Kalifornijos gyventojas „World of Warcraft“ kūrėjus padavė į teismą už „per lėtą žaidimą“
Žaidimai
Trečiadienis, 16 Gruodis 2009 19:19
Kalifornijos (JAV) gyventojas Erikas Estavillo lapkričio 27 dieną iškėlė civilinį ieškinį populiaraus žaidimo „World of Warcraft“ kūrėjams. Jis kompaniją „Blizzard“ kaltina tuo, jog žaidimas „užpildytas įvairiais nelegalumais, tokiais kaip lėtas veiksmo tempas, personažai per ilgai užtrunka darydami tai, ko nori žaidėjas“. Tačiau tai tik pradžia.

Greta lėto žaidimo tempo, Estavillo savo ieškinyje taip pat teigia, jog „World of Warcraft“ kaltas dėl šešių jo sveikatos sutrikimų - obsesinio-kompulsinio sutrikimo (OCD), agorafobijos, panikos sutrikimo, depresijos ir Crohno ligos.

Jis taip pat nurodo, jog visi šie sutrikimais taip pat buvo būdingi 2001 metais nusižudžiusiam kompiuterinių žaidimų mėgėjui Shawnui Woolley ir „nenori, kad tokia pati lemtis ištiktų ir jį“.

Tačiau žaisti jis „negali atsisakyti, nes tai yra vienas iš nedaugelio jam džiaugsmo suteikiančių dalykų“. Savo palaikymui ieškinyje jis nurodo du liudininkus - aktorę Winona Ryder ir muzikinės grupės „Depeche Mode“ įkūrėją Martiną Lee Gore'ą, kurie jo teigimu „yra gerai pažįstami su jo patiriama būsena“. Ieškiniui dar mažiau rimtumo suteikia tai, jog Estavillo jau yra pagarsėjęs kaip „serijinis“ kompiuterinių žaidimų kūrėjų kaltintojas.

Paskutinysis jo ieškinys buvo iškeltas kompanijai „Sony“ už tai, kad jam buvo apribota teisė žaisti „Resistance: Fall of Man“. Estavillo už visas „World of Warcraft“ sukeltas problemas reikalauja nei daug, nei mažai - vieno milijono dolerių kompensacijos, kurios jis greičiausiai niekada negaus.

Šaltinis: technologijos.lt
 


Susijusios naujienos:

  • Kada atsirado kompiuteriniai žaidimai? (2021-12-03)

    Kompiuteriniai (PC) žaidimai yra virtualios realybės rūšis, kuri akimirksniu gali sukurti daugybę skirtingų potyrių. Jame gali būti adrenalino, jaudulio, džiaugsmo, liūdesio ir net ekstazės laimėjus mūšį ar išsprendus dešimto lygio galvosūkį. Sunku patikėti, kad žaidimus, kaip kadaise, daugelis vis dar laiko vaikų veikla. Nepaisant to, kompiuterinių žaidimų istoriją galima atsekti daugiau nei 50 metų. Grįžkime į praeitį, kad suprastume šios pramogos kilmę ir raidą.

  • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

    Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

  • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

    Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

  • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

    Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

  • Windows XP nepalaikys Call of Duty: Black Ops II (2012-09-07)

    Šiandien žaidimų leidėjai, Activision, patvirtino, kad pirmojo asmens šaudyklės, Call of Duty: Black Ops II, PC versija nebus palaikoma Windows XP operacinėje sistemoje. Kompanija oficialioje žaidimo internetinėje svetainėje pasidalino minimaliais PC reikalavimais šiam žaidimui.

    Ten parašyta, kad Call of Duty: Black Ops II veiks tik Windows Vista arba naujesnėse operacinėse sistemose. taip yra todėl, kad Windows XP nepalaiko DirectX11 grafinės tvarkyklės, kurią naudoja patobulintas Black Ops II grafinis varikliukas.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt









Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed