IT gaminių apžvalgos
Motorola Xoom
IT gaminių apžvalgos
Trečiadienis, 15 Birželis 2011 20:12
Motorola Xoom planšetinis kompiuteris buvo oficialiai pradėtas pardavinėti prieš pat išleidžiant iPad2. Apžvelgsime, stipriąsias ir silpnąsias Xoom savybes, bei įvertinsime kainos ir kokybės santykį.
 
Samsung Galaxy S2 – galingas išmanusis telefonas
IT gaminių apžvalgos
Antradienis, 26 Balandis 2011 19:56
Dar visai neseniai rašėme apie LG OptimusPad planšetinį kompiuteriuką, stebėjomės koks jis greitas. Na, o dabar apžvelgsime beveik tuos pačius komponentus turintį išmanųjį telefoną! Taip, atrodo keista, kaip visa tai gali tilpti į kelis kart mažesnį įrenginį. Taigi, pažvelkime į Samsung Galaxy S2 atidžiau.
 
LG Optimus Pad, tobulas planšetinis kompiuteris?
IT gaminių apžvalgos
Trečiadienis, 13 Balandis 2011 00:04

Ankstesnėje apžvalgoje testavom iPad2 – šviežią Apple atsaką planšetinių kompiuterių rinkos konkurentams. LG žada, kad jau balandžio mėnesio pabaigoje Jungtinės Karalystės gyventojus pasieks šių planšetinių kompiuterių siunta. Pažvelkime į LG Optimus planšetinio kompiuteriuko savybes iš arčiau.

 
iPad2, metas atsinaujinti?
IT gaminių apžvalgos
Sekmadienis, 03 Balandis 2011 18:00

Kovo 11 dieną JAV pirkėjus pasiekė iPad2, na o didžiųjų Europos šalių gyventojų rankose jis atsidūrė kovo 25-ąją.  Žinoma, Lietuvoje jo įsigyti dar nėra galimybės, tačiau tikinama, kad vasaros pradžioje jau turėtume jų sulaukti ir mūsų parduotuvių lentynose. Taigi apžvelkime naujas iPad2 galimybes, bei kaip jos veikia?

 
LG HLX55W – stilingas namų kinas (video)
IT gaminių apžvalgos
Šeštadienis, 26 kovas 2011 18:57
Ar gali namų kinas būti ne tik funkcionalus, bet ir stilingas?

Žiūrint į šią nuotrauką, galima drąsiai pasakyti, taip, gali. Prieš jus – LG HLX55W namų kino sistema. Daug kam įdomu, o kur likusios kolonėlės? O jos ir nereikalingos, kadangi šis namų kinas yra 4.1 sistema, kurios priekinės ir centrinė kolonėlės yra sujungtos į vieną bendrą. Aktyvioji žemų dažnių kolonėlė (su įmontuotu stiprintuvu) turi tik vieną laidą, skirtą maitinimui, o pats garsas perduodamas bevieliu būdu. Tai leidžia išvengti laidų raizgalynės. Namų kino plastikas, jau įprastu visiems tapęs, juodas ir blizgus.
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed