Viskas, ką turite žinoti apie IPTV
Įvairenybės
Penktadienis, 02 Lapkritis 2018 12:53

Internetas daugeliui žmonių reikalingas kaip kasdieninis maistas. Televizija – kaip skanėstai. Be interneto daugelis negali įsivaizduoti savo kasdienybės, tačiau papildomam pagardinimui namuose naudojamasi ir televizijos paslaugomis, kurios įvardijamos kaip vienas patraukliausių laisvalaikio leidimo būdų. Jeigu ir Jums tiek televizija, tiek internetas yra būtina namų sąlyga, tokiu atveju IPTV yra puikus pasirinkimas.

Jeigu namuose turite interneto prieigą – tokiu atveju daugelis tiekėjų siūlo išbandyti ir internetinės televizijos paslaugas. Problema, kad daugelis net nepagalvoję renkasi skaitmeninę televiziją, kai IPTV gali dažnai tapti geresnis ir paprastesnis pasirinkimas norintiems žiūrėti televiziją, valdyti kanalus ir mėgautis kokybe, kuri leis filmus namuose žiūrėti tarsi kino teatre.

IPTV yra telekomunikacinė sistema, kuri naudojantis interneto ryšiu transliuoja televizijos signalus, tad suteikiama galimybė vieno tiekėjo sąskaita naudotis dvejomis galimybėmis.


IPTV galimybės, kurias turi įvertinti kiekvienas


Žinoma, kiekvienas ieškantis interneto bei televizijos paslaugų, pirmiausia siekia aukštos kokybės bei žemos kainos santykio. Dažniausiai užsisakant abi paslaugas komplekte pavyksta sumokėti mažiau nei naudojantis kiekviena atskirai. Taigi, investuojant į funkcionalumą tuo pačiu pavyks sutaupyti ir mėgautis puikia raiška bei plačiu kanalų pasirinkimu, kuris prasideda nuo lietuviškų ir tęsiasi link užsienietiškų. Todėl vis minime kokybę? Kadangi IPTV siūlo aukštos kokybės vaizdo bei garso privalumus, kurie leis filmus namuose žiūrėti kaip kino teatre. Ypač vertinama HD vaizdo kokybė, kurią siūlo IPTV televizija.

IPTV pasirenkama ir tokiu atveju, kai norisi sutaupyti laiko bei išvengti namuose papildomos įrangos, kuri renka dulkes. Pamirškite priedėlius, antenas ir lėkštes, kurios tvirtinamos prie namo fasado. Su IPTV nereikės daug įrangos, kadangi tiek televizijai, tiek internetui yra naudojamas vienas kabelis. Žinoma, pavyks sutaupyti ne tik vietos, tačiau ir pinigų, kadangi įranga, kurią suteikia tiekėjai, dažniausiai apmokestinama.

Galiausiai, IPTV galima žiūrėti ne tik per televizorių, tačiau ir kompiuterį, planšetinius kompiuterius. Viskas – kliento patogumui, kad jis neatsiliktų nuo naujienų kad ir kur būtų!


Tiekėjų pasiūla ir Jūsų pasirinkimas

 

IPTV paslaugas siūlo ne vienas tiekėjas. Kadangi auga paklausa – didėja ir pasiūla, tad kartais susirasti Jums priimtiniausią pasiūlymą gali būti gana sudėtinga. Į pagalbą atskuba myPlan specialistai, kurie visiškai nemokamai pagal Jūsų poreikius suras geriausią IPTV televizijos tiekėją. Sutaupykite laiko ir palikite darbus tiems, kurie domisi inovacijos bei pasiūlymais kiekvieną dieną.

Bene dažniausiai IPTV paslaugos pasirenkamos iš TELIA tiekėjo. Jeigu esate TELIA klientas – tokiu atveju galite pasinaudoti papildomais pasiūlymais ir nemokamai išbandyti šios televizijos galimybes. Tai padeda paprasčiau apsispręsti, ar paslaugos Jums tinka. Didelis privalumas, kad ši televizija suteikia galimybę matyti tiek lietuviškus, tiek užsienietiškus kanalus ne tik Lietuvoje, tačiau ir visose ES šalyse. Papildomai internetu TELIA televizija leidžia peržiūrėti jau anksčiau matytas laidas dar kartą. Šiuo metu tiekėjas siūlo net 35 kanalus bei patogiai pateikiamą TV programą, kuri leis greitai ir paprastai susirasti kanalą, kurį tuo metu norite žiūrėti.

Kita IPTV alternatyva – MEZON. Lygiai taip pat greta televizijos žiūrėjimo suteikiama ir daugiau privalumų, kurie padeda būti išmaniu kiekviename žingsnyje. Įrašykite laidas ir laikykite jas net 14 dienų savo archyvuose. Taip pat suteikiama galimybė atsisukti norimą filmą, kuris jau buvo rodytas. Galiausiai, suteikiamos ir tokios papildomos smulkmenos, kaip kad orų prognozė ir radijo paslaugos, kurios leis jaustis dar išmanesniu.

Yra ir daugiau tiekėjų, kurie teikia IPTV paslaugas, pavyzdžiui, Splius ir Penki, tad skiriantis galimybėms tuo pačiu skiriasi ir poreikiai. Kadangi užsisakius paslaugas dažniausiai pasirašoma terminuota sutartis – verta rinktis labiausiai Jums tinkamą variantą, kad paskui galėtumėte mėgautis nauda negalvodami apie smulkmenas, kurios netenkina Jūsų.

 


Susijusios naujienos:

 • Viskas išmanėja: dabar galite kreiptis į skyrybų advokatą ir internetu (2020-03-25)

  Skyrybų centras21 amžiuje tiek Lietuvoje, tiek visame pasaulyje skyrybos nėra labai didelė naujiena. Žmonės kuria šeimas, tačiau maždaug kas antra griūva dėl pačių įvairiausių priežasčių. Skyrybos pačios jau iš savęs yra nemalonus procesas, kurio nenori niekas, bet jeigu taip gyvenime nutinka, kad jis yra būtinas, tai tokiu atveju geriausias sprendimas yra kreiptis į skyrybų advokatus ir neskaudinti savęs dar labiau tęsiant santuoką su žmogumi, su kuriuo jaučiamasi nelaimingu.

   

 • Ar saugu užsisakyti paslaugas internetu? (2020-03-18)

  Laikui bėgant tobulėja viskas, tačiau sparčiausiai tai matome technologijų srityje. Matome kaip kiekvienais metais senus prietaisus keičia vis naujesni, modernesni ir visapusiškai geresni. Žmonės taikosi prie šių naujovių, todėl keičia savo įprastą gyvenimo būdą nauju. Vienas iš tokių pokyčių, apsipirkinėjimas ar paslaugų užsakymas internetu.

   

 • Buitinės technikos pirkimas internetu: praktiški patarimai (2019-11-04)

  Jeigu norite gyventi kur kas patogiau – siūlome įsigyti kuo daugiau skirtingos technikos, kuri darbus ne tik atlieka automatizuotai, tačiau ir nereikalauja beveik jokios priežiūros. Sugedus įrangai jos remontas taip pat atliekamas labai operatyviai, tad netenka investuoti daug laiko, kol gedimai bus sutvarkyti.

 • Siūlo darbą užsienyje: 500 000 skelbimų, iš jų 2 Jums – kaip juos greičiau surasti? (2019-02-15)

  “Siūlo darbą užsienyje!”

  “Siūlo darbą Lietuvoje!”

  “Siūlo darbą kosminėje stotyje!”

  “Siūlo darbą po vandeniu!”

  Dauguma sutiks, kad darbo paieškos ne visuomet yra pats maloniausias procesas. Skelbimų portaluose susiduriame su sunkiai aprėpiamais darbo pasiūlymų kiekiais, iš kurių dažniausiai tik keli yra tinkami. Kaip apdirbti tokį didelį informacijos kiekį sparčiau ir rasti norimą darbo vietą greičiau?

 • Dovanos programuotojams. Ką padovanoti? (2016-12-28)

  Pinigai – lengviausias pasirinkimas, ieškant dovanos vienam ar kitam žmogui, nestokojantis ir pravartumo. Ir visgi, galvojant apie dovanas programuotojams tenka ieškoti kitų galimų opcijų, kadangi solidžios profesionalių programuotojų algos keletą banknotų paverčia ne tik idėjiškai, bet ir praktiškai beverčiais. Būtent dėl to, tenka įdėti kiek daugiau pastangų, atsižvelgiant į programuotojo poreikius tiek laisvalaikiu, tiek ir darbo metu, ieškant jam dovanos, kuri būti tiek džiuginanti, tiek ir naudinga. O tokių tikrai yra.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed