„G Data“: lengviausia pasigauti virusą šiuolaikinių technologijų tinklalapiuose
Virusai
Trečiadienis, 14 kovas 2012 01:20

Interneto svetainės, skirtos kompiuteriams, ryšio technologijoms, mobiliųjų įrenginių naujienoms ir internetui užima pirmąją vietą kenkėjiškų programų šaltinių reitinge, kurį sudarė vokiečių kompanija „G Data“.

„G Data“ specialistai paskaičiavo, jog IT ir telekomunikacijų tinklalapiai 16,2% atvejų buvo kenkėjiškų programų šaltiniais. Antroje vietoje (11,3%) yra verslui skirti interneto šaltiniai: verslo leidiniai, verslo naujienų portalai, interneto kursai ir t. t. Tik trečioje vietoje (10%) atsidūrė pornografinės interneto svetainės.

Pirmajame dešimtuke taip pat atsidūrė failų apsikeitimo tinklai (7,1%), pramogų, muzikos, filmų ir šou verslo naujienų portalai (5,2%), tinklaraščiai (3,7%), kelionių interneto svetainės (3,5%) ir žaidimų portalai (3,3%).

„Galima sakyti, kad šiuo metu nėra saugių interneto svetainių grupių ir tipų. Galima matyti apkrėtimo technologijos universalizaciją“, - teigia „G Data“ atstovai.

Tyrėjai taip pat pažymi, kad interneto svetainės tema toli gražu ne visada yra pagrindine padidėjusios grėsmės priežastimi. Kibernetinius nusikaltėlius labiau domina prastai saugumą internete suprantančių vartotojų skaičius ir būtini resursai, norint apkrėsti vartotojų kompiuterius.

Parengė: redakcija

 


Susijusios naujienos:


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed