Lietuvių įmonė „Gluk Media“ sukūrė „Manchester United” būdą virtualiai susitikti su gerbėjais
IT+
Antradienis, 10 Gruodis 2013 12:03

Naujųjų medijų agentūra „Gluk Media“ tapo pirmąja Lietuvos bendrove, užmezgusia bendradarbiavimą su vienu vertingiausių pasaulio futbolo klubų – „Manchester United“. „Gluk Media“ sukūrė virtualios realybės projektą su Luis Nani, Antonio Valencia, Chicharito ir Marouane Fellaini. Nufilmuoti futbolininkai tapo projekcijos, kurioje gali dalyvauti jos žiūrovai, dalimi.

 

„Šį papildytos realybės projektą įgyvendinome Azerbaidžano mobiliojo ryšio operatoriaus „BakCell“ užsakymu. Jį praėjusią savaitę išbandė daugiau kaip 10 tūkst. tarptautinės parodos „Bakutel 2013“ lankytojų. Manau, kad 2013 m. tai buvo vienas iš didžiausių Europoje sukurtų reklaminių papildytos realybės projektų“, – sakė „Gluk Media“ vadovas Andrius Juvko.

 

Bendrovės atstovai kartu su „BakCell“ reklamos agentūros „McCann“ darbuotojais futbolininkus filmavo Mančesteryje. „Tarp darbuotojų taip pat turime „Manchester United“ fanų, jie buvo sužavėti, kad gali dirbti su šia komanda. Todėl labai tikimės, kad šis projektas bus ne vienintelė mūsų galimybė bendradarbiauti su klubo futbolininkais“, – pridūrė A. Juvko.

 

Papildytos tikrovės instaliacija su „Manchester United“ veikia taip: gerbėjas ateina prie instaliacijos ir ekrane mato futbolininkus, o tarp jų – save. Jis gali kartu šokinėti, džiaugtis laimėta pergale. Kompiuteryje įvedus lankytojo pavardę, komandos žaidėjai iškelia ir jam teikia vardinius „Manchester United“ marškinėlius. Ši ir kitos akimirkos fotografuojamos, o nuotraukos keliauja tiesiai į gerbėjo „Facebook“ profilį.

 

„BakCell“ turi ilgalaikę rėmimo sutartį ir yra viena oficialių „Manchester United“ rėmėjų, bendrovė taip pat yra oficiali komandos ryšio tiekėja NVS šalyse. „Bakutel 2013“ įrengtame bendrovės stende šiemet lankėsi legendinis ekipos puolėjas Andy Cole. Jis bendravo su lankytojais ir susitiko su komandos fanais.

 

Lietuviams „Gluk Media“ daugiausia pažįstama iš kalėdinių darbų – pasakos – 4D projekcijos ant Vilniaus Katedros sienos, papildytos realybės kalėdinės televizijos „Magic TV“ V. Kudirkos aikštėje ir kitų. Daugeliui matytos bendrovės projekcijos renginyje „Tebūnie naktis“ ir LOGIN.

 

Didelę dalį novatoriškų sprendimų bendrovė eksportuoja – ji kuria 3D, 4D, papildytos realybės ir kitus projektus įmonėms ir organizacijoms iš daugiau kaip 13 šalių, tarp darbų užsakovų – „Philips“, „Audi“, „Toyota“, „Sony Ericsson“, „McDonald‘s“ ir kiti.

 


Susijusios naujienos:

 • „Microsoft“ pristatė verslo analitikos sprendimą „Power BI“ debesijos paslaugai „Office 365“ (2014-02-11)

  Pirmadienį „Microsoft“ pristatė galingą ir paprastą naudoti verslo analitikos sprendimą „Power BI“, kuris skirtas debesijos paslaugai „Office 365“. Naujasis įrankis leidžia vartotojams greitai rasti reikalingą informaciją, panaudoti duomenis iš „Windows Azure“ ar kitų šaltinių bei paruošti ir suprantamai pavaizduoti sudėtingus verslo analitikos modelius.

   

  „Office 365“ paketui skirtas „Power BI“ – pirmasis verslo analitikos sprendimas, kuris leidžia visiems bendrovės darbuotojams paprastai ir patogiai naudotis verslo analitikos duomenimis. Mes siekiame, kad kuo daugiau žmonių galėtų kritiškai ir skirtingais pjūviais įvertinti bet kuriuos duomenis dirbdami iš bet kurios vietos. Nesvarbu ar tai darbo kompiuteris ar išmanusis telefonas“, – sako Kristijonas Kaikaris, „Microsoft Lietuva“ generalinis direktorius.

 • Tarptautinė informacinių technologijų valdymo metodika – jau ir lietuvių kalba (2014-01-15)

  Tarptautinė informacinių sistemų valdymo ir audito asociacija ISACA sausio 10 d. išleido informacinių technologijų specialistams skirtą leidinį lietuvių kalba „COBIT 5. Organizacijos IT valdymo ir vadovavimo metodika“. Tai informacinių technologijų valdymo metodika, naudojama organizacijų informacinių technologijų valdymo, audito ar kokybės užtikrinimo klausimais. Lietuviškasis leidinio vertimas yra vienas iš pirmųjų pasaulyje – anksčiau ši metodika buvo išleista tik ispanų, kinų, japonų, vokiečių, rumunų, rusų, arabų ir prancūzų kalbomis.

 • Vilniuje vyks viena didžiausių programavimo konferencijų Lietuvoje (2013-12-09)

  Šiandien Litexpo parodų rūmuose Vilniuje prasideda konferencija IT profesionalams „Build Stuff‘13“, kuri tęsis penkias dienas. Jos metu pasaulines inovacijas, naujausius įvykius, tendencijas ir kryptis pristatys žymiausi pasaulio IT ekspertai – Joe Armstrong, Tom Gilb, Kevin Hammond ir kiti.

   

  Tokio lygio konferenciją surengti mūsų šalyje yra iššūkis, ją galima palyginti su tokiais tarptautiniais renginiais kaip „GOTO“, „The Arts“, „NDC“ ar „QCon“. „Build Stuff‘13“ laukiama daugiau nei 500 programuotojų, sistemų administratorių, techninių projektų vadovų ir kitų IT profesionalų. Didžioji dalis jų atvyksta iš Vakarų Europos, taip pat Amerikos ir, žinoma, Lietuvos.

 • IT vis dar populiarūs: aukštosios mokyklos jų paruošia 5 kartus mažiau, nei reikalinga rinkai (2013-12-05)

  Per ateinančius trejus metus Lietuvoje informacinių technologijų ir ryšių (IRT) specialistų reikės penkis kartus daugiau, nei parengs mūsų aukštosios mokyklos. Tai stabdys tiek didelių, tiek ir smulkių bei vidutinių įmonių augimą ir lems dar didesnę konkurenciją IT sektoriuje, rodo „INFOBALT“ atliktas IT specialistų poreikio tyrimas. „INFOBALT“ Inovacijų vadovas Andrius Plečkaitis antradienį apžvelgdamas pastarųjų metų IT specialistų poreikio augimo tendencijas sakė, kad darbo vietų poreikio augimas susijęs su užsienio kapitalo IT įmonių atėjimu į Lietuvą, taip pat auga ir vietos kapitalo įmonės – vien jų eksportas į užsienį pernai padidėjo 82 procentais.

   

  Į informacines ir ryšių technologijas (IRT) stojančiųjų mažėja nuo 2008 m., kitąmet tikimasi, kad pirmą kartą per penkerius metus šis skaičius pradės augti.

 • Premjeras pasveikino Elektroninės valdžios konferencijos dalyvius (2013-11-14)

  Šiandien Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius pasveikino Vilniuje vykstančios Elektroninės valdžios konferencijos dalyvius. Pasak premjero, šiame renginyje bus ne tik apžvelgiama esama elektroninės valdžios vystymo Europoje situacija, tačiau ir diskutuojama dėl tolimesnės krypties siekiant gyvybingos ateities politikos, valdymo ir vadybos.

  „Tikiuosi, kad ši konferencija ne tik taps gera proga jums pasidalinti pasiekimais elektroninės valdžios srityje, tačiau taip pat ir vieta, kur bus rasti sprendimai, kaip pašalinti kliūtis išmanaus ir inovatyvaus Europos valdymo vystymuisi“, – sveikindamas renginio dalyvius sakė premjeras.

  „Vieninga skaitmeninė rinka ir sienas kertančios elektroninės paslaugos neįmanomos be tokių įrankių kaip elektroninė identifikacija, internetinis saugumas ar vieningas vidaus modelis. Lygiai taip pat modernios demokratijos neįsivaizduojamos be atvirų duomenų sistemų, socialinės žiniasklaidos ir tinklų“, – kalbėjo Ministras Pirmininkas.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed