„Sony“ nuskynė laurus net penkiose EISA 2010-2011 geriausio produkto kategorijose
Įvairenybės
„Sony“ pasiekimai technologijų srityje dar kartą pelnė Europos vaizdo ir garso asociacijos (EISA) pripažinimą. Šiais metais EISA vertinimo komisija skyrė prizus penkiems „Sony“ produktams trimatės televizijos, skaitmeninio vaizdo ir automobilių pramogų sistemų kategorijose.

2010-2011 metų EISA apdovanojimai „Sony“ įteikti už šiuos produktus: Europos trimatį skystųjų kristalų televizorių („BRAVIA KDL-52HX900“); Europos mikrofotoapratą („ NEX-5“); Europos kompaktišką fotoaparatą („Cyber-shot DSC-HX5V“); Europos profesionalią vaizdo kamerą („Handycam HDR-AX2000E“); ir Europos automobilinę garso sistemą („Xplod XAV-70BT“).

Tokie gaminiai kaip trimačio vaizdo televizorius „BRAVIA KDL-52HX900“ rodo, kad „Sony“ kūrybos genas geba pažangias technologijas transformuoti į įspūdingas naujas patirtis. Dar daugiau – tokie gaminiai kaip fotoaparatas „ NEX-5“ su trimačio vaizdo galimybėmis parodo, kokių inovacijų galima tikėtis iš „Sony“ per šiuos metus.

Kartu su „Sony“ plėtra trimačio vaizdo technologijų pasaulyje, šįmet pelnyti apdovanojimai skaitmeninio vaizdo ir automobilinių pramogų sistemų kategorijoje akcentuoja bendrovės profesionalumą garso ir vaizdo srityje.

EISA yra didžiausia apie garso ir vaizdo techniką rašančios žiniasklaidos atstovus vienijanti organizacija Europoje, kurios nariais yra beveik 50 garso, vaizdo, foto technikos ir mobiliosios elektronikos žurnalų iš 20 Europos šalių. Apdovanojimų laimėtojus rinko vertinimo komisija, sudaryta iš žurnalistų ir nepriklausomų technikos ekspertų. EISA apdovanojimus asociacijos nariai pristatys Berlyne šių metų rugsėjo 3 dieną.

Pranešimas žiniasklaidai
 


Susijusios naujienos:

 • Rinkitės jums įdomias paslaugas internetu (2020-04-30)

  Šiandieninis pasaulis yra kupinas pasirinkimų. Žmonės gali pirkti ne tik fizinėse parduotuvėse, o taip pat ir internetinėse, jiems nereikia niekur važiuoti iš namų, nes norimas paslaugas jie gali rasti ir įsigyti vos keliais mygtuko paspaudimais. Rinktis paslaugas internetu yra labai patogus ir laiko sutaupantis sprendimas, tuo labiau jas galima ne tik išsirinkti, bet ir pasiskaityti daugiau, sužinoti naujos ir dar negirdėtos informacijos, palyginti siūlomas paslaugas su konkurentų siūlomomis paslaugomis ir galiausiai išsirinkti labiausiai tinkantį ir patinkantį variantą.

 • Skolų valdymo centras - padės susigrąžinti skolas (2020-04-30)

  Dauguma įmonių teikia mokamas paslaugas ar prekes tai, kad jos pasiektų klientą greičiau nei atvyksta apmokėjimas arba teikia reguliarias paslaugas, už kurias susimokėti reikia kiekvieną mėnesį tuo pačiu metu. Deja ne visada tokios paslaugos einasi taip kaip norėtųsi jas teikiančioms įmonėms ir tokiu būdu dėl atlaidumo ar piktavališkų veiksmų susidaro skolos. Žinoma visos pelno siekiančios įmonės bando maloniai informuoti klientus, kad būtinas tikslus ir nevėluojantis mokėjimas, tačiau visada atsiranda tokių, kurie nepaiso tokių ir panašių prašymų ir elgiasi taip kaip jie išmano. Ką daryti tokiu atveju?

   

 • Kokie būna regos sutrikimai ir kaip juos išgydyti? (2020-04-28)

  Rega – tai vienas iš svarbiausių žmogaus pojūčių, kurio dėka matome mus supančius žmones, aplinką bei visa pasaulį. Ne vienas žmogus yra susimastęs koks gyvenimas būtų netekus regos ir tai dauguma gali išgąsdinti. Norint to išvengti reikalinga nuolatinė akių priežiūra bei profilaktiniai patikrinimai, kurių dėka galima užbėgti blogiems įvykiams už akių. Egzistuoja įvairiausi akių sutrikimai, galintys turėti neigiamos įtakos regėjimui ar bendrai savijautai. Žemiau pateikti dažniausiai aptinkami sutrikimai.

   

 • Ar saugu užsisakyti paslaugas internetu? (2020-03-18)

  Laikui bėgant tobulėja viskas, tačiau sparčiausiai tai matome technologijų srityje. Matome kaip kiekvienais metais senus prietaisus keičia vis naujesni, modernesni ir visapusiškai geresni. Žmonės taikosi prie šių naujovių, todėl keičia savo įprastą gyvenimo būdą nauju. Vienas iš tokių pokyčių, apsipirkinėjimas ar paslaugų užsakymas internetu.

   

 • Buitinės technikos pirkimas internetu: praktiški patarimai (2019-11-04)

  Jeigu norite gyventi kur kas patogiau – siūlome įsigyti kuo daugiau skirtingos technikos, kuri darbus ne tik atlieka automatizuotai, tačiau ir nereikalauja beveik jokios priežiūros. Sugedus įrangai jos remontas taip pat atliekamas labai operatyviai, tad netenka investuoti daug laiko, kol gedimai bus sutvarkyti.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed