IT gaminių apžvalgos
„Samsung“ pristato naujos kartos nešiojamuosius kompiuterius 300V
IT gaminių apžvalgos
Pirmadienis, 04 Liepa 2011 15:20
Kompanija „Samsung Electronics“ pristatė 300V serijos nešiojamuosius kompiuterius su ypač plonais ekranais. Naujieji kompiuteriai yra 55-60% plonesni nei ankstesnieji (RV ir RC serijų) modeliai, jų svoris mažesnis, o ekranų įstrižainės išliko tokio pat dydžio.
 
Motorola Xoom
IT gaminių apžvalgos
Trečiadienis, 15 Birželis 2011 20:12
Motorola Xoom planšetinis kompiuteris buvo oficialiai pradėtas pardavinėti prieš pat išleidžiant iPad2. Apžvelgsime, stipriąsias ir silpnąsias Xoom savybes, bei įvertinsime kainos ir kokybės santykį.
 
Samsung Galaxy S2 – galingas išmanusis telefonas
IT gaminių apžvalgos
Antradienis, 26 Balandis 2011 19:56
Dar visai neseniai rašėme apie LG OptimusPad planšetinį kompiuteriuką, stebėjomės koks jis greitas. Na, o dabar apžvelgsime beveik tuos pačius komponentus turintį išmanųjį telefoną! Taip, atrodo keista, kaip visa tai gali tilpti į kelis kart mažesnį įrenginį. Taigi, pažvelkime į Samsung Galaxy S2 atidžiau.
 
LG Optimus Pad, tobulas planšetinis kompiuteris?
IT gaminių apžvalgos
Trečiadienis, 13 Balandis 2011 00:04

Ankstesnėje apžvalgoje testavom iPad2 – šviežią Apple atsaką planšetinių kompiuterių rinkos konkurentams. LG žada, kad jau balandžio mėnesio pabaigoje Jungtinės Karalystės gyventojus pasieks šių planšetinių kompiuterių siunta. Pažvelkime į LG Optimus planšetinio kompiuteriuko savybes iš arčiau.

 
iPad2, metas atsinaujinti?
IT gaminių apžvalgos
Sekmadienis, 03 Balandis 2011 18:00

Kovo 11 dieną JAV pirkėjus pasiekė iPad2, na o didžiųjų Europos šalių gyventojų rankose jis atsidūrė kovo 25-ąją.  Žinoma, Lietuvoje jo įsigyti dar nėra galimybės, tačiau tikinama, kad vasaros pradžioje jau turėtume jų sulaukti ir mūsų parduotuvių lentynose. Taigi apžvelkime naujas iPad2 galimybes, bei kaip jos veikia?

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed