Koks išmanusis laikrodis geriausias?
IT gaminių apžvalgos
Penktadienis, 03 Gruodis 2021 10:02

Šiais laikais išmaniuosius laikrodžius renkasi tie, kurie ieško madingų aksesuarų, ir tie, kurie siekia įspūdingų sportinių rezultatų ar tiesiog nori stebėti savo sveikatą. Didėjanti paklausa lėmė ir pasiūlos didėjimą, tad nenuostabu, kad naujo išmaniojo laikrodžio paieška užima nemažai laiko. Šiuo metu pristatome jums populiariausius jų stilius – galbūt tarp jų rasite tinkamiausią!

 

 

Apple 7 serija

 

Bendrovės teikiami išmanieji laikrodžiai dažnai yra vieni geriausių, todėl šis naujas modelis – ne išimtis. Tai suteikia jums šiuos privalumus:

 • Didesni, visada aktyvūs ekranai, patogesni mygtukai ir didesnis ryškumas užtikrins puikią vartotojo patirtį;
 • Atsparus dulkėms, vandeniui ir ypač tvirtas priekinis krištolinis laikrodis daro šį laikrodį patvariausiu visų laikų Apple Watch;
 • Patobulintos koučingo funkcijos, galimybė stebėti deguonies kiekį kraujyje ir kiti pagrindiniai sveikatos rodikliai užtikrins, kad pasieksite visus užsibrėžtus tikslus
Antrasis pirkėjų pasirinkimas – išmanioji apyrankė, skirtas tiems, kuriems nepatinka išmanieji laikrodžiai. Atsiliepimai apie išmaniąsias apyrankes nenusileidžia atsiliepimams apie laikrodžius:
 • Nebrangus, bet labai funkcionalus įrenginys, daug patogesnis įvairių funkcijų atlikimui, nei telefonai;
 • Plona apyrankė ir mažas dydis netrukdo net dirbant pavojingus darbus;
 • Baterija veikia net 20 dienų;
 • Xiaomi MI Band 4 apyrankė atspari vandeniui ir veikia net 50 m gylyje;
 • Įrenginys turi daug naudingų funkcijų – žingsniamačio, miego stebėjimo, sporto režimų, laikmačio, žadintuvo, atstumo matavimo prietaiso ir dar daugiau.
Apple 6 serija

Net ir be naujų modelių atnaujinimo, Apple 6 serijos išmanieji laikrodžiai vis dar yra tarp geriausių. Taip yra dėl šių savybių:

 • Matuodami deguonies kiekį kraujyje, stebėdami širdies susitraukimų dažnio ir miego kokybės pokyčius, įgykite gilesnį sveikatos būklės supratimą;
 • Skirtingi treniruočių režimai leidžia tiksliai sekti rezultatus ir efektyviau siekti savo tikslų;
 • Galimi įvairūs dydžiai ir spalvos, kad jūsų vaizdas taptų protinga dalimi.
Nenuostabu, kad „Samsung Galaxy Watch3“ yra mėgstamiausias vartotojo išmanusis telefonas. „Samsung“ produktų apžvalgos visada yra geriausios, o „Watch3“ laikrodžiai nėra išimtis:
 • Tai pažangiausias ir naujausias Samsung Galaxy išleistas laikrodis, teikiantis naujausias technologijas ir išmaniausias funkcijas;
 • Lengvesni ir plonesni nei kiti Samsung išmanieji laikrodžiai, tačiau naujų technologijų dėka šie laikrodžiai turi didesnius ir patogesnius ekranus;
 • Deguonies kiekio kraujyje stebėjimas yra ateitis. „Samsung“ teigimu, žingsnių skaičiavimas ir kitos paprastos funkcijos jau praeityje, o kiekvieno laikrodžio specifikacijos šį kartą gamintojas siūlo daugiau.

Populiariausių ant riešo nešiojamų išmaniųjų įrenginių sąraše – tik dvi išmaniosios apyrankės

Abi yra Xiaomi apyrankės, tik viena naujesnė, kita senesnė. Ketvirtoje TOP 10 sąrašo vietoje yra nauja išmaniosios apyrankės versija, kuri skiriasi dydžiu (didesnė) ir naujomis funkcijomis, palyginti su senąja versija.

Aktualiausia ir moderniausia funkcija – moterų ciklo sekimo funkcija, kuri praneša apie artėjančias menstruacijas ir kitas su vaisingumu susijusias dienas. Tai geras pagalbininkas moterims! Žinoma, apyrankė labai tinka ir vyrams, tačiau ši funkcija su jais neturi nieko bendra.

Sumažinta Huawei Watch GT versija

Ši versija turi tas pačias funkcijas, tačiau viskas labiau suspausta, tinka vis mažesniems riešams ir tinka vartotojams, kurie mėgsta mažesnius ciferblatus ir modernesnius bei ne tokius klasikinius vaizdus.

Būtent šis laikrodis labai tinka moterims - švelnus, tinka visiems stiliams. Patvari metalinė apyrankė gali ne tik derėti prie kitų papuošalų, bet ir nenusidėvėti. Pats laikrodis yra atsparus vandeniui, dulkėms ir drėgmei, tad jei reikia modernaus ir elegantiško stiliaus, visų funkcijų ir atsparumo aplinkai – tai išmanusis laikrodis, kuris nenuvils.

 


Susijusios naujienos:


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed