„SysAdmin 2012“ turnyre išaiškės geriausi šalies IT sistemų administratoriai
Įvairenybės
Penktadienis, 07 Rugsėjis 2012 11:30

UAB „Baltnetos komunikacijos“ kviečia visus šalies IT sistemų administratorius susirungti dėl geriausiųjų vardo: rugsėjo pabaigoje-spalio pradžioje organizuojamas jau tradicija tapęs sistemų administratoriams skirtas turnyras „SysAdmin 2012“. Šiais metais IT specialistai savo žinias galės pademonstruoti įveikdami tris žaidimo etapus, vyksiančius rugsėjo 21, 28 ir spalio 5 dienomis.

„Sistemų administratoriaus darbas nėra paprastas – kiekvieną dieną šios srities specialistams tenka spręsti užduotis, reikalaujančias aukštos kompetencijos ir specialių žinių. „SysAdmin“ turnyras suteikia galimybę IT specialistams kūrybiškiau pažiūrėti į savo kasdienį darbą ir, žinoma, palyginti savo žinias su kolegomis“, – sako Audrius Žemgulis, UAB „Baltnetos komunikacijos“ technikos direktorius.
Geriausi šalies sistemų administratoriai „SysAdmin“ turnyro metu bus renkami trečiąjį kartą. Pirmiausia savo žinias jie galės pritaikyti spręsdami virtualias užduotis atrankiniame ture. Vėliau dalyviai išbandys orientacinius sugebėjimus antrajame ture, po kurio susirungs „SysAdmin 2012“ finale – Vilniaus mieste organizuojamame orientaciniame žaidime. Visų etapų metu komandoms teks įveikti sudėtingus IT sistemų administravimo klausimus. Žaidimo metu dalyviai galės naudotis mobiliuoju internetu, kuriuo finaliniame etape aprūpins mobilusis operatorius „Bitė“.

„Sprendžiant užduotis teks pasitelkti ne tik galvą, taigi be kompiuterio ir kitos technikos dalyviams taip pat rekomenduojame pasiruošti atsarginius drabužių komplektus“, – prideda A. Žemgulis.

„SysAdmin 2012“ turnyro nugalėtojais taps greičiausiai teisingai užduotis įveikusi sistemų administratorių komanda, kuriai atiteks UAB „Baltnetos komunikacijos“ įsteigtas 1000 eurų vertės prizas. Turnyro dalyviai taip pat bus apdovanoti pasaulinės saugumo sprendimų kūrėjos „ESET“ atstovės Lietuvoje UAB „NOD Baltic“ ir infrastruktūrinius sprendimus verslui bei viešajam sektoriui siūlančios technologijų kompanijos „Simplea“ specialiaisiais prizais.

Iššūkiui kviečiami visi Lietuvos sistemų administratoriai, nepriklausomai nuo sistemų, kurias prižiūri ir organizacijų, kuriose dirba. Renginys nemokamas, jame dalyvaus tik užsiregistravę asmenys. Daugiau informacijos rasti bei iki rugsėjo 19 d. užsiregistruoti į „SysAdmin 2012“ turnyrą galima interneto svetainėje www.sysadmin2012.lt.

 


Susijusios naujienos:

 • Rinkitės jums įdomias paslaugas internetu (2020-04-30)

  Šiandieninis pasaulis yra kupinas pasirinkimų. Žmonės gali pirkti ne tik fizinėse parduotuvėse, o taip pat ir internetinėse, jiems nereikia niekur važiuoti iš namų, nes norimas paslaugas jie gali rasti ir įsigyti vos keliais mygtuko paspaudimais. Rinktis paslaugas internetu yra labai patogus ir laiko sutaupantis sprendimas, tuo labiau jas galima ne tik išsirinkti, bet ir pasiskaityti daugiau, sužinoti naujos ir dar negirdėtos informacijos, palyginti siūlomas paslaugas su konkurentų siūlomomis paslaugomis ir galiausiai išsirinkti labiausiai tinkantį ir patinkantį variantą.

 • Skolų valdymo centras - padės susigrąžinti skolas (2020-04-30)

  Dauguma įmonių teikia mokamas paslaugas ar prekes tai, kad jos pasiektų klientą greičiau nei atvyksta apmokėjimas arba teikia reguliarias paslaugas, už kurias susimokėti reikia kiekvieną mėnesį tuo pačiu metu. Deja ne visada tokios paslaugos einasi taip kaip norėtųsi jas teikiančioms įmonėms ir tokiu būdu dėl atlaidumo ar piktavališkų veiksmų susidaro skolos. Žinoma visos pelno siekiančios įmonės bando maloniai informuoti klientus, kad būtinas tikslus ir nevėluojantis mokėjimas, tačiau visada atsiranda tokių, kurie nepaiso tokių ir panašių prašymų ir elgiasi taip kaip jie išmano. Ką daryti tokiu atveju?

   

 • Kokie būna regos sutrikimai ir kaip juos išgydyti? (2020-04-28)

  Rega – tai vienas iš svarbiausių žmogaus pojūčių, kurio dėka matome mus supančius žmones, aplinką bei visa pasaulį. Ne vienas žmogus yra susimastęs koks gyvenimas būtų netekus regos ir tai dauguma gali išgąsdinti. Norint to išvengti reikalinga nuolatinė akių priežiūra bei profilaktiniai patikrinimai, kurių dėka galima užbėgti blogiems įvykiams už akių. Egzistuoja įvairiausi akių sutrikimai, galintys turėti neigiamos įtakos regėjimui ar bendrai savijautai. Žemiau pateikti dažniausiai aptinkami sutrikimai.

   

 • Ar saugu užsisakyti paslaugas internetu? (2020-03-18)

  Laikui bėgant tobulėja viskas, tačiau sparčiausiai tai matome technologijų srityje. Matome kaip kiekvienais metais senus prietaisus keičia vis naujesni, modernesni ir visapusiškai geresni. Žmonės taikosi prie šių naujovių, todėl keičia savo įprastą gyvenimo būdą nauju. Vienas iš tokių pokyčių, apsipirkinėjimas ar paslaugų užsakymas internetu.

   

 • Buitinės technikos pirkimas internetu: praktiški patarimai (2019-11-04)

  Jeigu norite gyventi kur kas patogiau – siūlome įsigyti kuo daugiau skirtingos technikos, kuri darbus ne tik atlieka automatizuotai, tačiau ir nereikalauja beveik jokios priežiūros. Sugedus įrangai jos remontas taip pat atliekamas labai operatyviai, tad netenka investuoti daug laiko, kol gedimai bus sutvarkyti.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed