IT gaminių apžvalgos
Koks išmanusis laikrodis geriausias?
IT gaminių apžvalgos
Penktadienis, 03 Gruodis 2021 10:02

Šiais laikais išmaniuosius laikrodžius renkasi tie, kurie ieško madingų aksesuarų, ir tie, kurie siekia įspūdingų sportinių rezultatų ar tiesiog nori stebėti savo sveikatą. Didėjanti paklausa lėmė ir pasiūlos didėjimą, tad nenuostabu, kad naujo išmaniojo laikrodžio paieška užima nemažai laiko. Šiuo metu pristatome jums populiariausius jų stilius – galbūt tarp jų rasite tinkamiausią!

 

 
MWC 2014 – ką įdomaus išvydome?
IT gaminių apžvalgos
Ketvirtadienis, 27 Vasaris 2014 10:34

Mobile World Congress (arba tiesiog MWC) – bene didžiausias renginys (tuo pačiu ir džiaugsmas) mobiliųjų technologijų mylėtojams. MWC 2014 kaip ir visuomet – pasižymėjo milžiniška naujų išmaniųjų telefonų, inovacijų bei įdomių technologijų gausa. Nors MWC dar nesibaigė, bet pagrindiniai įrenginiai jau pristatyti. Taigi, ką įdomaus išvydome per pirmąsias dvi MWC 2014 dienas?

 
„Huawei“ pristatė „Ascend W2“ išmanųjį telefoną su „Windows Phone 8“
IT gaminių apžvalgos
Ketvirtadienis, 07 Lapkritis 2013 11:51

Pasaulinė informacinių ir ryšio technologijų sprendimų tiekėja „Huawei“ šią savaitę pristatė išmanųjį telefoną su „Windows Phone 8“ operacine sistema – „Huawei Ascend W2“. Naujasis telefonas bus siūlomas su įvairiaspalviais – mėlynais, geltonais, raudonais ir juodais – dėklais. „Huawei Ascend W2“ telefone įdiegtas dviejų branduolių „Qualcomm Snapdragon™“ 1,4 GHz procesorius.

 

 
„Omnitel“ pradeda prekiauti „iPhone 5S“ ir „iPhone 5C"
IT gaminių apžvalgos
Penktadienis, 25 Spalis 2013 10:55

Šiandien „Omnitel“ pradeda prekiauti „iPhone 5S“ ir „iPhone 5C“. Su naujaisiais „iPhone“ „Omnitel“ savo klientams siūlo keletą jų poreikius atitinkančių mokėjimo planų, išsamią informaciją apie kuriuos, taip pat kitą informaciją apie naujuosius „iPhone 5S“ ir „iPhone 5C“, galite rasti internete, adresu www.omnitel.lt/iphone.

 
„Happy Barometer“ programėlė nuskaito nuotaiką nuo žmogaus veido jį nufotografavus
IT gaminių apžvalgos
Ketvirtadienis, 24 Spalis 2013 09:18

Šią savaitę pasirodė projekto „Happy Barometer“ programėlė iOS platformos mobiliems įrenginiams. Ją kuriant buvo panaudotas Lietuvoje įkurtos kompanijos „SkyBiometry” sukurtas žmogaus emocijų atpažinimo algoritmas, leidžiantis automatiškai nustatyti ir įvertinti asmens emocinę būklę. „Android“ platformos versija pasirodys artimiausiu metu.

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed