Naujas Counter-Strike konkurentas?
Žaidimai
Antradienis, 21 Vasaris 2012 23:51

Šiemet žaidimų leidėjai Valve tikisi įpūsti naują gyvybę Counter-Strike šaudyklių serijai, išleisdami Global Offensive. Tačiau atrodo, kad Half-Life 2 modų kūrėjai, OG Gaming, ruošiasi konkuruoti su Valve. Kompanija paskelbė, kad kovo mėnesį pradės naujos nemokamos internetinės šaudyklės, pavadinimu Tactical Intervention, beta testavimą.

Kaip ir Counter-Strike, Tactical Intervention - arši pirmojo asmens šaudyklė, kurioje kaunasi teroristai ir juos tramdantys teisėsaugos daliniai. Be tradicinio „deathmatch“, OG Gaming atstovai atskleidė dar du žaidimo režimus – tai  įkaitų gelbėjimas ir VIP palyda. Kūrėjai geba gauti įvairias licencijas, todėl žaidime išvysite visą arsenalą realaus pasaulio ginklų modelių bei transporto priemonių, kurias vairuodami taip pat galėsite kariauti.

Kovotojai galės dėvėti skirtingas kostiumo dalis (šalmus, drabužius, kitus akcentus), suteikiančias jūsų veikėjui papildomų jėgų ar apsaugos.

Tactical Intervention kūrimu rūpinasi  OG Gaming kartu su FIX Korea (studija, prikišusi nagus prie originalaus Counter-Strike). Žaidimas turėtų būti išleistas šiemet, tačiau tiksli data dar nežinoma.

Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:

 • Kada atsirado kompiuteriniai žaidimai? (2021-12-03)

  Kompiuteriniai (PC) žaidimai yra virtualios realybės rūšis, kuri akimirksniu gali sukurti daugybę skirtingų potyrių. Jame gali būti adrenalino, jaudulio, džiaugsmo, liūdesio ir net ekstazės laimėjus mūšį ar išsprendus dešimto lygio galvosūkį. Sunku patikėti, kad žaidimus, kaip kadaise, daugelis vis dar laiko vaikų veikla. Nepaisant to, kompiuterinių žaidimų istoriją galima atsekti daugiau nei 50 metų. Grįžkime į praeitį, kad suprastume šios pramogos kilmę ir raidą.

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Windows XP nepalaikys Call of Duty: Black Ops II (2012-09-07)

  Šiandien žaidimų leidėjai, Activision, patvirtino, kad pirmojo asmens šaudyklės, Call of Duty: Black Ops II, PC versija nebus palaikoma Windows XP operacinėje sistemoje. Kompanija oficialioje žaidimo internetinėje svetainėje pasidalino minimaliais PC reikalavimais šiam žaidimui.

  Ten parašyta, kad Call of Duty: Black Ops II veiks tik Windows Vista arba naujesnėse operacinėse sistemose. taip yra todėl, kad Windows XP nepalaiko DirectX11 grafinės tvarkyklės, kurią naudoja patobulintas Black Ops II grafinis varikliukas.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed