Naujasis „HP Envy 14 Spectre“ kompiuteris sukurtas su išskirtine stiklo apdaila
IT gaminių apžvalgos
Trečiadienis, 18 Sausis 2012 17:53

Dizaino entuziastams padarys įspūdį naujas HP pristatytas „Envy 14 Spectre“ itin plonas nešiojamasis kompiuteris su neprilygstama stiklo apdaila ir puikiomis veikimo charakteristikomis.

„Glotnus vidurnakčio tamsos stiklas išorėje ir visiškai kontrastingas sidabrinis vidus „Spectre“ paverčia ypatingu, nepaklūstančiu įprastam nešiojamųjų kompiuterių dizainui“, – sakė Louis Perrin, HP Kompiuterinių produktų grupės Europoje, Afrikoje ir Artimuosiuose Rytuose vartotojiškų gaminių skyriaus direktorius.Inžinerijos ir dizaino meistriškumas

Būdamas vienas iš pažangiausių HP nešiojamųjų kompiuterių, „HP Envy 14 Spectre“ yra 20 milimetrų storio ir, priklausomai nuo konfigūracijos, sveria tik apie 1,8 kg. Jis gražus, bet ir patvarus tuo pačiu – naudojamas lengvas, atsparus subraižymams stiklas, kurį galima pamatyti ir ant išmaniųjų telefonų ekranų, nešiojamųjų muzikos grotuvų, LCD monitorių. Šiuo stiklu padengtas kompiuterio ekranas, jo nugarinė sienelė, vieta riešams padėti ir pati „HP ImagePad“ jutiklinė aikštelė.

Naudodama naujausius ekranų inžinerijos ir rėmo konstrukcijos metodus, HP į 33,78 cm įstrižainės „Spectre“ korpusą sugebėjo įtalpinti 35,56 cm didelės raiškos „HP Radiance“ ekraną, perteikiantį sodresnes spalvas, ryškesnį vaizdą platesniu nei įprasti nešiojamųjų kompiuterių ekranai kampu.

„HP Radiance Backlit“ klaviatūroje su pašvietimu iš apačios kiekvienam klavišui naudojamas atskiras diodas. Klaviatūroje esantys jutikliai pajunta priartėjusias rankas ir įjungia apšvietimą, o šioms nutolus – jį pritemdo.

Puikus garsas

„HP Envy 14 Spectre“ pasižymi puikiu garsu – tokį jį padeda atkurti kokybiškų garsiakalbių sistemos ir „Beats Audio“, aukšto lygio charakteristikų technologijos, sukurtos HP ir „Beats by Dr. Dre“, derinys. Kompiuterio priekyje esanti garsiakalbių sistema atkuria švarų ir neprislopintą garsą. Retro stiliaus įspūdį sukuria „Spectre“ įmontuotas išorinis aliumininis analoginis garsumo reguliatorius ir garso išjungimo bei įjungimo mygtukas, taip leidžiant garsą reguliuoti ir užvertus kompiuterio ekraną.

Įdiegta „HP Wireless Audio“ sistema gali belaidžiu būdu perduoti garsą į kelis garsiakalbius, 4 išorinius įtaisus ar tiesiogiai į bet kurį su „KleerNet“ susijusį įrenginį.

Našumas be kompromisų

Ne tik gražus, patvarus, gerai rodantis ir skambantis, bet ir greitas – „HP Envy 14 Spectre“ komplektuojamas su naujausiais „Intel Core“ procesoriais, kurie turi „Intel Rapid Start Technology“, juose yra 128 GB talpos standžiosios duomenų saugyklos (SSD) ir akumuliatoriais, iki 9 valandų gebančiais aprūpinti kompiuterį elektros energija.

Kad nereikėtų išorinių prievadų sistemų, „HP Spectre“ turi daug jų integruotų, tokių kaip, „Gigabit Ethernet“ kabelinio kompiuterių tinklo, USB 3.0, HDMI ir „Mini Displayport“. Be to, „HP ImagePad“ jutiklinė aikštelė atpažįsta ir leidžia preciziškai valdyti kompiuterį kelių pirštų kombinacijomis. Įmontuota „HP TrueVision HD“ internetinė kamera išgauna šviesius, švarius didelės raiškos vaizdus.

Kompiuteryje įdiegta aukštam našumui priderinta programinė įranga, „Adobe Photoshop“ ir „Premiere Element“ programos, „Norton Internet Security“ su 2 metų licencija.

Pasaulinio lygio dizainas užsitarnauja ir pasaulinio lygio aptarnavimo, todėl kompiuterio savininkams suteikiama galimybė naudotis tik „HP Envy“ naudotojams skirta techninės pagalbos telefono linija.

Kaina ir prekybos pradžia

Prekybą „HP Envy 14 Spectre“ Lietuvoje planuojama pradėti kovo pabaigoje, jo kaina sieks apie 4480 litų.

 


Susijusios naujienos:


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.ltMūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed