Virusai
Įspėjimas „iPhone“ ir „iPad“ vartotojams: saugokitės užkrėstų PDF bylų
Virusai
Antradienis, 12 Liepa 2011 23:14

Vokietijos Federalinė informacijos saugumo tarnyba įspėja, kad kompanijos „Apple“ gaminami mobilieji įrenginiai turi kritinę saugumo spragą, kurią programišiai gali išnaudoti vartotojui atsisiuntus užkrėstą PDF bylą.

Anot tarnybos, kenkėjiška programa gali būti nepastebimai įdiegta į išmaniuosius telefonus „iPhone“, planšetinius kompiuterius „iPad“ ir grotuvus „iPod Touch“, praneša CNN.

 
Milijonai nauju virusu užkrėstų kompiuterių sujungti į „nesunaikinamą“ zombių tinklą
Virusai
Ketvirtadienis, 30 Birželis 2011 16:41
Kompiuterių saugumo ekspertai teigia aptikę milžinišką, kone „nesunaikinamą“ virusu užkrėstų kompiuterių tinklą. Daugiau nei 4 mln. vartotojų nė nežino, jog gali būti sekami.
 
Saugokitės neaiškios kilmės "Skype" skambučių
Virusai
Trečiadienis, 08 Birželis 2011 17:36
Pasirodo, kad įvairaus kompiuterinio brukalo skleidėjai sugalvojo originalų būdą savo „paslaugoms“ populiarinti.
 
Duomenis iš kompiuterių vagiančių programų padaugėjo 750 proc.
Virusai
Penktadienis, 20 Gegužė 2011 14:32
Antivirusinės programinės įrangos gamintojos „Kaspersky Lab“ ekspertai praneša pastebėję augantį internetinių nusikaltėlių susidomėjimą kompiuteriuose saugoma asmenine informacija – pastaraisiais metais užregistruota per 100 tūkstančių naujų Trojos arklio tipo programų (angl. Trojans). Šis skaičius, lyginant su 2006 m., išaugo net 7,5 karto.
 
„ESET NOD32 Antivirus“ kūrėja – labiausiai augusi vartotojų saugumo srities kompanija
Virusai
Trečiadienis, 18 Gegužė 2011 16:31
Pasaulinė saugumo sprendimų ir antivirusinių programų kūrėja ESET – labiausiai pasaulyje vartotojų saugumo srityje augusi bendrovė. Tai paskelbta remiantis pasaulinės technologijų tyrimų ir konsultacijų lyderės „Gartner“ 2010 metų saugumo programinės įrangos tiekėjų pasaulio rinkos apžvalga. Joje skelbiama, kad ESET augo 51,10 procentu.
 
Išleistos bandomosios „ESET NOD32 Antivirus 5“ ir „ESET Smart Security 5" versijos
Virusai
Penktadienis, 06 Gegužė 2011 12:43
Antivirusinės programinės įrangos gamintoja bendrovė ESET pristatė naujos kartos antivirusinės programos „ESET NOD32 Antivirus 5“ ir saugumo priemonių paketo „ESET Smart Security 5“ bandomąsias versijas.
 
Prieš Iraną įvykdyta nauja kibernetinė ataka
Virusai
Antradienis, 26 Balandis 2011 00:39
Irano kompiuterinėse sistemose aptiktas naujas virusas pavadinimu „Stars“. Apie tai pranešė vienas iš Irano gynybos vadų Gholamreza Jalali.

Jalali teigia, kad programa buvo išaiškinta nepaisant to, kad jis buvo kruopščiai maskuojama.
 
TOP 10: kokie kompiuteriniai virusai siautėjo pasaulyje kovo mėnesį?
Virusai
Penktadienis, 08 Balandis 2011 09:38
„Kas kartą pasaulį sudrebinus vienai ar kitai stichinei nelaimei, ar tai būtų uraganas Katrina ar žemės drebėjimas Haityje, elektroninėje erdvėje greitai atsiranda sukčių, siekiančių pasinaudoti žmonių smalsumu ir noru žinoti, - teigia ESET saugumo sprendimams Lietuvoje atstovaujančios bendrovės „NOD Baltic“ vadovas Tomas Parnarauskas. – Deja, piktadariai nevengia pasisavinti norinčių paaukoti nelaimės ištiktiems skiriamų lėšų ar jų asmeninių duomenų“.
 
ESET: apsaugoti verslo informaciją – dar paprasčiau
Virusai
Pirmadienis, 04 Balandis 2011 18:13
Verslo informacijos saugumą siekiančios užtikrinti bendrovės jau gali įsigyti atnaujintą elektroninio pašto ir tarnybinių stočių saugumo sprendimą „ESET Mail Security Microsoft Exchange Server 4.3“. „Microsoft Exchange Server“ naudojančioms įmonėms skirta programa užtikrina efektyvią kasdienės elektroninės korespondencijos ir tinklu perduodamos informacijos saugumą bei yra dar lengviau administruojama.
 
Kinijos kompanija apkaltinta virusų diegimu į mobiliuosius telefonus
Virusai
Pirmadienis, 28 kovas 2011 00:37
Antivirusinę programinę įrangą kurianti Kinijos bendrovė apkaltinta sąmoningu virusų diegimu į mobiliuosius telefonus, kad vėliau imtų pinigus iš žmonių už virusų pašalinimą. Kinijos valstybinė televizija teigia, jog kompanija „NetQin“ slapta diegdavo kenkėjišką programinę įrangą net į tuos telefonus, kuriuose jau buvo įdiegta antivirusinė programa.

Kiek vėliau antivirusinė programinė įranga informuodavo vartotoją, kad problemos šalinimui reikia atnaujinti antivirusinę programą, kuris kainuoja 30 JAV centų.
 
Virusai išmaniuosiuose telefonuose: naujas kovos frontas
Virusai
Ketvirtadienis, 10 Vasaris 2011 18:26
Rinkoje pasirodant vis daugiau išmaniųjų telefonų, laukiama didelės virusų atakos. Ekspertai teigia, kad mobilieji telefonai yra naujasis kibernetinių nusikaltėlių taikinys.

„McAfee“ kompanijos atliktas tyrimas parodė, kad kibernetinės atakos mobiliuosiuose telefonuose yra neišvengiamos. Iki šiol interneto nusikaltėlius labiausiai traukė „Microsoft“ kompanijos programos ir „Nokia’s Symbian OS“ operacinė sistema.
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed