Prototype 2 PC versija vėluos
Žaidimai
Pirmadienis, 06 Vasaris 2012 01:01

Fantastinis veiksmo/nuotykių žaidimas Prototype 2 dienos šviesą turėtų išvysti jau balandžio 24 dieną, tačiau tai galioja tik Xbox 360 ir PlayStation 3 konsolių savininkams. PC savininkai, norintys griauti pasaulį nuolatos keisdami pavidalus, dar turės šiek tiek palaukti.

Oficialiame žaidimo Facebook profilyje žaidimo kūrėjai, Radical Entertainment studija, pranešė, kad Protoype 2 PC versija atidėta liepos 24 dienai, tačiau praktiškai nepaaiškino, kodėl? Tai kelia dalies nekantrių žaidėjų susierzinimą. Kompanija paskubėjo truputį sušvelninti padėtį, teigdama, kad daugiau detalesnės informacijos sužinosime „greitu metu“. Tuo tarpu, PCGames.lt tikrai pasirūpins, kad jūs ją gautume vieni pirmųjų.

Prototype 2 – 2009 metų originalo tęsinys. Žaidimo veiksmas vyksta fiktyviame didmiestyje, pavadinimu New York Zero. Miestas užkrėstas keistu virusu, tad jame tarp išsigandusių gyventųjų klajoja keisti mutantai, bei juos siekiantys kontroliuoti specialūs armijos daliniai. Buvęs karys, seržantas James Heller, vykdo keršto kampaniją pagrindiniam pirmosios žaidimo dalies veikėjui, Alex Mercer.

Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:

 • Kada atsirado kompiuteriniai žaidimai? (2021-12-03)

  Kompiuteriniai (PC) žaidimai yra virtualios realybės rūšis, kuri akimirksniu gali sukurti daugybę skirtingų potyrių. Jame gali būti adrenalino, jaudulio, džiaugsmo, liūdesio ir net ekstazės laimėjus mūšį ar išsprendus dešimto lygio galvosūkį. Sunku patikėti, kad žaidimus, kaip kadaise, daugelis vis dar laiko vaikų veikla. Nepaisant to, kompiuterinių žaidimų istoriją galima atsekti daugiau nei 50 metų. Grįžkime į praeitį, kad suprastume šios pramogos kilmę ir raidą.

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Windows XP nepalaikys Call of Duty: Black Ops II (2012-09-07)

  Šiandien žaidimų leidėjai, Activision, patvirtino, kad pirmojo asmens šaudyklės, Call of Duty: Black Ops II, PC versija nebus palaikoma Windows XP operacinėje sistemoje. Kompanija oficialioje žaidimo internetinėje svetainėje pasidalino minimaliais PC reikalavimais šiam žaidimui.

  Ten parašyta, kad Call of Duty: Black Ops II veiks tik Windows Vista arba naujesnėse operacinėse sistemose. taip yra todėl, kad Windows XP nepalaiko DirectX11 grafinės tvarkyklės, kurią naudoja patobulintas Black Ops II grafinis varikliukas.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed