Tūkstančiai „Xbox Live“ žaidėjų sąskaitose pasigedo pinigų
Žaidimai
Trečiadienis, 23 Lapkritis 2011 01:54

Į kompanijos „Microsoft“ kompiuterinių žaidimų tinklą „Xbox Live“ nusitaikė nusikaltėliai: daugybė žmonių skundžiasi, kad virtualūs nusikaltėliai išviliojo jų asmeninius duomenis ir pasisavino lėšas iš kreditinių kortelių.Nusikaltėliai išsiuntinėjo „Xbox Live“ nariams laiškus su nuoroda į svetainę, kurioje siūlomi nemokami taškai, už kuriuos galima įsigyti žaidimų. Aukų prašoma įvesti asmeninius duomenis (savo namų adresą, el. pašto adresą, kreditinės kortelės duomenis ir kt.). Vėliau nusikaltėliai per kelias savaites iš jų sąskaitų persiveda nedideles sumas pinigų, o tai pastebi ne visi. Teigiama, kad tūkstančiai žaidėjų sąskaitose pasigedo per 100 svarų (400 Lt), kiti – ir didesnių sumų.

Kiti nukentėjusieji teigia, kad nusikaltėliai su jais bandė virtualiai susidraugauti, o išgavę pakankamai informacijos – apšvarindavo.

Žaidėjai apie tai, kas nutiko, supranta tik tuomet, kai jų sąskaitos užblokuojamos nustačius, kad prie jų buvo neteisėtai prisijungta.

„Microsoft“ aiškinasi situaciją. Kol kas kompanija negali pasakyti, kiek vartotojų galėjo nukentėti nuo virtualių vagišių.

Kompanija pataria vartotojams niekuomet neatskleisti savo asmeninės informacijos, prisijungimo ar kreditinės kortelės duomenų, nebent jie yra įsitikinę, kad tinklalapis yra autentiškas.

Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Vilniuje svečiuojasi žaidimų kūrėjai iš Seulo (2015-05-13)

  Šią savaitę į Vilnių atvyko svečiai iš Pietų Korėjos. Žaidimų kūrėjų kompanijos NOLGONG atstovai keliauja po Europą pristatydami naujausią premjerą – interaktyvų žaidimą „Being Faust – Enter Mephisto“, kurio scenarijus paremtas klasikiniu vokiečių literatūros kūriniu „Faustas“.

  Kompanija NOLGONG, kuriai vadovauja Peteris Lee, įkurta 2010 m. Jos tikslas – kurti žaidimus kasdienei mokyklų ir verslo aplinkai. Be komercinių projektų, sukurtų tarptautinių koncernų užsakymu, kompanijos NOLGONG veikla apima ir tokių literatūros kūrinių kaip „1984“, „Romeo ir Džiuljeta“ ar „Ana Karenina“ adaptacijas.

 • Nauja Epic Games studija Sietle dirbs su Unreal Engine 4 (2012-09-10)

  Gears of War kūrėjai, Epic Games, plečia savo veiklos sritį. Nauja, Sietle (JAV) atidaroma studija orientuosis tik į darbą, naudojant žaidimų varikliuką Unreal Engine 4. Taip pat kompanija savo naujai studijai ieško gabių IT specialistų.

  „Sietle įsikūrę daug pasaulinio lygio talentų, dėl to šį vieta yra labai patraukli mums vystyti Epic Games Vakarinio Kranto operacijas.“ sako Epic Games prezidentas Dr. Michael Capps. Pasak jo, senesnis studijos žaidimų varikliukas, Unreal Engine 3, nuo 2006-ųjų iki šiol veikia 9 žaidimų platformose, jo pagrindu sukurta daugiau nei 300 žaidimų. Tuo tarpu žinios apie Unreal Engine 4 pirmą kartą pasirodė šių metų pradžioje, tačiau pirmasis žaidimas, pilnai sukurtas naudojant šį varikliuką bus kitąmet pasirodysiantis Fortnite (viršuje nuotrauka iš žaidimo).


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed