„Happy Barometer“ programėlė nuskaito nuotaiką nuo žmogaus veido jį nufotografavus
IT gaminių apžvalgos
Ketvirtadienis, 24 Spalis 2013 09:18

Šią savaitę pasirodė projekto „Happy Barometer“ programėlė iOS platformos mobiliems įrenginiams. Ją kuriant buvo panaudotas Lietuvoje įkurtos kompanijos „SkyBiometry” sukurtas žmogaus emocijų atpažinimo algoritmas, leidžiantis automatiškai nustatyti ir įvertinti asmens emocinę būklę. „Android“ platformos versija pasirodys artimiausiu metu.

 

Pasaulinio rezonanso sulaukęs projektas „Happy Barometer“ vėl stebina inovatyviais sprendimais – paleidžiama kompanijos „Lemon Labs” sukurta programėlė, kuri nuskaito žmogaus nuotaiką nuo žmogaus veido. Be įprasto būdo, kai žmogus pats įvertina savo laimės lygį skalėje nuo vieno iki dešimties, naujosios programėlės vartotojai galės nustatyti savo ar draugų laimės lygį tiesiog fotografuodami veidus.

 

„Labai džiaugiamės sukūrę inovatyvų sprendimą pasitelkdami geriausius Lietuvos programėlių kūrėjus bei integruodami Lietuvos kompanijų sukurtas technologijas. Toks bendradarbiavimas yra geriausias kelias siekiant populiarinti Lietuvos startuolių ir kompanijų sukurtus produktus ir technologijas”, – sakė „Happy Barometer“ projekto iniciatorius bei vienas „IQ Polls“ įkūrėjų Artūras Jonkus.

Pasak bendrovės „Lemon Labs“ vadovo Tomo Dirvonsko, laimės ir pasitenkinimo jausmas turi didelės įtakos žmonių gyvenimo kokybei, net pasaulio ekonomikai. „Mes džiaugiamės galėdami kurti programėlę, leidžiančią matuoti ir stebėti savo bei pasaulio miestų laimės lygį. Tai mažas žingsnelis pirmyn darant šitą pasaulį nors truputį geresniu“, – sakė Tomas Dirvonskas.

 

„Mums smagu bendradarbiauti kuriant „Happy Barometer“ programėlę mobiliesiems įrenginiams, nes mūsų universali technologija padės žmonėms daugiau šypsotis, smagiai leisti laiką ir būti laimingesniais", – sakė kompanijos „SkyBiometry“ atstovas Denisas Kočetkovas.

 

Savo nuotaiką gali fiksuoti jau 123 pasaulio miestų gyventojai. Jie visi gali matyti penketuką pozityviausių bei penkis pesimistiškiausiai nusiteikusius pasaulio miestus, pasidalinti rezultatais socialiniuose tinkluose.

 

 

Apie „Happy Barometer“ projektą

 

„Happy Barometer“ yra socialinis projektas, inicijuotas lietuviško startuolio „IQ Polls“. Šiuo projektu norima paskatinti žmones Vilniuje ir kituose pasaulio miestuose daugiau šypsotis ir dalintis savo šypsenomis su kitais. Vilnius yra pirmasis pasaulyje miestas, transliuojantis gyventojų laimės indeksą skaitmeniniuose lauko ekranuose.

 

 

Apie „Lemon Labs“

„Lemon Labs“ yra mobilių produktų kūrėjai, kurie specializuojasi vartotojo patirties ir sąsajos dizaine bei programėlių kūrime. Nuo 2011 metų jie yra sukūrę daugiau kaip 20 mobilių sprendimų, kurie kompanijai pelnė ne vieną apdovanojimą bei buvo atsisiųsti daugiau nei 2 mln. kartų.

 

Apie „SkyBiometry“

 

„SkyBiometry“ yra Lietuvoje įkurta kompanija, kuri teikia pilną veidų atpažinimo technologijų rinkinio paslaugą.

 

 

https://twitter.com/HappyBarometer

http://www.skybiometry.com

 

 

Išsamesnė informacija:

 

Artūras Jonkus, tel.+37068642450

Tomas Dirvonskas, tel. +37061313700

Denis Kočetkov, tel. +37069913959

 


Susijusios naujienos:

 • Koks išmanusis laikrodis geriausias? (2021-12-03)

  Šiais laikais išmaniuosius laikrodžius renkasi tie, kurie ieško madingų aksesuarų, ir tie, kurie siekia įspūdingų sportinių rezultatų ar tiesiog nori stebėti savo sveikatą. Didėjanti paklausa lėmė ir pasiūlos didėjimą, tad nenuostabu, kad naujo išmaniojo laikrodžio paieška užima nemažai laiko. Šiuo metu pristatome jums populiariausius jų stilius – galbūt tarp jų rasite tinkamiausią!

   

 • MWC 2014 – ką įdomaus išvydome? (2014-02-27)

  Mobile World Congress (arba tiesiog MWC) – bene didžiausias renginys (tuo pačiu ir džiaugsmas) mobiliųjų technologijų mylėtojams. MWC 2014 kaip ir visuomet – pasižymėjo milžiniška naujų išmaniųjų telefonų, inovacijų bei įdomių technologijų gausa. Nors MWC dar nesibaigė, bet pagrindiniai įrenginiai jau pristatyti. Taigi, ką įdomaus išvydome per pirmąsias dvi MWC 2014 dienas?

 • „Huawei“ pristatė „Ascend W2“ išmanųjį telefoną su „Windows Phone 8“ (2013-11-07)

  Pasaulinė informacinių ir ryšio technologijų sprendimų tiekėja „Huawei“ šią savaitę pristatė išmanųjį telefoną su „Windows Phone 8“ operacine sistema – „Huawei Ascend W2“. Naujasis telefonas bus siūlomas su įvairiaspalviais – mėlynais, geltonais, raudonais ir juodais – dėklais. „Huawei Ascend W2“ telefone įdiegtas dviejų branduolių „Qualcomm Snapdragon™“ 1,4 GHz procesorius.

   

 • „Omnitel“ pradeda prekiauti „iPhone 5S“ ir „iPhone 5C" (2013-10-25)

  Šiandien „Omnitel“ pradeda prekiauti „iPhone 5S“ ir „iPhone 5C“. Su naujaisiais „iPhone“ „Omnitel“ savo klientams siūlo keletą jų poreikius atitinkančių mokėjimo planų, išsamią informaciją apie kuriuos, taip pat kitą informaciją apie naujuosius „iPhone 5S“ ir „iPhone 5C“, galite rasti internete, adresu www.omnitel.lt/iphone.

 • Dalis Nacionalinės mokėjimo agentūros informacinių sistemų veiks „debesyje“ (2013-10-24)

  Intelektualius informacinių technologijų sprendimus diegianti įmonė „Blue Bridge“ į savo duomenų centrą perkėlė dalį Nacionalinės mokėjimo agentūros prie Žemės ūkio ministerijos (NMA) informacinių sistemų. NMA tapo viena pirmųjų organizacijų Lietuvoje, kuriai buvo pritaikytas hibridinio „debesies“ modelis. Viešųjų pirkimų konkursą laimėjusi įmonė „Blue Bridge“ debesų kompiuterijos paslaugas NMA įgijo galimybę teikti trejus metus.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed