10 būdų, kaip merginą įtraukti į kompiuterinius žaidimus
Žaidimai
Ketvirtadienis, 02 Vasaris 2012 19:15

Visą gyvenimą praleidžiame vaikydamiesi svajonių. Vieniems tai turtai, kitiems – egzotiškos kelionės. Likusieji trokšta turėti merginą, kuri norėtų kartu sužaisti, pavyzdžiui, „Call of Duty“.

Jei tu nesi vienas tų laimingųjų, kurie sutiko tokią panelę, tuomet lieka pamėginti ją pakeisti. Žinoma, tam prireiks daug pastangų, todėl pateikiame dešimt skirtingų žaidimų žanrų, kurie gali tau padėti.

Taigi, ateina metas pasiruošti sudėtingai operacijai. Kad ir kas nutiktų, atmink – skatink, bet nesikabinėk, ir niekada nenuvertink jos žaidimo sugebėjimų.

Pirmojo asmens šaudyklės

Bandymas: bet kuris „Halo“ žaidimas kooperatyviniu režimu

Alternatyva: „Half Life“


Šiame žanre labiausiai padės bendradarbiavimas, tačiau pirmojo asmens šaudyklėse reikėtų saugotis pykčio protrūkių. Todėl net nemėgink pasiūlyti savo merginai sužaisti CoD serveriuose, nes tai būtų blogiau nei nemokančio plaukti asmens įmetimas į gilų baseiną. Iš pradžių pamėgink „Needler“ ir nestokok padrąsinančių žodžių. Bendradarbiavimo žaidimai yra veikla, kurią jūs atliksite kartu, tarsi komanda, ir galbūt tai padės jai užmiršti, kaip praeitą savaitę sviedei valdymo pultą į sieną, nes pralošei dvylikamečiui.

Dar vienas „Halo“ privalumas yra tas, jog žaidėjams yra įdomu sekti žaidimo istoriją, nors visi žinome, jog siužetą turbūt sukūrė vandenyno akmuo.

Taigi, jeigu esi pasiruošęs supažindinti ją su verta dėmesio siužeto linija, pamėgink sužaisti „Half-Life“. Jai taip pat gali patikti stipri moteriška figūra – „Alyx Vance“.

MMO

Bandymas: World of Warcraft

Alternatyva: šviežias Star Wars: The Old Republic


Su šiuo žanru nejuokauk – būk itin atsargus. Ne veltui daugelis žaidėjų mėgina išvengti Azerotho pasaulio – esame girdėję įvairių pasakojimų (tiek vaikinų, tiek merginų) apie tai, kaip žmonės dingsta mėnesiams ir dienos šviesoje pasirodo tik tuomet, kai pasibaigia energinių gėrimų ir maisto atsargos. Bet juk Mila Kunis turi savo gildiją! Kyla klausimas, kodėl to negalėtų daryti tavo mergina?

Mūsų patarimas – nepersistenk, nes jeigu ji užkibs, tuomet išlieka rizika,
jog kurį laiką gyvensi be sekso.

RPG

Bandymas: Final Fantasy IX

Alternatyva: Mass Effect 2, Fable 1 ir 2


Ne veltui kiekvieną kartą apsilankę Youtube tinklalapyje susiduriame su Final Fantasy vaizdo įrašais (ir Evanescence ar Nickelback garso takeliu). Merginos tiesiog dievina Final Fantasy žaidimus.

Galbūt tavo mergina ir nėra Nickelback mėgėja, esmė ta, jog Final Fantasy atranda vietos kiekvieno širdyje.

Mes rekomenduojame pradėti nuo Final Fantasy IX, nes čia padės ne tik žaidimo istorija, bet ir originali grafika. Prižadame, jog ji net nepastebės, kaip atsidurs 78 lygyje, nes tiesiog norės sužinoti, kas nutiks Garnet ir Zidane.

Jei nenori, jog tavo mergina nusidažytų plaukus mėlyna spalva ir pradėtų nešioti katės ausis, tuomet supažindink ją su Mass Effect pasauliu.

Klasikiniai žaidimai

Bandymas: Ratchet and Clank

Alternatyva: Rayman Origins


Tai nesudėtingas ir daugumai patinkantis žanras. Dažniausiai žaidimai turi patrauklų dizainą ir nėra pernelyg rimti. Geriausia pradėti nuo Ratchet and Clank; čia pakanka sprogimų ir šaudymo, tačiau tai dar ne Saints Row. Taip pat gana PIXAR tipo žavesio, kuris įžiebs laimingas šviesas tavo merginos smegenėlėse.

Iš tiesų tokie žaidimai yra puiki pradžia bet kokiam pradedančiam žaidėjui, vaikinui ar merginai.

Veiksmo, nuotykių žaidimai

Bandymas: Uncharted serija

Alternatyva: The Legend of Zelda: Ocarina of Time


Nėra geresnio būdo, kaip priversti savo merginą žaisti kompiuterinius žaidimus, nei supažindinti ją su vyruku, kuris yra visiška tavo priešingybė. Tikriausiai tavo merginai patinka Johnny Depp ar Orlando Bloom, taigi ateina metas jai susipažinti su Nathan Drake.

Žinoma, yra ir kitų žaidimų, kuriuos galėtum išmėginti, pavyzdžiui, Tomb Raider ar God of War. Deja, Lara buvo vienas iš originalių antifeminizmo simbolių, panaudotų žaidimuose, kuris gali nepatikti tavo merginai. Panašiai, turėk omeny, jog God of War žaidime susidursi su orgijomis.

Belieka Uncharted serija – graži kinematografija ir paprastas valdymas. Tokio derinio turėtų pakakti. Žinoma, nepamiršk ir Ocarina of Time.

Galvosūkių žaidimai

Bandymas: Professor Layton serija

Alternatyva: Puzzle Fighter


Profesorius Laytonas yra vyrukas, kuris 24 valandas per parą ir 7 dienas per savaitę praleidžia kartu su vaiku vardu Lukas. Tavo mergina, laimei, nėra tokio lakaus mąstymo ir nieko blogo čia neįžvelgs. Taigi Laytono serija puikiai tinka norint supažindinti savo merginą su galvosūkių žaidimų žanru. Tai tarsi Brain Age žaidimai, tačiau su veikėjais, kurie tau rūpi.

Kai profesorius pabos, tuomet ateis metas susipažinti su Puzzle Fighter galvosūkiais, kurie, atrodo, niekuomet nesensta. Viskas turėtų būti gerai, jei tik nepamėginsi perkelti gigantiško raudono brangakmenio į jos ekrano pusę.

Lenktynių žaidimai

Bandymas: bet kuris Mario Kart žaidimas (akivaizdu)

Alternatyva: Daytona USA


Vienas dalykas yra paprašyti savo merginos sužaisti kompiuterinį žaidimą. Tačiau paprašyti jos sužaisti tokį lenktynių žaidimą kaip GT5 ar Forza yra visiškai kitoks žvėris. Panašu būtų pasiūlyti vegetarui paragauti troškintų šonkauliukų norint supažindinti jį su tikruoju tavo pasauliu.

Dėl šios priežasties, žinoma, šiais laikais dar vis egzistuoja Mario – tarsi tikras žaidimų ambasadorius. Tiesiog pasodink ją ir stebėk Mario galią. Netrukus ji užkibs. Galbūt Forza žaidimui niekuomet neateis tinkamas metas, tačiau galėsi peržaisti visus Mario Kart žaidimus. Panašiai, kažin ar pavyks pereiti prie tikro vairo ir Daytona USA. Bet vis dėlto, kam gali nepatikti lenktyniauti kartu su draugų būriu?

Sporto žaidimai

Bandymas: Mario Power Tennis

Alternatyva: Mario Strikers Charged


Gerai, galbūt paprasčiau būtų nueiti į parką ir sužaisti gaudynes, tinklinį, tenisą ar tiesiog pasivaikščioti ir pasijuokti iš pagyvenusių bėgikų.

Vis dėlto jeigu esi užkietėjęs kompiuterinių žaidimų žaidėjas, tau vėl padės Mario. Gali rinktis Mario Power Tennis arba Mario Strikers Charged – tikrai nepasigailėsi. Nintendo nenuvils nė vieno, nes ši kompanija savo sporto žaidimus išlaiko paprastus.

Muštynių žaidimai

Bandymas: Mortal Kombat

Alternatyva: Pocket Fighter


Asmeniškai mes to nesuprantame, tačiau nuo seniausių laikų merginoms labiausiai patinka Mortal Kombat muštynės. Nuoširdžiai nežinome kodėl. Galbūt joms tiesiog patinka nurauti savo vaikinams galvas?

Žinoma, jei MK nesuveiks, visuomet gali išmėginti Pocket Fighter.

Siaubo žaidimai

Bandymas: Resident Evil 5

Alternetyva: Left 4 Dead


Įsivaizduodami, jog tavo mergina nėra stereotipinė asmenybė, siūlome pamėginti kartu nužudyti keletą numirėlių. Vėlgi šio žanro žaidimuose svarbiausia yra bendradarbiavimas. Gali pamėginti pradėti ir nuo L4D, tačiau jokiu būdu nepasiūlyk jai Pyramid Head.

Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Vilniuje svečiuojasi žaidimų kūrėjai iš Seulo (2015-05-13)

  Šią savaitę į Vilnių atvyko svečiai iš Pietų Korėjos. Žaidimų kūrėjų kompanijos NOLGONG atstovai keliauja po Europą pristatydami naujausią premjerą – interaktyvų žaidimą „Being Faust – Enter Mephisto“, kurio scenarijus paremtas klasikiniu vokiečių literatūros kūriniu „Faustas“.

  Kompanija NOLGONG, kuriai vadovauja Peteris Lee, įkurta 2010 m. Jos tikslas – kurti žaidimus kasdienei mokyklų ir verslo aplinkai. Be komercinių projektų, sukurtų tarptautinių koncernų užsakymu, kompanijos NOLGONG veikla apima ir tokių literatūros kūrinių kaip „1984“, „Romeo ir Džiuljeta“ ar „Ana Karenina“ adaptacijas.

 • Nauja Epic Games studija Sietle dirbs su Unreal Engine 4 (2012-09-10)

  Gears of War kūrėjai, Epic Games, plečia savo veiklos sritį. Nauja, Sietle (JAV) atidaroma studija orientuosis tik į darbą, naudojant žaidimų varikliuką Unreal Engine 4. Taip pat kompanija savo naujai studijai ieško gabių IT specialistų.

  „Sietle įsikūrę daug pasaulinio lygio talentų, dėl to šį vieta yra labai patraukli mums vystyti Epic Games Vakarinio Kranto operacijas.“ sako Epic Games prezidentas Dr. Michael Capps. Pasak jo, senesnis studijos žaidimų varikliukas, Unreal Engine 3, nuo 2006-ųjų iki šiol veikia 9 žaidimų platformose, jo pagrindu sukurta daugiau nei 300 žaidimų. Tuo tarpu žinios apie Unreal Engine 4 pirmą kartą pasirodė šių metų pradžioje, tačiau pirmasis žaidimas, pilnai sukurtas naudojant šį varikliuką bus kitąmet pasirodysiantis Fortnite (viršuje nuotrauka iš žaidimo).


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed