„Laiko žudikai“ – populiariausi „Facebook“ žaidimai
Žaidimai
Penktadienis, 16 Rugsėjis 2011 19:38

Daug „Facebook“ naudotojų socialiniame tinkle ne tik talpina nuotraukas, nuorodas ar rašo žinutes, bet ir žaidžia žaidimus.

Populiariausias „Facebook“ žaidimas - „CityVille“. Jį žaidžia 75,4 milijonai žmonių. Antrą vietą užima „Empires & Allies“, kurį žaidžia 39,9 milijonai. Trečioje vietoje „Texas HoldEm Poker“ sutraukiantis 36,6 milijonus virtualių kortų lošėjų.

Ketvirtoje vietoje naujasis „The Sims Social“, kuris aplenkė „Farm Ville“. Naujasis „Electronics Arts/Playfish“ produktas jau gali pasigirti 36 milijonais žaidėjų. Kiekvieną dieną šį žaidimą žaidžia 9,5 milijonai žmonių.

Toliau rikiuojasi „Farm Ville“ su 34 milijonais žaidėjų , „Pioneer Trail“ - 22,2 milijonai žaidėjų. Septintą vietą užima „Disney“ žaidimai „Gardens of Time“ - 17,1 milijonai žaidėjų, o aštuntą „Words With Friends“ - 13,2 milijonai. „Wooga“ produktas „Diamond Dash“ devintoje vietoje. Jį žaidžia 11,5 milijonai žaidėjų. Dešimtoje vietoje „Cafe World“, kurį žaidžia 10,2 milijonai žmonių.

Populiariausių „Facebook“ žaidimų savininke ir toliau lieka kompanija „Zynga“. Ekspertai teigia, kad šie skaičiai rodo, jog „Facebook“ žaidimų populiarumas nuolatos auga.

Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Vilniuje svečiuojasi žaidimų kūrėjai iš Seulo (2015-05-13)

  Šią savaitę į Vilnių atvyko svečiai iš Pietų Korėjos. Žaidimų kūrėjų kompanijos NOLGONG atstovai keliauja po Europą pristatydami naujausią premjerą – interaktyvų žaidimą „Being Faust – Enter Mephisto“, kurio scenarijus paremtas klasikiniu vokiečių literatūros kūriniu „Faustas“.

  Kompanija NOLGONG, kuriai vadovauja Peteris Lee, įkurta 2010 m. Jos tikslas – kurti žaidimus kasdienei mokyklų ir verslo aplinkai. Be komercinių projektų, sukurtų tarptautinių koncernų užsakymu, kompanijos NOLGONG veikla apima ir tokių literatūros kūrinių kaip „1984“, „Romeo ir Džiuljeta“ ar „Ana Karenina“ adaptacijas.

 • Nauja Epic Games studija Sietle dirbs su Unreal Engine 4 (2012-09-10)

  Gears of War kūrėjai, Epic Games, plečia savo veiklos sritį. Nauja, Sietle (JAV) atidaroma studija orientuosis tik į darbą, naudojant žaidimų varikliuką Unreal Engine 4. Taip pat kompanija savo naujai studijai ieško gabių IT specialistų.

  „Sietle įsikūrę daug pasaulinio lygio talentų, dėl to šį vieta yra labai patraukli mums vystyti Epic Games Vakarinio Kranto operacijas.“ sako Epic Games prezidentas Dr. Michael Capps. Pasak jo, senesnis studijos žaidimų varikliukas, Unreal Engine 3, nuo 2006-ųjų iki šiol veikia 9 žaidimų platformose, jo pagrindu sukurta daugiau nei 300 žaidimų. Tuo tarpu žinios apie Unreal Engine 4 pirmą kartą pasirodė šių metų pradžioje, tačiau pirmasis žaidimas, pilnai sukurtas naudojant šį varikliuką bus kitąmet pasirodysiantis Fortnite (viršuje nuotrauka iš žaidimo).


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed