovės link. Skolų išieškotojai išanalizuoja kiekvieną skolininką iki menkiausių smulkmenų, taip surasdami bent menkiausias užuomazgas, kaip būtų galima kuo draugiškiau susikalbėti su skolininkų bei apsimesti jų draugu, patarančiu susimokėti kuo anksčiau, jei nenori turėti didesnių finansinių įsipareigojimų ateityje. Skolų valdymo centras ruošiasi tokiems pokalbiams itin atsakingai, susidarinėdami galimus scenarijus, klausimus bei atsakymus. Taip bandoma užkirsti visokiems neigiamiems įvykiams už akių ir procesą atlikti kuo sėkmingiau. Paprastai kiekvienas pokalbis būna užsirašinėjamas, tam kad jei bendrauti tektų antrą kartą, būtų galima naudoti ankstesniu pokalbius kaip argumentus. Su kiekvienu skolininku susitariama dėl apmokėjimo internetu ir sekamas procesas iki pat mokėjimo atlikimo, todėl skolų valdymo centras gali tapti ilgalaikiu užsakovo partneriu.

Taigi, jei teikiate paslaugas, už kurias klientai linkę neatsiskaitinėti ar atsiskaitinėti pavėluotai, tai tokiu atveju rekomenduojama sudaryti naudingą susitarimą su skolų valdymo centru, kuris gali nuolatos rūpintis laiku ar ne laiku atliekamais apmokėjimais bei operatyviai ir sistemingai siekti, kad nesusidarytų ilgalaikių skolų, kurios gali pridaryti nemalonumų tiek užsakovui, tiek ir pačiam skolininkui finansiniais klausimais. Ieškantiems patikimų ir kokybiškų skolų valdymo centrų, rekomenduojama pasidomėti bei susisiekti su PlanasChuliganas.lt, kurie visą skolų ieškojimo procesą atlieką sistemingai ir be jokių priekaištų.

 


Susijusios naujienos:

 • Kaip nustebinti vaikus, artėjančių švenčių proga, kad dovanos būtų tinkamos ir atitiktų šeimos biudžetą? (2021-10-26)

  Tėvams tikrai nereikia įtikti savo vaikams net ir per didžiąsias metų šventes. Anot specialistų, tėvai turi duoti savo atžaloms tuomet, kai tai leidžia finansinės sąlygos, ir apie dovanas, jų kilmę turi kalbėti anksčiau, o ne tik atėjus šventėms. Nors dovanos vaikams dažniausiai aktualios kokių nors švenčių metu, tačiau mes siūlome tiek savus, tiek kitus mylimus vaikus nustebinti kasdien, be jokios priežasties. Juk gyvenimas – nuostabus, tad reikia juo džiaugtis kuo labiau!

 • Kaip planuojant namų remontą „nenuskausminti“ savo piniginės? (2021-07-29)

  Galima sakyti, kad namų remontas yra sudėtinga užduotis, kuriai reikalingi valdymo įgūdžiai, ir kiekvienas, norintis atnaujinti nekilnojamąjį turtą, turi jausti šį vaidmenį. Viena vertus, tai tampa džiaugsmingu ir kūrybingu procesu, kita vertus, reikia pereiti kryžiaus kelią ir galiausiai palikti statybvietę po ilgos priežiūros. Atsakingai rinkitės remontininkus, prižiūrėkite projektą, atlikite sąmatas-visa tai turi būti suderinta ir tikslinga, kad tikrai išvengtumėte tokio remonto, kuris reikalauja ... pakartotinio remonto.

 • Įdomūs dalykai, kuriuos galima veikti lietingą dieną namuose (2021-07-29)

  Orų prognozė negarantuoja gerų žinių: lietus ir vėsus oras mūsų nepaliks dar kurį laiką.  O ką tokiu oru veikti, nei nesinori kojos kelti iš namų? Yra daugybė veiklų, kuriomis galima užsiimti, tačiau kartais pritrūksta idėju, ypač jei blogas oras tęsiasi ištisas savaites.

 • Vyriškas diržas - kaip išsirinkti stilingą aksesuarą? (2021-05-06)

  Diržas - yra vienas iš pagrindinių aksesuarų, leidžiančių kiekvienam vyrui paįvairinti savo išvaizdą, todėl tokį stiliaus elementą reikėtų išsirinkti kruopščiai. Laimei, šiais laikais vyriškų diržų pasirinkimas tikrai yra didelis ir už prieinamą daugeliui kainą. Džinsai, klasikinės kelnės, ar bet kokios kitos kelnės gali vizualiai pasikeisti su šiuo aksesuaru, svarbiausia atkreipti dėmesį į diržo detales. Reikėtų nepamiršti, kad vyriška mada yra konservatyvesnė nei moterų, vyrų spinta atnaujinama rečiau, kiekvienas daiktas parenkamas skrupulingai, įsivaizduojant kur ir kada bus naudojamas.

 • Rinkitės jums įdomias paslaugas internetu (2020-04-30)

  Šiandieninis pasaulis yra kupinas pasirinkimų. Žmonės gali pirkti ne tik fizinėse parduotuvėse, o taip pat ir internetinėse, jiems nereikia niekur važiuoti iš namų, nes norimas paslaugas jie gali rasti ir įsigyti vos keliais mygtuko paspaudimais. Rinktis paslaugas internetu yra labai patogus ir laiko sutaupantis sprendimas, tuo labiau jas galima ne tik išsirinkti, bet ir pasiskaityti daugiau, sužinoti naujos ir dar negirdėtos informacijos, palyginti siūlomas paslaugas su konkurentų siūlomomis paslaugomis ir galiausiai išsirinkti labiausiai tinkantį ir patinkantį variantą.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed