Bully 2 jau Rockstar Games radaruose
Žaidimai
Antradienis, 22 Lapkritis 2011 00:21

Rockstar Games  savo „sandėliuose“ prikaupę daugybę žaidimų. Ir nors dauguma jų yra originalūs, kartas nuo karto juos papildo tęsiniai bei naujos dalys. Grand Theft Auto V bei Max Payne 3 tikimasi išleisti kitais metais, tačiau tai ne vienintelis žaidimas, apie kurį mąsto Rockstar Games.Vienas iš įkūrėjų ir dabartinis Rockstar Games  vice prezidentas, Dan Houser, teigia, kad kompanija tikriausiai grįš prie sėkmingai kritikų priimto veiksmo/nuotykių žaidimo, Bully. Tačiau tai turėtų įvykti tik po to, kai bus išleistas Max Payne 3, mat abu šiuosžaidimus kūrė ta pati kūrėjų studija, o leidėjai nori įdirbį palikti tai pačiai darbuotojų komandai. Dan Houser patikino, kad leidėjai  turi vienodą susidomėjimą abiem projektais.

„Mes mėgstame po sėkmingų žaidimų padaryti solidžią pauzę ir tik po to kurti tęsinį arba naują dalį. Ne dėl to, kad mes didžiuotumėmės savimi arba norėtume pailsėti. Kiekvienas naujas projektas užtrunka tiek, kiek jam reikia užtrukti. Prieš išleidžiant žaidimą, reikia įsitikinti, kad jis geras“, - sako Houser.

Originaliame Bully žaidėjams teko įsijausti į mokyklos mušeikos vaidmenį, kariauti su mokytojais, skriausti silpnesnius, krėsti išdaigas ir net dalyvauti gatvės gaujų kovose.

Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Vilniuje svečiuojasi žaidimų kūrėjai iš Seulo (2015-05-13)

  Šią savaitę į Vilnių atvyko svečiai iš Pietų Korėjos. Žaidimų kūrėjų kompanijos NOLGONG atstovai keliauja po Europą pristatydami naujausią premjerą – interaktyvų žaidimą „Being Faust – Enter Mephisto“, kurio scenarijus paremtas klasikiniu vokiečių literatūros kūriniu „Faustas“.

  Kompanija NOLGONG, kuriai vadovauja Peteris Lee, įkurta 2010 m. Jos tikslas – kurti žaidimus kasdienei mokyklų ir verslo aplinkai. Be komercinių projektų, sukurtų tarptautinių koncernų užsakymu, kompanijos NOLGONG veikla apima ir tokių literatūros kūrinių kaip „1984“, „Romeo ir Džiuljeta“ ar „Ana Karenina“ adaptacijas.

 • Nauja Epic Games studija Sietle dirbs su Unreal Engine 4 (2012-09-10)

  Gears of War kūrėjai, Epic Games, plečia savo veiklos sritį. Nauja, Sietle (JAV) atidaroma studija orientuosis tik į darbą, naudojant žaidimų varikliuką Unreal Engine 4. Taip pat kompanija savo naujai studijai ieško gabių IT specialistų.

  „Sietle įsikūrę daug pasaulinio lygio talentų, dėl to šį vieta yra labai patraukli mums vystyti Epic Games Vakarinio Kranto operacijas.“ sako Epic Games prezidentas Dr. Michael Capps. Pasak jo, senesnis studijos žaidimų varikliukas, Unreal Engine 3, nuo 2006-ųjų iki šiol veikia 9 žaidimų platformose, jo pagrindu sukurta daugiau nei 300 žaidimų. Tuo tarpu žinios apie Unreal Engine 4 pirmą kartą pasirodė šių metų pradžioje, tačiau pirmasis žaidimas, pilnai sukurtas naudojant šį varikliuką bus kitąmet pasirodysiantis Fortnite (viršuje nuotrauka iš žaidimo).


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed