Klaidos naujoje Mass Effect knygoje
Žaidimai
Trečiadienis, 08 Vasaris 2012 10:11

Žaidėjai, įsigiję naujausią Mass Effect žaidimo serijos knygą „Mass Effect: Deception“, turi kai ką, verto kolekcionuoti. Jeigu taip iš viso galima sakyti...

Oficialiuose BioWare žaidimų kūrėjų forumuose kompanija atsiprašo už visą eilę klaidų, rastų „Mass Effect: Deception“ knygoje. Pasak BioWare atstovų, šiuo metu klaidos yra taisomos ir kiti knygos leidimai turėtų išeiti jau be jų.

Praėjusią savaitę Mass Effect fanai paviešino visą sąrašą klaidų, rastų „Mass Effect: Deception“ romane. Kadangi romanų siužetai kuriami Mass Effect visatoje, viskas turi sutapti, tačiau knygoje skaitytojai rado laiko (pvz.: veikėjams Nick ir Gillian jau 6-eri metai, nors turėtų būti mažiau), vietų bei kitų neatitikimų.

Naujasis fantastinis romanas „Mass Effect: Deception“ išleistas sausio 31 dieną. Jo autorius - William C. Dietz. Knygą išleido leidykla Del Rey. Rašytojas jau parašė keletą su kompiuteriniais žaidimais susijusių knygų, tame tarpe ir Halo, Resistance bei Hitman žaidimų serijos.

Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:

 • Kada atsirado kompiuteriniai žaidimai? (2021-12-03)

  Kompiuteriniai (PC) žaidimai yra virtualios realybės rūšis, kuri akimirksniu gali sukurti daugybę skirtingų potyrių. Jame gali būti adrenalino, jaudulio, džiaugsmo, liūdesio ir net ekstazės laimėjus mūšį ar išsprendus dešimto lygio galvosūkį. Sunku patikėti, kad žaidimus, kaip kadaise, daugelis vis dar laiko vaikų veikla. Nepaisant to, kompiuterinių žaidimų istoriją galima atsekti daugiau nei 50 metų. Grįžkime į praeitį, kad suprastume šios pramogos kilmę ir raidą.

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Windows XP nepalaikys Call of Duty: Black Ops II (2012-09-07)

  Šiandien žaidimų leidėjai, Activision, patvirtino, kad pirmojo asmens šaudyklės, Call of Duty: Black Ops II, PC versija nebus palaikoma Windows XP operacinėje sistemoje. Kompanija oficialioje žaidimo internetinėje svetainėje pasidalino minimaliais PC reikalavimais šiam žaidimui.

  Ten parašyta, kad Call of Duty: Black Ops II veiks tik Windows Vista arba naujesnėse operacinėse sistemose. taip yra todėl, kad Windows XP nepalaiko DirectX11 grafinės tvarkyklės, kurią naudoja patobulintas Black Ops II grafinis varikliukas.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed