Ieškote IT specialisto? Kreipkitės į personalo paieškos įmonę
IT+
Ketvirtadienis, 30 Balandis 2020 13:44

Esate IT įmonės direktorius ar vadovas ir ieškote patikimų ir kvalifikuotų darbdavių? Sugaištate daugybę laiko rašydami paieškų skelbimus, tačiau šios paieškos nieko vertos? Jei taip, tada kreipkitės į personalo paieškos įmonę, kuri kaip mat surastų kvalifikuotų konkrečios srities specialistų per trumpą laiką.

 

 

Kaip tai veikia?

Kiekvienos srities įmonės savo kolektyve nori turėti tik pačius geriausius ir kvalifikuočiausius darbuotojus. Norint tai turėti, trunka nemažai laiko ir reikalauja daugybės pastangų, o dažnais atvejais šios pastangos būna ne naudingos. Tokios paieškos atsiliepinėjant į darbuotojų interesus paprastai trunka apie 2 – 4 mėnesius Tuo tarpu personalo paieškos įmonės atlieka išsamią darbuotojų pasiūlos analizę visais įmanomais šaltiniais. Taip patikrinami visi įmanomi darbo skelbimai, CV talpinantys portalai bei asmeniniai šaltiniai. Taip išnarkliojami visi galimi pasiūlymai ir potencialūs darbuotojai. Personalo paieškomis užsiimančios įmonės turi daugybę klientų ir įvairiausių šaltinių, kur būtų galima surasti potencialius kandidatus. Kreipiantis į tokias paslaugas darbdaviai įgauna 5 – 10 kartų daugiau šansų surasti žmones, kurie tiktų jų įmonėms. Personalo paieškos susideda ir iš specialių atrankų, kurių metu žmonės atfiltruojami pagal tam tikrus darbdavio keliamus reikalavimus. Taip pat, kiekvienas kandidatas išanalizuojamas iki smulkiausių detalių, tokių kaip ankstesnių darbdavių atsiliepimai ar rekomendacijos. Taip gaunamas tikslesnis ir naudingesnis rezultatas. Atlikus žmonių paiešką, sudominus tinkamus kandidatus, atlikus darbuotojų atranką ir patikrinus rekomendacijas, tik tada potencialūs kandidatai pristatomi darbdaviams. Susitinkant su darbdaviais svarbu kad sutaptų darbdavio ir kandidato požiūris į darbą ir vertybes, todėl atrenkami, tik tokie variantai, kurie savo požiūriu tiktų darbdaviams.

Taigi, jei esate IT įmonės direktorius ar kitas vadovas ir ieškote kaip papildyti kolektyvą naujais veidais, tai tokiu atveju rekomenduojama nesiimti senamadiškų paieškų, tikrinant kiekvieną kandidatą atskirai, o kreiptis į specialistus, kurie užsiima šia paslauga ir gali tai padaryti net keletą kartų greičiau ir efektyviau. Personalo paieškomis užsiimančios įmonės ištiria visus galimus kandidatus, patikrina jų keliamas vertybes, atlieka išsamią atranką ir tik tada pristato jau atfiltruotus ir potencialius darbuotojus darbdaviams. Taip sutaupomas darbdavių laikas ir pastangos, o rezultatas garantuoja, kad kolektyvo tarpą papildys kvalifikuoti savo srities specialistai. Ieškantiems kvalifikuotų IT specialistų rekomenduojama apsilankyti Indigroup.lt

 


Susijusios naujienos:

 • Kaip pradėti programuoti? (2021-12-03)

  Programavimas yra vienas vertingiausių įgūdžių tiek keičiant karjerą, tiek plečiant įgūdžius šiais internetiniais laikais. Jei tik pradedate galvoti apie programavimą, štai keletas žingsnių, kuriuos rekomenduoja M. Pininios (Lifehacker)

 • „Microsoft“ pristatė verslo analitikos sprendimą „Power BI“ debesijos paslaugai „Office 365“ (2014-02-11)

  Pirmadienį „Microsoft“ pristatė galingą ir paprastą naudoti verslo analitikos sprendimą „Power BI“, kuris skirtas debesijos paslaugai „Office 365“. Naujasis įrankis leidžia vartotojams greitai rasti reikalingą informaciją, panaudoti duomenis iš „Windows Azure“ ar kitų šaltinių bei paruošti ir suprantamai pavaizduoti sudėtingus verslo analitikos modelius.

   

  „Office 365“ paketui skirtas „Power BI“ – pirmasis verslo analitikos sprendimas, kuris leidžia visiems bendrovės darbuotojams paprastai ir patogiai naudotis verslo analitikos duomenimis. Mes siekiame, kad kuo daugiau žmonių galėtų kritiškai ir skirtingais pjūviais įvertinti bet kuriuos duomenis dirbdami iš bet kurios vietos. Nesvarbu ar tai darbo kompiuteris ar išmanusis telefonas“, – sako Kristijonas Kaikaris, „Microsoft Lietuva“ generalinis direktorius.

 • Tarptautinė informacinių technologijų valdymo metodika – jau ir lietuvių kalba (2014-01-15)

  Tarptautinė informacinių sistemų valdymo ir audito asociacija ISACA sausio 10 d. išleido informacinių technologijų specialistams skirtą leidinį lietuvių kalba „COBIT 5. Organizacijos IT valdymo ir vadovavimo metodika“. Tai informacinių technologijų valdymo metodika, naudojama organizacijų informacinių technologijų valdymo, audito ar kokybės užtikrinimo klausimais. Lietuviškasis leidinio vertimas yra vienas iš pirmųjų pasaulyje – anksčiau ši metodika buvo išleista tik ispanų, kinų, japonų, vokiečių, rumunų, rusų, arabų ir prancūzų kalbomis.

 • Lietuvių įmonė „Gluk Media“ sukūrė „Manchester United” būdą virtualiai susitikti su gerbėjais (2013-12-10)

  Naujųjų medijų agentūra „Gluk Media“ tapo pirmąja Lietuvos bendrove, užmezgusia bendradarbiavimą su vienu vertingiausių pasaulio futbolo klubų – „Manchester United“. „Gluk Media“ sukūrė virtualios realybės projektą su Luis Nani, Antonio Valencia, Chicharito ir Marouane Fellaini. Nufilmuoti futbolininkai tapo projekcijos, kurioje gali dalyvauti jos žiūrovai, dalimi.

 • Vilniuje vyks viena didžiausių programavimo konferencijų Lietuvoje (2013-12-09)

  Šiandien Litexpo parodų rūmuose Vilniuje prasideda konferencija IT profesionalams „Build Stuff‘13“, kuri tęsis penkias dienas. Jos metu pasaulines inovacijas, naujausius įvykius, tendencijas ir kryptis pristatys žymiausi pasaulio IT ekspertai – Joe Armstrong, Tom Gilb, Kevin Hammond ir kiti.

   

  Tokio lygio konferenciją surengti mūsų šalyje yra iššūkis, ją galima palyginti su tokiais tarptautiniais renginiais kaip „GOTO“, „The Arts“, „NDC“ ar „QCon“. „Build Stuff‘13“ laukiama daugiau nei 500 programuotojų, sistemų administratorių, techninių projektų vadovų ir kitų IT profesionalų. Didžioji dalis jų atvyksta iš Vakarų Europos, taip pat Amerikos ir, žinoma, Lietuvos.


Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed