Torchlight II išleidimas nukeltas kitiems metams
Žaidimai
Pirmadienis, 21 Lapkritis 2011 01:01

Pirmasis žaidimų kūrėjų Runic Games projektas, pavadinimu Torchlight, dienos šviesą išvydo 2009 metais. Buvę Diablo kūrėjai įrodė, kad vis dar sugeba kurti požemių tematikos žaidimus. Torchlight tęsinį buvo planuojama išleisti šiemet, tačiau dabar, atrodo, planai keičiasi.Oficialiame Torchlight bloge šiandien Runic Games prezidentas, Travis Baldree, pranešė, kad Torchlight II reikalauja daugiau laiko nei manyta, todėl šiemet žaidimo dar nesulauksime. Žaidimas jau kuriamas 18 mėnesių, dėl to Travis Baldree teigia, kad laikas, reikalingas papildomam darbui „sąlyginai neilgas“.

„Mes pakankamai užtikrintai galime teigti, kad žaidėjai, kurie mėgavosi Torchlight, mėgausis ir žaidimo tęsiniu. Jis nuostabus. Dabar mūsų darbas, kad žaidimo kokybė tokia pat liktų iki pat pabaigos.“ sakė Baldree.

Torchlight II – tai „eik-ir-mušk“ tipo vaidmenų žaidimas, savo stiliumi primenantys tą patį legendinį Diablo. Žaidėjai jame turės keliauti per įvairius požemius, kuriame turės rinkti ir apsaugoti nuo priešų įvairius brangius daiktus. Torchlight II rasite naujas veikėjų klases, misijas, monstrus, naujus požemius ir pirmos dalies fanų taip geistą kooperacinį režimą.

Nauja žaidimo išleidimo data dar neskelbiama, tačiau tai, ko gero, bus 2012-ieji.

Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Vilniuje svečiuojasi žaidimų kūrėjai iš Seulo (2015-05-13)

  Šią savaitę į Vilnių atvyko svečiai iš Pietų Korėjos. Žaidimų kūrėjų kompanijos NOLGONG atstovai keliauja po Europą pristatydami naujausią premjerą – interaktyvų žaidimą „Being Faust – Enter Mephisto“, kurio scenarijus paremtas klasikiniu vokiečių literatūros kūriniu „Faustas“.

  Kompanija NOLGONG, kuriai vadovauja Peteris Lee, įkurta 2010 m. Jos tikslas – kurti žaidimus kasdienei mokyklų ir verslo aplinkai. Be komercinių projektų, sukurtų tarptautinių koncernų užsakymu, kompanijos NOLGONG veikla apima ir tokių literatūros kūrinių kaip „1984“, „Romeo ir Džiuljeta“ ar „Ana Karenina“ adaptacijas.

 • Nauja Epic Games studija Sietle dirbs su Unreal Engine 4 (2012-09-10)

  Gears of War kūrėjai, Epic Games, plečia savo veiklos sritį. Nauja, Sietle (JAV) atidaroma studija orientuosis tik į darbą, naudojant žaidimų varikliuką Unreal Engine 4. Taip pat kompanija savo naujai studijai ieško gabių IT specialistų.

  „Sietle įsikūrę daug pasaulinio lygio talentų, dėl to šį vieta yra labai patraukli mums vystyti Epic Games Vakarinio Kranto operacijas.“ sako Epic Games prezidentas Dr. Michael Capps. Pasak jo, senesnis studijos žaidimų varikliukas, Unreal Engine 3, nuo 2006-ųjų iki šiol veikia 9 žaidimų platformose, jo pagrindu sukurta daugiau nei 300 žaidimų. Tuo tarpu žinios apie Unreal Engine 4 pirmą kartą pasirodė šių metų pradžioje, tačiau pirmasis žaidimas, pilnai sukurtas naudojant šį varikliuką bus kitąmet pasirodysiantis Fortnite (viršuje nuotrauka iš žaidimo).


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed