Studentai ir verslas žiniomis keisis socialinėje platformoje
Įvairenybės
Antradienis, 11 Vasaris 2014 10:59

Rūpintis būsima darbo vieta ir kurti pozityvią savo kaip specialisto reputaciją studentai turėtų pradėti dar studijų metu. Tokį verslumą skatina nauja iniciatyva „Parodyk savo žinias verslui“, kviečianti studentus savo gabumus potencialiems darbdaviams pristatyti tekstinio turinio platformoje „LingJob.lt“.

 

„Daug gerų studentų idėjų taip ir lieka neįgyvendintos dėl lėšų trūkumo, nežinojimo, kaip jas vystyti ar tiesiog laiku negavus patarimo iš patyrusio žmogaus. Siekiame, kad platformoje verslininkai galėtų pastebėti gabius jaunuolius ir ne tik pasiūlyti finansavimą, bet ir kviesti juos praktikai bei samdyti net ir be darbo patirties. Juk darbdaviui rūpi ne tik diplomas, o ką išties studentas sugeba“, – sakė „LingJob“ portalo direktorius Artūras Starovoitovas.

 

Iniciatyva skatina studentus pristatyti, ką įdomaus bei naudingo jie nuveikė universitete: ar tai būtų vertinga idėja, mintis, sprendimas verslui, svarbūs tyrimo rezultatai, ar tiesiog įdomus, kompetencijas parodantis darbas. Verslo atstovai galės matyti viešai prieinamus studentų profilius ir jų realiai sukurtus mokslinius darbus, o taip pat su jais bendrauti, diskutuoti, dalintis mintimis ir užmegzti abipusiškai naudingus santykius.

 

„Dalyvavimas projekte ir aukštojoje mokykloje rengtų darbų pristatymas visuomenės ir verslo atstovams gali padėti dar studijų metais rasti darbą bei realizuoti idėjas. Manau, kad ši iniciatyva puikus būdas studentams praktiškai pritaikyti akademines žinias ir darbus“, – sakė Lietuvos studentų sąjungos prezidentas Paulius Baltokas.

 

Projekte dalyvaujantys verslo atstovai tikisi ne tik rasti sau darbuotojų ar praktikantų. Jiems taip pat yra aktualios ir studentų idėjos bei tyrimai, galintys padėti jų verslui. Pavyzdžiui, sporto ir sveikatingumo klubų tinklas „Impuls“ įsteigė specialų prizą už geriausią teminį darbą sporto klubų tema.

 

Apie iniciatyvą informaciją savo studentams skleidžia Vytauto Didžiojo universitetas, Vilniaus Gedimino Technikos universitetas, Klaipėdos universitetas, Šiaulių universitetas, Socialinių mokslų kolegija, VU Tarptautinė verslo mokykla, Lietuvos studentų sąjunga, Lietuvos jaunimo organizacijų taryba bei informaciniai partneriai: „IQ Žurnalas“, „15min.lt“, TV laida „Universitetai.lt“.

 

Konkurse gali dalyvauti visų specialybių ar kursų studentai ir absolventai. Nuo vasario 11 d. iki balandžio 18 d. savo straipsnį, esė, tyrimą, analizę, prezentaciją, kursinį, bakalauro, magistro, darbą, disertaciją ar jų ištraukas portale „LingJob.lt“ įkėlę ir pristatę studentai, galės laimėti ir vertingų prizų: 1000 Lt vardinę stipendiją, klubo „Impuls“ abonentus, bei žurnalo „IQ“ prenumeratas. Visa informacija apie konkursą ir jo taisykles – www.lingjob.lt.

 


Susijusios naujienos:

 • Rinkitės jums įdomias paslaugas internetu (2020-04-30)

  Šiandieninis pasaulis yra kupinas pasirinkimų. Žmonės gali pirkti ne tik fizinėse parduotuvėse, o taip pat ir internetinėse, jiems nereikia niekur važiuoti iš namų, nes norimas paslaugas jie gali rasti ir įsigyti vos keliais mygtuko paspaudimais. Rinktis paslaugas internetu yra labai patogus ir laiko sutaupantis sprendimas, tuo labiau jas galima ne tik išsirinkti, bet ir pasiskaityti daugiau, sužinoti naujos ir dar negirdėtos informacijos, palyginti siūlomas paslaugas su konkurentų siūlomomis paslaugomis ir galiausiai išsirinkti labiausiai tinkantį ir patinkantį variantą.

 • Skolų valdymo centras - padės susigrąžinti skolas (2020-04-30)

  Dauguma įmonių teikia mokamas paslaugas ar prekes tai, kad jos pasiektų klientą greičiau nei atvyksta apmokėjimas arba teikia reguliarias paslaugas, už kurias susimokėti reikia kiekvieną mėnesį tuo pačiu metu. Deja ne visada tokios paslaugos einasi taip kaip norėtųsi jas teikiančioms įmonėms ir tokiu būdu dėl atlaidumo ar piktavališkų veiksmų susidaro skolos. Žinoma visos pelno siekiančios įmonės bando maloniai informuoti klientus, kad būtinas tikslus ir nevėluojantis mokėjimas, tačiau visada atsiranda tokių, kurie nepaiso tokių ir panašių prašymų ir elgiasi taip kaip jie išmano. Ką daryti tokiu atveju?

   

 • Kokie būna regos sutrikimai ir kaip juos išgydyti? (2020-04-28)

  Rega – tai vienas iš svarbiausių žmogaus pojūčių, kurio dėka matome mus supančius žmones, aplinką bei visa pasaulį. Ne vienas žmogus yra susimastęs koks gyvenimas būtų netekus regos ir tai dauguma gali išgąsdinti. Norint to išvengti reikalinga nuolatinė akių priežiūra bei profilaktiniai patikrinimai, kurių dėka galima užbėgti blogiems įvykiams už akių. Egzistuoja įvairiausi akių sutrikimai, galintys turėti neigiamos įtakos regėjimui ar bendrai savijautai. Žemiau pateikti dažniausiai aptinkami sutrikimai.

   

 • Ar saugu užsisakyti paslaugas internetu? (2020-03-18)

  Laikui bėgant tobulėja viskas, tačiau sparčiausiai tai matome technologijų srityje. Matome kaip kiekvienais metais senus prietaisus keičia vis naujesni, modernesni ir visapusiškai geresni. Žmonės taikosi prie šių naujovių, todėl keičia savo įprastą gyvenimo būdą nauju. Vienas iš tokių pokyčių, apsipirkinėjimas ar paslaugų užsakymas internetu.

   

 • Buitinės technikos pirkimas internetu: praktiški patarimai (2019-11-04)

  Jeigu norite gyventi kur kas patogiau – siūlome įsigyti kuo daugiau skirtingos technikos, kuri darbus ne tik atlieka automatizuotai, tačiau ir nereikalauja beveik jokios priežiūros. Sugedus įrangai jos remontas taip pat atliekamas labai operatyviai, tad netenka investuoti daug laiko, kol gedimai bus sutvarkyti.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed