Vilniuje atidarytas naujas „Cgates“ klientų aptarnavimo skyrius
Įvairenybės
Ketvirtadienis, 18 Spalis 2012 08:44

Šią savaitę antroji pagal dydį Lietuvoje televizijos ir interneto bendrovė „Cgates“ Vilniuje atidarė naują klientų aptarnavimo skyrių. Erdvus, jaukus ir modernus centras duris atvėrė neseniai pastatytame verslo centre „Baltic Hearts“, įsikūrusiame Ukmergės g. 120. Naujasis „Cgates“ skyrius čia užima net 100 kv. m. Iki metų pabaigos klientai bus priimami ir senajame salone, esančiame S. Konarskio g. 49.

 

„Naujajame salone įdiegėme modernią eilių valdymo sistemą, kuri labai pagreitins klientų aptarnavimą, leis kviesti klientus mažiausiai užimtu laiku, taip išvengiant eilių, – pastebi „Cgates“ pardavimų ir klientų aptarnavimo departamento direktorius Andrius Girdvainis. – Be to, klientams bus daug paprasčiau mus pasiekti, nes naujasis skyrius yra strategiškai itin patogioje lokacijoje – pačiame miesto viduryje“.

 

Pasak A. Girdvainio, klientų aptarnavimo skyrius yra ir patogiau pasiekiamas iš įvairių miesto vietų. Važiuojantiems iš Šeškinės, Fabijoniškių ar Pašilaičių mikrorajonų reikėtų rinktis 2, 6, 8, 24, 40, 43, 46, 49, 52A, 56 arba 73 maršruto autobusus, o keliaujantiems iš miesto centro ar nuo Spaudos rūmų – 30, 47 ar 49 maršruto autobusus. „Atvykusieji į naujajį saloną automobiliu, į specialiai „Cgates“ klientams skirtą erdvią automobilių stovėjimo aikštelę galės įvažiuoti tiek nuo prekybos centro „Panorama“, tiek nuo Ukmergės gatvės pusės. Saugiai palikę automobilį, jie iš aikštelės į „Cgates“ saloną galės pakilti liftu“, – sako jis.

 

A. Girdvainio teigimu, kuriant naujojo salono apipavidalinimą, pirmiausia buvo atsižvelgta į klientų poreikius ir jiems kuriamas asociacijas, todėl visos idėjos buvo orientuotos į jaunatviškumą, netikėtumo įspūdį, įmonės veržlumo, aptarnavimo greičio akcentavimą. Aptarnavimo skyriuje specialiai atsisakyta lubų, siekiant sukurti asociascijas tarp „Cgates“ teikiamų paslaugų ir interjero. Naujojo salono dizaino koncepciją įgyvendino bendrovė UAB „Ergolain“.

 

Klientų patogumui darbo dienomis naujasis klientų aptarnavimo skyrius dirbs nuo 9 val. iki 19 val., o šeštadieniais – nuo 10 val. iki 15 val. Bendruoju „Cgates“ telefonu 19900 į klientų skambučius bendrovės specialistai atsakys nuo 8 val. iki 20 val. darbo dienomis bei nuo 10 val. iki 20 val. savaitgaliais.

 

Įmonių grupė „Cgates“, pradėjusi veiklą 1991 m., yra televizijos ir interneto tiekėja. Ryšių reguliavimo tarnybos duomenimis, „Cgates“ grupė yra antroji pagal dydį fiksuoto interneto ir mokamos televizijos paslaugų teikėja Lietuvoje. Įmonių grupė taip pat yra sparčiausiai abonentų skaičiumi auganti skaitmeninės televizijos bendrovė. UAB „Cgates“ kartu su UAB „Mikrovisatos TV" teikia paslaugas 500 tūkst. gyventojų Vilniuje, Kaune, Alytuje, Marijampolėje, Šilutėje, Vilkaviškyje bei Lentvaryje.

 


Susijusios naujienos:

 • Rinkitės jums įdomias paslaugas internetu (2020-04-30)

  Šiandieninis pasaulis yra kupinas pasirinkimų. Žmonės gali pirkti ne tik fizinėse parduotuvėse, o taip pat ir internetinėse, jiems nereikia niekur važiuoti iš namų, nes norimas paslaugas jie gali rasti ir įsigyti vos keliais mygtuko paspaudimais. Rinktis paslaugas internetu yra labai patogus ir laiko sutaupantis sprendimas, tuo labiau jas galima ne tik išsirinkti, bet ir pasiskaityti daugiau, sužinoti naujos ir dar negirdėtos informacijos, palyginti siūlomas paslaugas su konkurentų siūlomomis paslaugomis ir galiausiai išsirinkti labiausiai tinkantį ir patinkantį variantą.

 • Skolų valdymo centras - padės susigrąžinti skolas (2020-04-30)

  Dauguma įmonių teikia mokamas paslaugas ar prekes tai, kad jos pasiektų klientą greičiau nei atvyksta apmokėjimas arba teikia reguliarias paslaugas, už kurias susimokėti reikia kiekvieną mėnesį tuo pačiu metu. Deja ne visada tokios paslaugos einasi taip kaip norėtųsi jas teikiančioms įmonėms ir tokiu būdu dėl atlaidumo ar piktavališkų veiksmų susidaro skolos. Žinoma visos pelno siekiančios įmonės bando maloniai informuoti klientus, kad būtinas tikslus ir nevėluojantis mokėjimas, tačiau visada atsiranda tokių, kurie nepaiso tokių ir panašių prašymų ir elgiasi taip kaip jie išmano. Ką daryti tokiu atveju?

   

 • Kokie būna regos sutrikimai ir kaip juos išgydyti? (2020-04-28)

  Rega – tai vienas iš svarbiausių žmogaus pojūčių, kurio dėka matome mus supančius žmones, aplinką bei visa pasaulį. Ne vienas žmogus yra susimastęs koks gyvenimas būtų netekus regos ir tai dauguma gali išgąsdinti. Norint to išvengti reikalinga nuolatinė akių priežiūra bei profilaktiniai patikrinimai, kurių dėka galima užbėgti blogiems įvykiams už akių. Egzistuoja įvairiausi akių sutrikimai, galintys turėti neigiamos įtakos regėjimui ar bendrai savijautai. Žemiau pateikti dažniausiai aptinkami sutrikimai.

   

 • Ar saugu užsisakyti paslaugas internetu? (2020-03-18)

  Laikui bėgant tobulėja viskas, tačiau sparčiausiai tai matome technologijų srityje. Matome kaip kiekvienais metais senus prietaisus keičia vis naujesni, modernesni ir visapusiškai geresni. Žmonės taikosi prie šių naujovių, todėl keičia savo įprastą gyvenimo būdą nauju. Vienas iš tokių pokyčių, apsipirkinėjimas ar paslaugų užsakymas internetu.

   

 • Buitinės technikos pirkimas internetu: praktiški patarimai (2019-11-04)

  Jeigu norite gyventi kur kas patogiau – siūlome įsigyti kuo daugiau skirtingos technikos, kuri darbus ne tik atlieka automatizuotai, tačiau ir nereikalauja beveik jokios priežiūros. Sugedus įrangai jos remontas taip pat atliekamas labai operatyviai, tad netenka investuoti daug laiko, kol gedimai bus sutvarkyti.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed