Atgims nemokamas EverQuest II
Žaidimai
Pirmadienis, 14 Lapkritis 2011 00:15

EverQuest II pirmą kartą išleistas dar 2004 metais, aptarnaujantis tik registruotus ir už tai mokančius žaidėjus. Tačiau 2010-aisiais Sony Online Entertainment leidėjai netikėtai suskaldė žaidimą į dvi dalis – vieną mokamą, kitą ne. Tačiau ši schizma greitai bus panaikinta, nes šiandien Sony Online Entertainment paskelbė, kad dvi atskiros žaidimo versijos greitai vėl taps viena.

Praėjus 7 metams po starto, leidėjai nori prikelti EverQuest II iš naujo, tačiau šį kartą jis bus visai nemokamas.

Naujojo EverQuest II startas – gruodžio pradžia. Pokyčių nedaug. Didžiausias pokytis – mėnesinio mokesčio nebuvimas ir nemokamas žaidimo parsisiuntimas internetu. Žaidime bus galima susikurti 4 skirtingų lygių vartotojo registrus. Bronze, Silver, Gold ir Platinum, nors ir nemokami paketai, priklausomai nuo pasirinkimo, žaidėjams pateiks skirtingą žaidimo turinio kiekį. Jei norėsite daugiau – teks vieną kartą sumokėti nedidelę sumą pinigų. Bazinis paketas yra Bronze – jis visai nemokamas. Kaskart norint daugiau – teks patuštinti kišenes.

Pokyčiai susiję su pačiu žaidimo turiniu. Naujasis EverQuest II pristatys naują Dungeon Maker sistemą, leisiančią žaidėjams patiems kurti pajų kupinus požemius, kuriuos vėliau galėsite išbandyti su savo veikėjais.

Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Vilniuje svečiuojasi žaidimų kūrėjai iš Seulo (2015-05-13)

  Šią savaitę į Vilnių atvyko svečiai iš Pietų Korėjos. Žaidimų kūrėjų kompanijos NOLGONG atstovai keliauja po Europą pristatydami naujausią premjerą – interaktyvų žaidimą „Being Faust – Enter Mephisto“, kurio scenarijus paremtas klasikiniu vokiečių literatūros kūriniu „Faustas“.

  Kompanija NOLGONG, kuriai vadovauja Peteris Lee, įkurta 2010 m. Jos tikslas – kurti žaidimus kasdienei mokyklų ir verslo aplinkai. Be komercinių projektų, sukurtų tarptautinių koncernų užsakymu, kompanijos NOLGONG veikla apima ir tokių literatūros kūrinių kaip „1984“, „Romeo ir Džiuljeta“ ar „Ana Karenina“ adaptacijas.

 • Nauja Epic Games studija Sietle dirbs su Unreal Engine 4 (2012-09-10)

  Gears of War kūrėjai, Epic Games, plečia savo veiklos sritį. Nauja, Sietle (JAV) atidaroma studija orientuosis tik į darbą, naudojant žaidimų varikliuką Unreal Engine 4. Taip pat kompanija savo naujai studijai ieško gabių IT specialistų.

  „Sietle įsikūrę daug pasaulinio lygio talentų, dėl to šį vieta yra labai patraukli mums vystyti Epic Games Vakarinio Kranto operacijas.“ sako Epic Games prezidentas Dr. Michael Capps. Pasak jo, senesnis studijos žaidimų varikliukas, Unreal Engine 3, nuo 2006-ųjų iki šiol veikia 9 žaidimų platformose, jo pagrindu sukurta daugiau nei 300 žaidimų. Tuo tarpu žinios apie Unreal Engine 4 pirmą kartą pasirodė šių metų pradžioje, tačiau pirmasis žaidimas, pilnai sukurtas naudojant šį varikliuką bus kitąmet pasirodysiantis Fortnite (viršuje nuotrauka iš žaidimo).


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed