Disney uždaro Black Rock studiją
Žaidimai
Pirmadienis, 04 Liepa 2011 00:35
Prieš porą mėnesių pasidarė aišku, kad Black Rock Studios kūrėjai turi rimtų bėdų, nes jų motininė kompanija, Disney Interactive, atleido visą 100 studijos darbuotojų, nes jie turėjo per mažai darbo. Nepaisant to, kad atleistieji greitai įkūrė savo nepriklausomą žaidimų kūrėjų studiją, pavadinimu Shortround Games, tie kurie pasiliko, negali būti tikri ir dėl savo ateities.

Disney Interactive šiandien patvirtino, kad „po ilgų diskusijų ir konsultacijų, nuspręsta uždaryti studiją.“ Minėtasis stambus etatų mažinimas Black Rock studijoje įvyko gegužę, greitai po to, kai pasirodė du studijos lenktynių žaidimai (Split/Second). Nors abu žaidimai sulaukė gerų kritikų atsiliepimų, Disney Interactive šulai buvo nepatenkinti gautu rezultatu, todėl atmetė visas kitas studijos idėjas.

Po to Black Rock studija dirbo ties paslaptingu „daug žadančiu“ projektu, kurį vadino „nauju ir rizikingu“. Tačiau atrodo, kad rizika išgąsdino Disney Interactive. Jie netik nutraukė projektą, bet ir uždarė Black Rock studiją.

Black Rock Studios specializavosi lenktynių žaidimų kūrime. Ji buvo įkurta 1998 metais Braitone (JK) ir iš pradžių vadinosi Pixel Planet. Studija sukūrė 13 skirtingų lenktynių žaidimų visoms platformoms. Kiti žinomi studijos pavadinimai - Climax Brighton ir Climax Racing – galiojo iki 2006 metų.

Šaltinis:
 


Susijusios naujienos:

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Vilniuje svečiuojasi žaidimų kūrėjai iš Seulo (2015-05-13)

  Šią savaitę į Vilnių atvyko svečiai iš Pietų Korėjos. Žaidimų kūrėjų kompanijos NOLGONG atstovai keliauja po Europą pristatydami naujausią premjerą – interaktyvų žaidimą „Being Faust – Enter Mephisto“, kurio scenarijus paremtas klasikiniu vokiečių literatūros kūriniu „Faustas“.

  Kompanija NOLGONG, kuriai vadovauja Peteris Lee, įkurta 2010 m. Jos tikslas – kurti žaidimus kasdienei mokyklų ir verslo aplinkai. Be komercinių projektų, sukurtų tarptautinių koncernų užsakymu, kompanijos NOLGONG veikla apima ir tokių literatūros kūrinių kaip „1984“, „Romeo ir Džiuljeta“ ar „Ana Karenina“ adaptacijas.

 • Nauja Epic Games studija Sietle dirbs su Unreal Engine 4 (2012-09-10)

  Gears of War kūrėjai, Epic Games, plečia savo veiklos sritį. Nauja, Sietle (JAV) atidaroma studija orientuosis tik į darbą, naudojant žaidimų varikliuką Unreal Engine 4. Taip pat kompanija savo naujai studijai ieško gabių IT specialistų.

  „Sietle įsikūrę daug pasaulinio lygio talentų, dėl to šį vieta yra labai patraukli mums vystyti Epic Games Vakarinio Kranto operacijas.“ sako Epic Games prezidentas Dr. Michael Capps. Pasak jo, senesnis studijos žaidimų varikliukas, Unreal Engine 3, nuo 2006-ųjų iki šiol veikia 9 žaidimų platformose, jo pagrindu sukurta daugiau nei 300 žaidimų. Tuo tarpu žinios apie Unreal Engine 4 pirmą kartą pasirodė šių metų pradžioje, tačiau pirmasis žaidimas, pilnai sukurtas naudojant šį varikliuką bus kitąmet pasirodysiantis Fortnite (viršuje nuotrauka iš žaidimo).


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed