„Technologijų ir inovacijų centrui“ suteiktas informacijos saugumo standartas
Įvairenybės
Ketvirtadienis, 17 Spalis 2013 17:37

Vienos didžiausių Lietuvos IT ir telekomunikacijų  bendrovių „Technologijų ir inovacijų centras“ informacijos saugumo vadybos sistema buvo įvertinta tarptautiniu ISO27001 sertifikatu. Šis sertifikatas liudija, kad įmonė tinkamai valdo informaciją bei užtikrina aukštą jos saugumo lygį.


Siekiant tinkamai valdyti informaciją, su ISO27001 reikalavimais mokymų metu buvo supažindinti daugiau nei pusšimtis „Technologijų ir inovacijų centro“ darbuotojų. Su informacijos saugojimu, mainais ir apdorojimu susiję specialistai gavo sertifikatus, įrodančius aukštas informacijos saugumo valdymo kompetencijas.


„Esame atsakingi už savo klientų – strateginių Lietuvos įmonių – informacijos saugą, todėl dirbdami tinkamam informacijos valdymui visuomet skyrėme ypatingą dėmesį. Gautas ISO 27001 sertifikatas bus garantas, suteiksiantis klientams didesnio pasitikėjimo, patikint svarbios ir konfidencialios informacijos saugą“, - teigė „Technologijų ir inovacijų centro“ generalinis direktorius Marius Juknevičius.


Pasak M.Juknevičiaus, ISO 27001 standartas leis užtikrinti informacijos saugumą, veiklos tęstinumą ir tinkamą rizikos valdymą. „Technologijų ir inovacijų centro“ klientai – Lietuvos elektros energetikos sektoriaus įmonės, todėl informacijos mainai ir sauga turi atitikti griežčiausius tarptautinius reikalavimus.


Informacijos sauga ypatingai svarbi ir aptarnaujant bendrovės komercinius klientus – didžiuosius Lietuvos bankus, ryšio operatorius, valstybines institucijas. Aukštu „Tier III“ patikimumo lygiu įvertinto naujai statomo duomenų centro „Data INN“ klientams gautas ISO 27001 sertifikatas bus papildoma garantija, kad duomenų centre saugomi bei tinklais perduodami duomenys yra saugūs.


Bendrovei „Technologijų ir inovacijų centras“ suteiktas ISO27001 standartas rodo, jog įmonė užtikrina akcininkų ir klientų pasitikėjimą, valdydama informaciją pagal aukščiausius saugumo standartus, o įmonės veikla atitinka jai taikomus įstatymus, teisinius ir norminius bei sutartinius reikalavimus. ISO27001 sertifikatas patvirtina ir tai, kad Technologijų ir inovacijų centras turi teisę dalyvauti  viešuosiuose pirkimų konkursuose, kuriuose reikalaujama šį sertifikatą turėti.


Praeitais metais įmonė yra įdiegusi kokybės vadybos sistemą, kuri buvo įvertinta tarptautiniu ISO9001 sertifikatu. Šių abiejų vadybos sistemų diegimas ir sertifikavimas buvo dalinai finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo lėšų pagal Ekonomikos augimo veiksmų programą (priemonė Procesas LT).

Apie Technologijų ir inovacijų centrą:
UAB „Technologijų ir inovacijų centras“ – viena didžiausių Lietuvoje ITT bendrovių, teikianti IT ir telekomunikacijų paslaugas elektros energetikos sektoriaus bendrovėms bei komerciniams klientams – didžiausiems Lietuvos bankams, ryšio tiekėjams ir operatoriams, valstybinėms institucijoms. Technologijų ir inovacijų centras valdo virš 1,5 tūkst. km ilgio magistralinį optinį tinklą, dengiantį visus pagrindinius Lietuvos miestus ir rajonų centrus, prižiūri virš 249 taikomųjų, dispečerinio valdymo bei duomenų perdavimo sistemų, atlieka 250 tarnybinių stočių ir virš 3000 kompiuterinių darbo vietų visoje Lietuvoje priežiūrą ir aptarnavimą. Įmonė taip pat projektuoja, diegia ir aptarnauja integruotas IT sistemas, siūlo klientų poreikius ir standartus atitinkančias duomenų centrų paslaugas.


Technologijų ir inovacijų centras buvo įkurtas 2010 m., apjungus iki šiol atskirose Lietuvos elektros energetikos sektoriaus bendrovėse dirbusius IT, telekomunikacijų bei technologinių įrenginių valdymo specialistus. Septyniuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose dirba daugiau apie 200 darbuotojų. Įmonėje įdiegta ISO 9001 standartus atitinkanti kokybės vadybos sistema.

 


Susijusios naujienos:

 • Rinkitės jums įdomias paslaugas internetu (2020-04-30)

  Šiandieninis pasaulis yra kupinas pasirinkimų. Žmonės gali pirkti ne tik fizinėse parduotuvėse, o taip pat ir internetinėse, jiems nereikia niekur važiuoti iš namų, nes norimas paslaugas jie gali rasti ir įsigyti vos keliais mygtuko paspaudimais. Rinktis paslaugas internetu yra labai patogus ir laiko sutaupantis sprendimas, tuo labiau jas galima ne tik išsirinkti, bet ir pasiskaityti daugiau, sužinoti naujos ir dar negirdėtos informacijos, palyginti siūlomas paslaugas su konkurentų siūlomomis paslaugomis ir galiausiai išsirinkti labiausiai tinkantį ir patinkantį variantą.

 • Skolų valdymo centras - padės susigrąžinti skolas (2020-04-30)

  Dauguma įmonių teikia mokamas paslaugas ar prekes tai, kad jos pasiektų klientą greičiau nei atvyksta apmokėjimas arba teikia reguliarias paslaugas, už kurias susimokėti reikia kiekvieną mėnesį tuo pačiu metu. Deja ne visada tokios paslaugos einasi taip kaip norėtųsi jas teikiančioms įmonėms ir tokiu būdu dėl atlaidumo ar piktavališkų veiksmų susidaro skolos. Žinoma visos pelno siekiančios įmonės bando maloniai informuoti klientus, kad būtinas tikslus ir nevėluojantis mokėjimas, tačiau visada atsiranda tokių, kurie nepaiso tokių ir panašių prašymų ir elgiasi taip kaip jie išmano. Ką daryti tokiu atveju?

   

 • Kokie būna regos sutrikimai ir kaip juos išgydyti? (2020-04-28)

  Rega – tai vienas iš svarbiausių žmogaus pojūčių, kurio dėka matome mus supančius žmones, aplinką bei visa pasaulį. Ne vienas žmogus yra susimastęs koks gyvenimas būtų netekus regos ir tai dauguma gali išgąsdinti. Norint to išvengti reikalinga nuolatinė akių priežiūra bei profilaktiniai patikrinimai, kurių dėka galima užbėgti blogiems įvykiams už akių. Egzistuoja įvairiausi akių sutrikimai, galintys turėti neigiamos įtakos regėjimui ar bendrai savijautai. Žemiau pateikti dažniausiai aptinkami sutrikimai.

   

 • Ar saugu užsisakyti paslaugas internetu? (2020-03-18)

  Laikui bėgant tobulėja viskas, tačiau sparčiausiai tai matome technologijų srityje. Matome kaip kiekvienais metais senus prietaisus keičia vis naujesni, modernesni ir visapusiškai geresni. Žmonės taikosi prie šių naujovių, todėl keičia savo įprastą gyvenimo būdą nauju. Vienas iš tokių pokyčių, apsipirkinėjimas ar paslaugų užsakymas internetu.

   

 • Buitinės technikos pirkimas internetu: praktiški patarimai (2019-11-04)

  Jeigu norite gyventi kur kas patogiau – siūlome įsigyti kuo daugiau skirtingos technikos, kuri darbus ne tik atlieka automatizuotai, tačiau ir nereikalauja beveik jokios priežiūros. Sugedus įrangai jos remontas taip pat atliekamas labai operatyviai, tad netenka investuoti daug laiko, kol gedimai bus sutvarkyti.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed