Su naujuoju moderniu fotoaparatu „LUMIX DMC-XS3“ – pageidaujamas makiažas ar baltesni dantys vieno mygtuko spustelėjimu
Įvairenybės
Pirmadienis, 22 Liepa 2013 08:28

„Panasonic“ pristato naują stilingą ir kompaktišką skaitmeninį fotoaparatą „LUMIX DMC-XS3“. Tai klasikinio dizaino fotoaparatas su nauju 14,1 mln. taškų itin didelio jautrumo MOS vaizdo jutikliu, skirtu fotografuoti itin sudėtingomis sąlygomis ir įrašyti 1 920 x 1 080 „Full HD“ formato vaizdą. Naujasis „Panasonic“ kūrinys vos vienu spustelėjimu leis sukurti ir virtualų makiažą ar išbalinti dantis.

 

 

Naujausias skaitmenines technologijas suderinus su dydžio mažinimo technologijomis, kurios ilgai plėtotos siekiant sukurti patogius nešioti elektros prietaisus, gautas „DMC-XS3“. Jis išsiskiria itin plonu korpusu – plotis vos 14 mm. 24 mm plačiojo fotografavimo kampo ir 5 x optinio vaizdo priartinimo „LUMIX“ objektyvu (35 mm fotoaparato atitikmuo – 24-120 mm) paprasta kurti įvairiausius vaizdus. Naudojant „Panasonic“ sumaniąją skyros technologiją („Intelligent Resolution“) galima išbandyti ir 10x sumaniąją priartinimo funkciją („Intelligent Zoom“), leidžiančią daiktus pritraukti dar arčiau. „DMC-XS3“ įdiegta daugybė specialiųjų efektų, dėl kurių fotografuoti dabar dar įdomiau – kūrybinės panoramos „Creative Panorama“ ir kūrybinio valdymo „Creative Control“ funkcijos. O kūrybinio retušavimo „Creative Retouch“ ir kosmetinio retušavimo „Beauty Retouch“ funkcijos suteikia galimybę pagražinti nuotraukas iš karto po fotografavimo.

 

Paspaudus vaizdo įrašymo mygtuką, 1 920 x 1 080 „Full HD“ vaizdo įrašymas MP4 formatu pradedamas nedelsiant. „iA“ („Intelligent Auto“) režimu naudotojas gali fotografuoti gražius vaizdus naudodamas tokias papildomas funkcijas kaip optinė vaizdo stabilizavimo funkcija „MEGA O.I.S.“ („Optical Image Stabilizer“), sumanusis jautrumo valdymas „Intelligent ISO Control“, sumanusis scenų parinkimas „Intelligent Scene Selector“, sumanusis ryškumo valdymas „Intelligent Exposure“ ir veido nustatymas „Face Detection“. Vos pasirenkamas „iA“ režimas, šios įvairiapusės funkcijos pradeda veikti automatiškai, todėl galima fotografuoti nesivarginant keisti nuostatas kaskart, kai tik keičiasi sąlygos. „DMC-XS3“ turi 2,7 colių sumanųjį skystųjų kristalų ekraną su 100 proc. matymo plotu, kuris užtikrina gerą matomumą net ir ryškiai šviečiant saulei.

 

Tradicinio – seno gero – fotoaparato pagrindu sukurtas „DMC-XS3“ turi daugybę pažangių funkcijų.

 

1. Naujasis 14,1 mln. taškų ir labai jautrus MOS vaizdo jutiklis bei itin plataus kampo 24 mm „LUMIX“ objektyvas „F2.8“ su 5x priartinimo funkcija – geresnės kokybės nuotraukos ir universalesnis fotoaparatas

Naujasis „DMC-XS3“ turi 14,1 mln. taškų didelio jautrumo MOS vaizdo jutiklį, kuris greitai ir kokybiškai apdoroja nuotraukas. Gaunamos aiškios bei ryškios nuotraukos su kiek įmanoma mažiau trikdžių, net jei jos daromos esant blogam apšvietimui. Dėl didelės spartos „Venus“ procesoriaus skaitmeninio perdavimo funkcijos užtikrinamas greitas ir nepertraukiamas fotografavimas bei „Full-HD“ vaizdo įrašymas. Šis procesorius taip pat leidžia greitai įjungti fotoaparatą, o „Light Speed AF“ funkcija – nepertraukiamai fotografuoti greitai judančius objektus. Be to, sumanusis rankiniu būdu valdomas naktinis fotografavimas („Intelligent Handheld Night Shot“) įjungus „iA“ režimą suteikia galimybę atkurti gražius naktinius vaizdus su šviesomis, sluoksniuojant keliais intervalais nufotografuotas nuotraukas. Ryškūs ir kerintys nakties vaizdai gali būti fotografuojami nenaudojant trikojo.

Iš 6 elementų 5 grupėse (tarp jų 3 asferiniai lęšiai su 5 asferiniais paviršiais) sudarytas „F2.8“ plataus kampo 24 mm „LUMIX DC VARIO“ objektyvas turi 5x optinio priartinimo funkciją (35 mm fotoaparato atitikmuo – 24-120 mm), nors fotoaparato korpusas itin plonas ir kompaktiškas. Dėl ypač plataus kampo 24 mm objektyvo fotografai turi daugiau kūrybinių galimybių ir maždaug 213 proc. platesnį matymo plotą, palyginti su 35 mm fotoaparatu. Fotoaparatas užfiksuoja daugiau daiktų ribotu fokusavimo atstumu ir puikiai tinka fotografuoti grupinius portretus, objektus patalpose arba besikeičiantį kraštovaizdį. Norint nufotografuoti toli esančius daiktus, gali būti naudojama sumaniojo priartinimo funkcija („Intelligent Zoom“) – vaizdas padidinamas iki 10 kartų, tačiau vaizdo kokybė pablogėja labai nežymiai.

 

2. Kūrybinė panorama „Creative Panorama“, kūrybinis valdymas „Creative Control“, kūrybinis retušavimas „Creative Retouch“ ir kosmetinis retušavimas „Beauty Retouch“

„DMC-XS3“ įdiegta daugybė įvairiausių funkcijų, dėl kurių skaitmeninis fotografavimas tampa dar įdomesnis. Pasirinkus kūrybinės panoramos funkciją „Creative Panorama“, galima sukurti horizontalų ir (arba) vertikalų panoraminį vaizdą, kuris gaunamas naudojant nuoseklius kadrus, užfiksuotus padengiant prieš tai buvusias nuotraukas, bei pritaikyti vieną iš filtrų: sendintas („Retro“), išraiškingasis („Expressive“), šviesių tonų („High Key“), tamsių tonų („Low Key“), rusvų tonų („Sepia“), vienspalvis plataus tonų spektro („Dynamic Monochrome“), įspūdingas menas („Impressive Art“), plataus spalvų spektro („High Dynamic“), senieji laikai („Old Days“), krosprocesas („Cross Process“) ir vieno taško spalvos efektas („One Point Color“).

Kūrybinio valdymo ir kūrybinio retušavimo funkcijos sudaro 13 filtro efektų – sendintas („Retro“), išraiškingasis („Expressive“), šviesių tonų („High Key“), tamsių tonų („Low Key“), rusvų tonų („Sepia“), vienspalvis plataus tonų spektro („Dynamic Monochrome“), įspūdingas menas („Impressive Art“), plataus spalvų spektro („High Dynamic“), krosprocesas („Cross Process“), žaislinio fotoaparato efektas („Toy Effect“), miniatiūrinis efektas („Miniature Effect‘), senieji laikai („Old Days“) ir vieno taško spalvos efektas („One Point Coallor“). Kūrybinio valdymo funkcija („Creative Control“) suteikia galimybę fotografuoti su filtro efektu, kol tikrinamas vaizdo skirtumas. Tokia funkcija gali būti naudojama ir įrašant vaizdo įrašą*. Kūrybinis retušavimas („Creative Retouch“) leidžia filtro efektą pritaikyti po fotografavimo.

Naudojant kosmetinio retušavimo („Beauty Retouch“) funkciją, žmonėms galima padaryti virtualų makiažą ir jie atrodys gražiau. Vienu spustelėjimu nustatomas makiažo režimas („One-touch Make up“) leidžia rinktis iš 5 naujausio madingo makiažo modelių – natūralus („Natural“), padūmavusių akių („Smokey“), kerintis („Glamour“), linksmas („Cheerful“) ir elegantiškas („Elegant“). Taip pat galimos estetinio retušavimo („Aesthetic Retouch“) (skaistesnė oda, blizgesio pašalinimas, dantų balinimas) ir makiažinio retušavimo („Foundation“) (5 spalvų) funkcijos.

 

3. 1 920 x 1 080 „Full-HD“ vaizdo įrašymas patogiu MP4 formatu

Yra galimybė įrašyti 1 920 x 1 080 „Full-HD“ vaizdo įrašą MP4 formatu*. Paspaudus specialų mygtuką fotoaparato nugarėlėje galima iš karto pradėti įrašinėti vaizdo įrašą tuo pat metu, kai fotografuoja. Tam nereikia nustatyti jokių papildomų nuostatų. Įrašant vaizdo įrašus galimas 4x optinis priartinimas**. Populiarųjį „iA“ („Intelligent Auto“) režimą galima nustatyti ir įrašant vaizdo įrašus.

 

* Jutiklio išvestis yra 30p (NTSC) / 25p (PAL).

** Skaitmeninis vaizdo priartinimas.

• Įrašant vaizdo įrašus naudoti SD greičio klasės* (4 arba aukštesnės) kortelę.

* SD greičio klasė – tai nepertraukiamo įrašymo greičio standartas.

• Ilgiausias nepertraukiamo įrašymo laikas [MP4(FHD)] yra 20 minučių.

• Ilgiausias nepertraukiamo įrašymo laikas [MP4(FHD)] yra 29 minučių 59 sekundės.

 

4. Optinio vaizdo stabilizavimo funkcija „MEGA O.I.S.“ („Optical Image Stabilizer“) ir „iA“ („Intelligent Auto“) režimas – puikios pagalbinės funkcijos kuriant gražias nuotraukas

„Panasonic“ įtraukė „iA“ („Intelligent Auto“) režimą, kad fotoaparatą būtų kiek įmanoma paprasčiau naudoti ir išvengiama kiek įmanoma daugiau blogų kadrų. Tereikia įjungti „iA“ režimą ir iš karto aktyvinamos visos naudingos ir patogios pagalbinės fotografavimo funkcijos.

„DMC-XS3“ modeliuose „MEGA O.I.S“ („Optical Image Stabilizer“) funkcija veikia nustačius „iA“ režimą – apsaugoma nuo rankos suvirpėjimo. „MEGA O.I.S“ atlieka ne tik skaitmeninį vaizdo koregavimą: keisdamas lęšio padėtį „MEGA O.I.S.“ stabilizatorius koreguoja šviesos ašies virpesius ir juos kompensuoja. Todėl vaizdas nėra iškraipomas, o jo kokybė visada būna gera. Siekiant gauti aiškų ir ryškų vaizdą, niekas neprarandama. Be to, tokios funkcijos kaip sumanusis jautrumo valdymas „Intelligent ISO Control“, sumanusis scenų parinkimas „Intelligent Scene Selector“, sumanusis ryškumo valdymas „Intelligent Exposure“ ir veido nustatymas „Face Detection“ veikia automatiškai ir užtikrina geriausius rezultatus.

 

5. Kitos fotoaparato funkcionalumą didinančios ypatybės

- Suderinamumas su „MicroSD/SDHC“ kortelėmis

Nuotraukos ir vaizdo įrašai įrašomi į itin mažas „MicroSD/SDHC“ korteles, kurios taip pat tinka daugumai išmaniųjų telefonų.

- AC ir (arba) USB įkroviklis

Fotoaparato baterija, atsižvelgiant į vartotojo poreikius, gali būti įkraunama naudojant AC arba USB jungtį.

 


Susijusios naujienos:

 • Rinkitės jums įdomias paslaugas internetu (2020-04-30)

  Šiandieninis pasaulis yra kupinas pasirinkimų. Žmonės gali pirkti ne tik fizinėse parduotuvėse, o taip pat ir internetinėse, jiems nereikia niekur važiuoti iš namų, nes norimas paslaugas jie gali rasti ir įsigyti vos keliais mygtuko paspaudimais. Rinktis paslaugas internetu yra labai patogus ir laiko sutaupantis sprendimas, tuo labiau jas galima ne tik išsirinkti, bet ir pasiskaityti daugiau, sužinoti naujos ir dar negirdėtos informacijos, palyginti siūlomas paslaugas su konkurentų siūlomomis paslaugomis ir galiausiai išsirinkti labiausiai tinkantį ir patinkantį variantą.

 • Skolų valdymo centras - padės susigrąžinti skolas (2020-04-30)

  Dauguma įmonių teikia mokamas paslaugas ar prekes tai, kad jos pasiektų klientą greičiau nei atvyksta apmokėjimas arba teikia reguliarias paslaugas, už kurias susimokėti reikia kiekvieną mėnesį tuo pačiu metu. Deja ne visada tokios paslaugos einasi taip kaip norėtųsi jas teikiančioms įmonėms ir tokiu būdu dėl atlaidumo ar piktavališkų veiksmų susidaro skolos. Žinoma visos pelno siekiančios įmonės bando maloniai informuoti klientus, kad būtinas tikslus ir nevėluojantis mokėjimas, tačiau visada atsiranda tokių, kurie nepaiso tokių ir panašių prašymų ir elgiasi taip kaip jie išmano. Ką daryti tokiu atveju?

   

 • Kokie būna regos sutrikimai ir kaip juos išgydyti? (2020-04-28)

  Rega – tai vienas iš svarbiausių žmogaus pojūčių, kurio dėka matome mus supančius žmones, aplinką bei visa pasaulį. Ne vienas žmogus yra susimastęs koks gyvenimas būtų netekus regos ir tai dauguma gali išgąsdinti. Norint to išvengti reikalinga nuolatinė akių priežiūra bei profilaktiniai patikrinimai, kurių dėka galima užbėgti blogiems įvykiams už akių. Egzistuoja įvairiausi akių sutrikimai, galintys turėti neigiamos įtakos regėjimui ar bendrai savijautai. Žemiau pateikti dažniausiai aptinkami sutrikimai.

   

 • Ar saugu užsisakyti paslaugas internetu? (2020-03-18)

  Laikui bėgant tobulėja viskas, tačiau sparčiausiai tai matome technologijų srityje. Matome kaip kiekvienais metais senus prietaisus keičia vis naujesni, modernesni ir visapusiškai geresni. Žmonės taikosi prie šių naujovių, todėl keičia savo įprastą gyvenimo būdą nauju. Vienas iš tokių pokyčių, apsipirkinėjimas ar paslaugų užsakymas internetu.

   

 • Buitinės technikos pirkimas internetu: praktiški patarimai (2019-11-04)

  Jeigu norite gyventi kur kas patogiau – siūlome įsigyti kuo daugiau skirtingos technikos, kuri darbus ne tik atlieka automatizuotai, tačiau ir nereikalauja beveik jokios priežiūros. Sugedus įrangai jos remontas taip pat atliekamas labai operatyviai, tad netenka investuoti daug laiko, kol gedimai bus sutvarkyti.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed