Star Wars: Galaxies dienos suskaičiuotos
Žaidimai
Penktadienis, 01 Liepa 2011 00:03
Kai  2008 metais žaidimų leidėjai LucasArts paskelbė kuriantys MMORPG žanro žaidimą, Star Wars: The Old Republic, jie žadėjo, kad nesustabdys  jo pirmtako, Star Wars: Galaxies, veikimo. Deja, naujam žaidimui startuojant dar šiais metais, senąjį nuspręsta nuvaryti į kapus.

Pasak oficialioje Star Wars: Galaxies svetainėje pasirodžiusio pranešimo, paskutinė žaidimo gyvavimo diena yra šių metų gruodžio 15 diena. Nustos veikti ir dedikuoti žaidimo serveriai (kuriuos prižiūri Sony Online Entertainment) ir papildomos žaidimo kortelių pardavimo/keitimosi paslaugos.

„Star Wars: Galaxies išjungimas -  labai sunkus sprendimas, tačiau LucasArts ir Sony Online Entertainment abipusiškai nusprendė, kad 2011 metai yra pats tinkamiausias laikas šiam žingsniui.“ rašoma pranešime. „Ypatingai dėkojame visiems Star Wars: Galaxies fanams. Turėjome retą galimybę sukurti vieną labiausiai atsidavusių ir aistringų interneto bendruomenių ir mes tikrai vertiname kiekvieno jūsų palaikymą, kurį mums teikėte paskutinius aštuonerius metus.“

Star Wars: Galaxies buvo išleistas 2003 metais ir sulaukė nemažai šiltų atsiliepimų. Deja, 2005 metais, žaidėjai stipriai sukritikavo kai kuriuos patobulinimus, kuriuos pabandė įvesti kūrėjai, dėl to juos teko atšaukti. 2009 metais žaidėjų dedikuotuose serveriuose sumažėjo dvigubai.

Šaltinis: images/stories/logotipai/pcgames_logo.png http://pcgames.lt
 


Susijusios naujienos:

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Vilniuje svečiuojasi žaidimų kūrėjai iš Seulo (2015-05-13)

  Šią savaitę į Vilnių atvyko svečiai iš Pietų Korėjos. Žaidimų kūrėjų kompanijos NOLGONG atstovai keliauja po Europą pristatydami naujausią premjerą – interaktyvų žaidimą „Being Faust – Enter Mephisto“, kurio scenarijus paremtas klasikiniu vokiečių literatūros kūriniu „Faustas“.

  Kompanija NOLGONG, kuriai vadovauja Peteris Lee, įkurta 2010 m. Jos tikslas – kurti žaidimus kasdienei mokyklų ir verslo aplinkai. Be komercinių projektų, sukurtų tarptautinių koncernų užsakymu, kompanijos NOLGONG veikla apima ir tokių literatūros kūrinių kaip „1984“, „Romeo ir Džiuljeta“ ar „Ana Karenina“ adaptacijas.

 • Nauja Epic Games studija Sietle dirbs su Unreal Engine 4 (2012-09-10)

  Gears of War kūrėjai, Epic Games, plečia savo veiklos sritį. Nauja, Sietle (JAV) atidaroma studija orientuosis tik į darbą, naudojant žaidimų varikliuką Unreal Engine 4. Taip pat kompanija savo naujai studijai ieško gabių IT specialistų.

  „Sietle įsikūrę daug pasaulinio lygio talentų, dėl to šį vieta yra labai patraukli mums vystyti Epic Games Vakarinio Kranto operacijas.“ sako Epic Games prezidentas Dr. Michael Capps. Pasak jo, senesnis studijos žaidimų varikliukas, Unreal Engine 3, nuo 2006-ųjų iki šiol veikia 9 žaidimų platformose, jo pagrindu sukurta daugiau nei 300 žaidimų. Tuo tarpu žinios apie Unreal Engine 4 pirmą kartą pasirodė šių metų pradžioje, tačiau pirmasis žaidimas, pilnai sukurtas naudojant šį varikliuką bus kitąmet pasirodysiantis Fortnite (viršuje nuotrauka iš žaidimo).


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed